Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Post autor: Rasti »

Gorzej jak przyjdzie cegła, za którą zapłacisz 300zł :)

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

To już możesz sprawdzić przy kurierze i spisać protokół, masz mocne podstawy prawne do uzyskania odszkodowania :)
Własnie zamówiłem u nich archanaroka, zobaczymy co przyjdzie :wink:

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

to daj znac czy doszedl:> bo tez zastanawialem sie czy nie kupic tam pajaczka ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dokładnie, daj znać, bo sam widzę tam na prawdę ładne cenki.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Kraggo pisze:Powiedzcie mi, czy działa polska sekcja Black Tree Design, czy trzeba zamawiać zza granicy? Wie ktoś coś? :)
Istnieje, istnieje ;)
Tyle ze nie w Polsce a w Anglii :)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Własnie raduję się paczuszką z pajęczą zawartoscią.
Nie mam do "Areny" żadnych zastrzeżeń, szybko, sprawnie, z ładnymi podziekowaniami dla klienta :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

To moze ja polece http://vanaheim.pl/ taki fajny Krakowski sklep internetowo/stacionarny.
Co fajnego? Dobre ceny a poza tym możliwość zamówienia PEŁNEGO asortymentu alternatywnych figurek, np. firmy Mantic (sporo jest na sklepowych półkach) a także fantastycznych figurek firmy WARLORD MINIATURES!!!!!!!
Tak wiem nie ma ich na www ale wystarczy mail do Bartka i dostaniecie odp co i za ile :)
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

kubon pisze:
Kraggo pisze:Powiedzcie mi, czy działa polska sekcja Black Tree Design, czy trzeba zamawiać zza granicy? Wie ktoś coś? :)
Istnieje, istnieje ;)
Tyle ze nie w Polsce a w Anglii :)

rozszerz jakoś ?:>

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Z tego co wiem, to oddział w anglii nadal działa i mozna od nich zamawiać figurki ;)
Tyle że ja nigdy od nich nie zamawiałem. Musiałbyś do nich napisać/przedzwonic ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

aa myślałem, że działa ktoś kto faktycznie od nich ściąga figsy :( niestety oni na maile związane z przesyłką nie odpisują, co najwyżej związane z zawartością pudełka.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Zapytaj gościa o nicku: rafk
Kiedyś za jego pośrednictwem kupowałem Manticowe Dwarfy. ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

MagisterMilitum pisze:To moze ja polece http://vanaheim.pl/ taki fajny Krakowski sklep internetowo/stacionarny.
Co fajnego? Dobre ceny a poza tym możliwość zamówienia PEŁNEGO asortymentu alternatywnych figurek, np. firmy Mantic (sporo jest na sklepowych półkach) a także fantastycznych figurek firmy WARLORD MINIATURES!!!!!!!
Tak wiem nie ma ich na www ale wystarczy mail do Bartka i dostaniecie odp co i za ile :)
http://vanaheim.pl/orcs-goblins-podrecz ... blins.html <-- z dostawa 8zl drozej niz w bardzie (przesylka ups) ;)
Ale moze mozna negocjowac przy wiekszych zamowieniach , ktoz wie
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

tak możesz;
1 - odebrac osobiscie (ceny identyczne)
2 - poprosic o wysylke poczta polska
3 - poprosic o wysylke inpostem
bard....no coment ;)
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Vanaheim też mogę osobiście polecić każdemu. Naprawdę wszystko jest na wysokim poziomie można się dogadać w wielu kwestiach, full profeska i naprawdę poważne traktowanie klienta. Dla mnie super.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

To ja też się dołączę i polecę Vanaheima:) Bardzo fajne stoły tam mają, chętnie bym na nich pograł.

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

Ostatnio stały sie jeszce lepsze, odkąd zrobiliśmy ładna wode w rzekach i stawach :) Śmiem powiedzieć, że najładniejsze stoły w Krakowie!
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Chyle czoła i przy najbliższej okazji, przybędę z narzeczoną i rozegramy epicką bitwę ;)
(sorka za ten offtop :))

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Spadajcie na drzewo z tymi reklamami.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Reklamami? oO To już na forum dyskusyjnym nie można powiedzieć, że w miejscu X są dobre/najlepsze stoły do gry, bo się zostanie posądzonym o reklamowanie lokalu? Byłem tam na razie raz, odczucia miałem pozytywne, zobaczyłem fajne stoły i napisałem o tym na forum. Więc rozluźnij poślady, bo cały ten topic jest w jakimś sensie reklamowaniem różnych sklepów.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Tak, ale po pierwsze, temat jest o sklepach internetowych (co klienta sklepu internetowego interesują stoły?), po drugie z posta Magistra wynika, że pracuje dla tego sklepu (bo co, grzecznościowo robi makiety?).
Więc sorry, ale wartość takich wpisów jest znikoma - niczym się to nie różni od pracowników ery wbijających na fora dyskusyjne o komórkach i piszących, jakie to zajebiste sa warunki w erze. Chyba oczywiste jest, że mieli sie tu wypowiadać klienci sklepów internetowych i dzielić wrażeniami (np. mnie interesuje sklep Arena, bo ceny mają świetne, ale zanim się skuszę, wolałbym poznać jakieś niezależne opinie, a nie przeczytać posta właściciela sklepu, który jako zwykły użytkownik go poleca, a potem okaże się, że to kolejny "biznes" pana Radke czy innego podobnego indywiduum i o pieniądzach i figurkach mogę zapomnieć).
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

ODPOWIEDZ