Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Re: Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Post autor: Shinue »

zmiana właściciela Cytadeli?
Obrazek

Awatar użytkownika
żuk
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: żuk »

cahir pisze:Wczoraj poleciałem do Cytadeli, żeby nabyć maga czincza, tego, o:
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1250028a

Zapłaciłem za niego dokładnie tyle ile jest na stronie GW, czyli 45 zeta. Tymczasem kupując figurkę Lorda Maga z SoM (tą drugą) w swoim sklepie w Łodzi zapłaciłem za nią jakie 32-35 zł (nie pamiętam dokładnie ile). Może mi ktoś powiedzieć, czemu nagle zwykły sklep stacjonarny ma ceny jak w GW:Warsaw?
Mnie to w ogóle nie dziwi. Ostatnio ganiałem i obdzwaniałem za wzornikami i gs'em, wszędzie (gdzie dzwoniłem) były ceny jak na GW, w jednym sklepie było nawet drożej :shock:. A czemu u Ciebie w sklepie było taniej, może mieli "leżaki" kupione trochę temu po niższych cenach i nie są s.q#!|* i nie podbijają do nowego cennika.
Heretic pisze:
elektron pisze: Jestem przeciwnikiem świąt związanych z porażkami,
A swoje urodziny obchodzisz? Pewnie tak. Co za hipokryzja!!!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

większość ludzi z Krakowa kupuje tutaj:
http://vanaheim.pl/
jest to jedyny sklep jak znam który ma jeszcze ofertę gamezone.
Ceny trochę niższe niż "oficjalne" - po za tym ten sklep mocno nas wspiera w różnych imprezach - spoko ludzie.
"otwarte do ostatniego klienta" - wyobrażacie to sobie??? Nie raz siedzimy do 21 -22 w piątek i nikt nie robi z tego problemu!... Sklep dobrze zaopatrzony a na stronie widać ,czy coś jest w magazynie czy nie.
Prawda jest taka ,że firm w garażach nie brakuje - ale albo nie odpisują na maile albo trzeba czekać na towar bo w 99% przypadków nie mają towaru - sprzedawanie w naszym kraju coś czego się fizycznie nie ma jest nielegalne - ufam ,że kiedyś ktoś zrobi z tym porządek :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Nowy cennik na produkty GW faktycznie przewidywał podwyżki, ale nie aż takie. Poza tym. podwyżka z 30 zeta to zdecydowanie mniejsze pieniądze niż ta z 45. Ale i tak ciężko teraz utrafić sklep, w którym można kupić figurki taniej niż w oficjalnym GW.

Z tego co się orientuję to ludzie prowadzący takie sklepy mają specjalne konta, które zwiększają upusty wraz z ilością zakupionego stuffu - czyli osoba, mająca "premium" ma większe upusty niż osoba, która dopiero co założyła konto. Do tego należy doliczyć marżę i ops, mamy co jest. U nas w Łodzi jest sklep własnie z takim premium, pewnie to dlatego figuraski tam są tańsze i to sporo. Wcześniej kupowałem Warków za 83 zeta, teraz nie mam pojecia z ile chodzą u nas i za ile oficjalnie.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

polecam ten sklep:

http://gnom.sklep.pl/

na rynku od ponad 10 lat (jako sklep stacjonarny), ma dobre ceny, modele z MO w rozsądnym czasie.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

szukam sklepu z advance order chaos sm, podrzuci ktoś link jakiś zaufany?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

http://crazydwarf.com.pl/

Najlepiej kontaktować się telefonicznie.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

dzieki
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Walnę sobie post pod postem ;)
Koniec końców zamówiłem sobie chaos w jaskiniatrolla.megaserwis.com spoko obsługa, świetny kontakt i paczka doszła do mnie w 2 dni. Ogólnie polecam :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Planuję kupić figurki Gamezone, do wyboru mam dwa polskie sklepy internetowe: Vanaheim oraz Wilczek. Czy ktoś mógłby mi polecić któryś z tych sklepów lub podzielić się wrażeniami z zakupów w tychże sklepach :)?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Moge polecić Vanaheim z czystym sumieniem. Naprawdę dobry sklep
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Balseraph
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Księstwo Słupskie
Kontakt:

Post autor: Balseraph »

Soulferin pisze:Planuję kupić figurki Gamezone, do wyboru mam dwa polskie sklepy internetowe: Vanaheim oraz Wilczek. Czy ktoś mógłby mi polecić któryś z tych sklepów lub podzielić się wrażeniami z zakupów w tychże sklepach :)?
A zaglądałeś tu?

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=2&t=36307

i link do sklepu:

http://battlebear.pl/

Naprawde warci uwagi :)

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Heh, miałem właśnie zadawać to samo pytanie co kolega wyżej. Co do battle beara, to nie mają całej gamy modeli GZ. Np. krasnoludów w ogóle. Co do dwóch wcześniejszych sklepów... 48zł a 37zł za ten sam blister 3 figurek... :roll: ...ja się chyba zdecydowałem :wink:

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Mamy około 80-85% modeli GZ - niestety z różnych powodów nie mamy ich jeszcze wciągniętych do sklepu. Jeśli ktoś potrzebuje czegoś konkretnego to zapraszam do kontaktu poprzez maila: battlebear@battlebear.pl . Odpowiemy na wszystkie pytania :) No i większość figurek GZ mamy na stanie przynajmniej po 1 sztuce, także jesteśmy w stanie wysyłać paczki niemal od razu.

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Hejka, wiem, że było, ale opcja "szukaj" mi nie pomaga. Który polski sklep sprzedaje modele Perry'ch?
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

wargamer.pl
Ma na pewno plastikowe zestawy od Perrego, a to czego nie mają na stanie mogą ci sprowadzić.

Władca Nie-śmierci
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Władca Nie-śmierci »

Czy jest jakiś polski sklep sprzedający modele firmy Titan-Forge ?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Tak, titan-forge :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Loizok pisze:wargamer.pl
Ma na pewno plastikowe zestawy od Perrego, a to czego nie mają na stanie mogą ci sprowadzić.
Dzięki.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

#Krasnal#
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Młodzi Gniewni, Poznań

Post autor: #Krasnal# »

Który polski sklep z figurkami (głównie chodzi o ogry z gw) ma najlepszą ofertę i cenowo i jeśli chodzi o ilość modeli ?

ODPOWIEDZ