8 Edycja Warhammera I

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

8 Edycja Warhammera I

Post autor: Virgo »

Not to drop a bomb or anything, but yes, 8th edition will be out next summer with a new boxed set in the fall. I’ve heard Empire vs. Orks in the box with a new O&G book out in Q1 2010. Plastic Empire Knights and Orc Boar boys will be in the new set I’ve heard. They keep one-upping themselves with the box sets so I would expect a mountain of amazing plastics in the new starter set.
:mrgreen:
Ostatnio zmieniony 31 paź 2009, o 13:52 przez Virgo, łącznie zmieniany 1 raz.
Myter pisze:Jednak cała reszta tych zmian zasad świadczy o niebywale wysokim debilizmie, idioty który to wymyślił ! Mam propozycje dla tego głupka aby pozostał przy 7ed jeżeli mu się nie podoba 8.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

....a wtedy sie obudziłem zlany potem?


Nie wierzę za bardzo. Bardziej to będzie jakas kampania nowa...
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

czyli orki wyjdą jako pierwsze znając politykę GW każdy następny book będzie mocniejszy wiec orki pewnie znikną już całkowicie ze stołów... szkoda tej armi:/
pocieszam się tym ze krasnale nie wyjdą jako pierwsze i mam cicha nadzieje ze nie wyjdą jako ostatnie w 7 przez co znowu dostalibysmy 7,5 a nie 8ed...

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Murmandamus pisze:....a wtedy sie obudziłem zlany potem?


Nie wierzę za bardzo. Bardziej to będzie jakas kampania nowa...
Niestety potwierdzone :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 31 paź 2009, o 13:52 przez Virgo, łącznie zmieniany 1 raz.
Myter pisze:Jednak cała reszta tych zmian zasad świadczy o niebywale wysokim debilizmie, idioty który to wymyślił ! Mam propozycje dla tego głupka aby pozostał przy 7ed jeżeli mu się nie podoba 8.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

z drugiej strony z każdą ed można czuĆ się mastah weteranem im we wcześniejszej edycji zaczynaliśmy. Ten respekt przyszłego 8 pokolenia przed 3,4 czy nawet 5 pokoleniem :D
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Skąd takie rewelacje?

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Jak zawsze z Warseera :wink:
Ostatnio zmieniony 31 paź 2009, o 13:52 przez Virgo, łącznie zmieniany 1 raz.
Myter pisze:Jednak cała reszta tych zmian zasad świadczy o niebywale wysokim debilizmie, idioty który to wymyślił ! Mam propozycje dla tego głupka aby pozostał przy 7ed jeżeli mu się nie podoba 8.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ja jestem z szóstego :P , a co do orasów, to choc wyjdą jako pierwsze to przecież przez pewien czas to one będą najpakerniejsze.
Dobra to czy dziale DE moge założyć temat Koncert życzeń VIII ed. dla mrocznikaków?
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Virgo pisze:
Not to drop a bomb or anything, but yes, 8th edition will be out next summer with a new boxed set in the fall. I’ve heard Empire vs. Orks in the box with a new O&G book out in Q1 2010. Plastic Empire Knights and Orc Boar boys will be in the new set I’ve heard. They keep one-upping themselves with the box sets so I would expect a mountain of amazing plastics in the new starter set.
:mrgreen:
dupa, a co z khemri, bestiami, WE, krasiami, bretonią, ogrami do 7 edycji?

Mógłbym się założyc, że nie nastąpi 8 edycja po zaledwie 3 latach 7 edycji.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

a ja jestem prawie pewien że nastąpi zmiana, 7ma edycja to była reedycja zasad, takie 6.5 ; ]
khemri i bestie i coś jeszcze(bretonia?) wyjdzie przed 8mą

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

no nie jaja sobie robicie
niemożliwe 8ed tak szybko
niech poczekają jeszcze
bo tak szybko to przegięcie
a co ze skavami będą w miarę fajne przez rok a potem co?
nawet orkasy będą je biły na zbity pysk
8ed za rok nie wierze w to :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Morrok pisze:dupa, a co z khemri, bestiami, WE, krasiami, bretonią, ogrami do 7 edycji?
Hmm, Dark Eldarzy mają kodeks z 3 edycji, a obecnie mamy 5 edycję w40k :mrgreen:
Myter pisze:Jednak cała reszta tych zmian zasad świadczy o niebywale wysokim debilizmie, idioty który to wymyślił ! Mam propozycje dla tego głupka aby pozostał przy 7ed jeżeli mu się nie podoba 8.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

banialuki, ot co

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

ale w40 to nie wfb :wink:

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Having seen concept sketches for the new Knights and Brians work on the new boars I am fairly excited about these.
Ten news jest na 90% potwierdzony, ale każdy może wierzyć w co chce :D
Myter pisze:Jednak cała reszta tych zmian zasad świadczy o niebywale wysokim debilizmie, idioty który to wymyślił ! Mam propozycje dla tego głupka aby pozostał przy 7ed jeżeli mu się nie podoba 8.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

od dawna chodziły plotki o rychłym nadejściu 8 edycji.
mówiło się też, że WE i krasie nie będą mieć swoich booków w 7ed.
bestie będą w lutym, potem pewnie O&G.
Obrazek

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

E tam , niech będzie nowa edycja , oby tylko demony dalej były pg :mrgreen:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

a ja mam nadzieję, że DE będą odrobinę słabsze, bo nie chce przy każdym zwycięstwie słyszeć "DE są przegięte" :evil:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

kamelot pisze:a ja mam nadzieję, że DE będą odrobinę słabsze, bo nie chce przy każdym zwycięstwie słyszeć "DE są przegięte" :evil:
bo są przegięte :twisted:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

kamelot pisze:a ja mam nadzieję, że DE będą odrobinę słabsze, bo nie chce przy każdym zwycięstwie słyszeć "DE są przegięte" :evil:
No sam nimi gram, no i wiem, że np z takimi lizakami łatwo mi nie jest. Jak na moich Cold oneów atakuje saurus boh z s7 to i cold one'y schodzą jak vivaty w biedronce...

A tak na marginecie, gram od 2,5 miecha no i za rok nowa edycja? Nie, nie widzę tego ;/

ODPOWIEDZ