Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Re: Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Post autor: LoudLord »

Ja się przymierzałem do francuzików i indiańców tej firmy, ale na razie mówię pas :/
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Chemol
Wałkarz
Posty: 59
Lokalizacja: Ełk\Białystok

Post autor: Chemol »

Ja nikomu nie polecam sklepu Vanaheim. Zamówiłem w owym sklepie kilka produktów ponad 3 tyg temu i po dziś dzień ni widu ni słychu po paczce. Podręcznika do tyranidów nie mieli na stanie więc czas oczekiwania wynoszący 2 tyg. nie był mi straszny. Po 2 tyg. napisałem do nich emaila jak tam z moim zamówieniem. Dostałem wiadomość, że paczkę wyślą jutro. Od tamtej pory zero kontaktu jak również paczki.
DIVE OR DIE

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Chemol a nie możesz zadzwonić? Ile razy tam dzwoniłem zawsze ktoś odbierał i udzielał potrzebnych informacji.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ja w Vanaheim kupowałem książki z End Times i w zasadzie dostałem natychmiast czyli wysyłka tego samego dnia i następnego przyjechał kurier.
Obrazek

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

jakieś opinie o sklepfeniks.pl ? (nie mylić ze sklepfeniks.com.pl, no chyba, że ten pierwszy to tylko stara witryna tego samego sklepu). Mają jedną rzecz która mnie nie interesuje, ale strona nie wygląda za ciekawie i trochę się boję :mrgreen:

hc-maciek
Wałkarz
Posty: 73

Post autor: hc-maciek »

to samo pytanie w drugim temacie ale potrzebuje w miare pilnie informacji :

gdzie w Warszawie znajdę akcesoria army paintera ?
potrzebuję pooglądać niektóre akcesoria na żywo ;]

plusman
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa - Nowe Włochy

Post autor: plusman »

sklep Wargamer na Wilczej
DARK ELVES:)

hc-maciek
Wałkarz
Posty: 73

Post autor: hc-maciek »

dzięki !

a cytadela/twierdza gier to jeszcze funkcjonuje ?

i czy faber to posiada jakąś aktualną stronę internetową?

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Cytadela ma jeszcze sklep internetowy hobbystore coś tam, twierdza się zamknęła chyba definitywnie. Trochę sobie nabruździli jakieś wtopy były z opóźnionymi zamówieniami i raczej nie spodziewam się że wrócą.

Faber i Faber jako taki już nie istnieje, miejsce działa pod innym szyldem choć ludzie ci sami, sklepu internetowego nie mają więc.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Ja kupuję wszystko w Vanaheim.pl jak czegoś nie ma wystarczy zadzwonić i wszystko załatwiają. Ceny uważam za przyzwoite. Mają duuużo różnych figsow z różnych systemów i naprawdę szeroki asortyment akcesoriów
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Sprawdziłem ten sklep i wypada dosyć drogo, pudełko demigryfów to 149zł(niby w jakiejś promocji), a w innych sklepach można znaleźć 20zł taniej.

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Ja mogę z czystym sercem polecić Rctrax, mają wszystko, jeśli nie mają to sprowadzą, a i ceny są naprawdę dobre.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

@Stan powiedziałem, że ceny są przyzwoite, nie ze to najtańszy sklep ze wszystkich. Co prawda w kwestii tematu nie ma to znaczenia, ale sklep jest też stacjonarny wiec ja osobiście akceptuje troszkę wyższa cenę w zamian za parę stołów do grania i miejsce do malowania. Oczywiście jak wspomniałem nie ma się to jakkolwiek do tematu.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Potwierdzam, Rctrax najlepszy dealer w Polsce :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaleś
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Zaleś »

RC Trax zacny sklep imho i ceny zacne.

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Także polecam RC Traxa - cenowo, profesjonalnie, no i sam repertuar. Od sierpnia rozszerzony już nawet o Infinity :D

JaSzczuras
Chuck Norris
Posty: 484
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: JaSzczuras »


QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jeszcze tansze modele, serio... :P Czy ktos w ogole jeszcze zarabia na ich sprzedazy?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Qc - poza GW to już chyba mało kto, przynajmniej w necie... Bo marża rzędu 3-5% to gra niewarta świeczki.
A ludzie i tak pytają czemu nie ma taniej...
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mnie to osobiście drażni - dlatego jak mam wybór (np jak ktos wygra bon to wyboru nie ma :D) kupuje w Goblinie w sklepie Rybniku. Dopłacić 10-20 złotych do pudelka i mieć za to sklep organizujący turnieje generujący ruch w środowisku i otwarty na graczy - dobry biznes dla mnie! Może w sumie zostawię 100 więcej ale gdzie będę grał jak wszystkie sklepy pozamykają? A że chłopaki przy tym zarobią - tym lepiej. Skoro zainwestowali czas i pieniądze i mam przez sklep z fajnym klimatem to należy im się zwrot - tyle ode mnie :)

Dla mnie to zaniżanie cen przez Gnom - bo to chyba od nich się zaczęło - jest fatalne. Potem takie sklepy jak ten nowy w Pszczynie z fajnym zapleczem i świetnym klimatem też musi "równać do rynku". W ten sposób doprowadzamy do tego, że sklep samymi figurkami się nie utrzymuje i musi sięgać po karcianki i inne systemy co kończy sie tym, że WFB i WH40k jest przeganiane.

Moim zdaniem bardzo krótkowzroczne ; / Bo niestety hobby rozpedzaja pokazy w sklepach i turnieje a nie niskie ceny boxów bo sorry, ale w tym z allegro nie wygra się nigdy :P

No ale ja tu sobie tylko takie glupotki pisze, przeciez to rynek weryfikuje - bardzo fajna ta reka rynku tylko aktualnie na Slasku pograc w battle mogę tylko w Rybniku, a i to dzieki magikowcom :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ