Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Re: Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Post autor: Matis »

debelial pisze:Czy ktoś zna sklep gdzie można kupić matę z wydrukiem bruku ulicznego? Potrzebowałbym jako podkład pod grupę domków do niektórych scenariuszy. Również interesowała by mnie droga brukowana lub polna, wydruk lub odlew (taka, którą można by układać z odcinków)

W internetach jest do druku całe miasto (domy, uliczki, mury itp...) w skali WFB. Nie pamiętam jak to się nazywało, jakiś czas temu rozsyłałem chętnym pdfy z tym.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Czy jest jakiś polski sklep, który w ofercie modele Reapera z serii Bones? (te żywiczne figsy). Znalazłem tylko sklep feniks, ale nie mają wszystkiego.

Matis pisze:
debelial pisze:Czy ktoś zna sklep gdzie można kupić matę z wydrukiem bruku ulicznego? Potrzebowałbym jako podkład pod grupę domków do niektórych scenariuszy. Również interesowała by mnie droga brukowana lub polna, wydruk lub odlew (taka, którą można by układać z odcinków)

W internetach jest do druku całe miasto (domy, uliczki, mury itp...) w skali WFB. Nie pamiętam jak to się nazywało, jakiś czas temu rozsyłałem chętnym pdfy z tym.

Matis, jakbyś gdzieś to znalazł i podlinkował, to byłbym ci mega wdzięczny...

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

jaki sklep oferuje książki Czarnej Biblioteki (warhammerowe)?

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Kacpi 1998 pisze:jaki sklep oferuje książki Czarnej Biblioteki (warhammerowe)?
W oryginale? Korzystam z dwóch:
http://krainaksiazek.pl
http://www.bookcity.pl
Jeden i drugi ma przystępne ceny. Pierwszy jest minimalnie tańszy i ma darmową wysyłkę od 80zł, drugi dopiero od 190zł ale ma też odbiór osobisty w Warszawie, więc pojedyncze książki wolę kupować tam.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Loizok pisze:Czy jest jakiś polski sklep, który w ofercie modele Reapera z serii Bones? (te żywiczne figsy). Znalazłem tylko sklep feniks, ale nie mają wszystkiego.

Matis pisze:
debelial pisze:Czy ktoś zna sklep gdzie można kupić matę z wydrukiem bruku ulicznego? Potrzebowałbym jako podkład pod grupę domków do niektórych scenariuszy. Również interesowała by mnie droga brukowana lub polna, wydruk lub odlew (taka, którą można by układać z odcinków)

W internetach jest do druku całe miasto (domy, uliczki, mury itp...) w skali WFB. Nie pamiętam jak to się nazywało, jakiś czas temu rozsyłałem chętnym pdfy z tym.



Daj na pw, adres email to Ci wyślę.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2015, o 00:49 przez Matis, łącznie zmieniany 1 raz.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Artein pisze:
Kacpi 1998 pisze:jaki sklep oferuje książki Czarnej Biblioteki (warhammerowe)?
W oryginale? Korzystam z dwóch:
http://krainaksiazek.pl
http://www.bookcity.pl
Jeden i drugi ma przystępne ceny. Pierwszy jest minimalnie tańszy i ma darmową wysyłkę od 80zł, drugi dopiero od 190zł ale ma też odbiór osobisty w Warszawie, więc pojedyncze książki wolę kupować tam.
po polsku szukam

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Leniwiec :P
A tak serio to odradzam - ci ogarnięci tłumacze już dawno tkwią w szkockich gułagach GW, a partacze co się ostali sprzedają takie gfiazdki jak "krasnoludzcy niszczyciele" czy "Wielki Król Thorgrim Niosący Skargi" #-o

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

GrimgorIronhide pisze:Leniwiec :P
A tak serio to odradzam - ci ogarnięci tłumacze już dawno tkwią w szkockich gułagach GW, a partacze co się ostali sprzedają takie gfiazdki jak "krasnoludzcy niszczyciele" czy "Wielki Król Thorgrim Niosący Skargi" #-o
Tak zapytam: z jakiej książki te kwiatki?
Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Polski przekład przygód owego brodatego monarchy. Znajomy w jakimś szczecińskim centrum handlowym (niespotykanie dobrze zaopatrzonym w książki różnorakie) wypatrzył. Szkoda bo dopiero z tego dowiedziałem się że herszt Gorfang Rotgut zginął :( Ale przynajmniej zszedł epicko.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

kurde dajcie jakiś sklep a nie będziecie mi marudzić :)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Wszystkie książki w PL zostały wycofane ze sprzedaży. Aktualnie można je kupić tylko "na lewo" w sklepach, na konwentach i na allegro.

Mi brakuje bodaj 3-4 pozycji, żeby mieć już wszystkie książki z BL, jakie zostały wydane w pl. Trzeba po prostu cierpliwie polować.
Musisz popisać do różnych sklepów i popytać się, czy coś im nie zostało.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Kacpi- w dedalusie poszukaj... tyle, że musisz po tytułach/autorach swój quest prowadzić, bo na hasło warhammer niczego waść nie znajdziesz... Daję jeden przykład na zachętę :D
http://dedalus.pl/Zimne-ostrze-zdrady-W ... iana-Dunna
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Witam
Szukam sklepu internetowego pl, który ma w miarę dużo metalowych starych modeli. Zna ktoś coś ? Ja trochę w Graalu znalazłem i w HobbyStore.

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Kolas111 pisze:Witam
Szukam sklepu internetowego pl, który ma w miarę dużo metalowych starych modeli. Zna ktoś coś ? Ja trochę w Graalu znalazłem i w HobbyStore.
Starych? Może battle-models..
http://battle-models.com/FANTASY,c,73/s ... op_content
Chyba że chodzi ci o stare gw... jest jeszcze trochę w moriongames.pl
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Chodziło mi o GW, Dzięki

majk
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: majk »

Cześć, znacie jakieś sklepy z podstawkami pod figurki poza http://battle-models.com


Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Czy jest jakikolwiek PL sklep internetowy, który ma w swojej ofercie figurki z Thunderbolt Mountain?
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

szczurek pisze:Czy jest jakikolwiek PL sklep internetowy, który ma w swojej ofercie figurki z Thunderbolt Mountain?
Słuchaj, jest taki sklep Cego, ale oni chyba przez alle-gie tylko sprzedają...
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Teraz sprawdzilem... kupilem od nich 2 lucznikow na probe :wink: Myslalem, ze to osoba prywatna i maja tylko to co na allegro czyli w sumie nieduzo :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

ODPOWIEDZ