Arena of Death 20: Sylvania 3 Arena Jubileuszowa (32 os)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Re: Arena of Death 20: Sylvania 3 Arena Jubileuszowa (32 os)

Post autor: Tullaris »

Niech ktoś wystawi HE Swordmastera, chętnie bym zobaczył pojedynek takowego z Egzekiem GarGa :P :twisted: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Murmandamus pisze:no to została jedna osoba.

Czy Branchwraith jesli jej właściciel dopisze historię ? Czy może ktoś zdąży z inną postacią wcześniej.
Dopisana jest już ;)
Tullaris pisze:Niech ktoś wystawi HE Swordmastera, chętnie bym zobaczył pojedynek takowego z Egzekiem GarGa :P :twisted: .
Ja też :mrgreen: :twisted: Ale już po ptakach :P
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Dwarf: 4 (1slayer, 3 thane)
Vampire: 10 ( niezależny: 1 , blood dragon: 5, strigoi: 2, Lhamia:1, Necrarch: 1 )
Chaos warrior: 2( exalted udniv: 1 ex slanesh: 1 )
Bretonia:1 ( paladin: 2)
Dark Elf:4 ( master: 2, assassin: 2)
High Elf:1 ( noble: 1)
Wood elf:3 ( noble: 3, branchwraith: 1)
Empire:2 ( kapł Ulryka: 1 , kapł Sigmara: 1)
Lizardmen:1 ( Scar Veteran: 1 )
Tomb Kings:1 ( Tomb Prince: 1 )
DOW:1 ( capt: 1)
Orcs & Goblins: 1 ( Big boss: 1 )
Skaven: 1 ( chief: 1)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Kiedy pary będą rozlosowane ;D?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

mówisz i masz: :P

Runda pierwsza - eliminacje

walka nr 1
Vrienne z Minthu(Kapłanka Sigmara) vs Kaerthas "Ciche ostrze"( Dark Elf Assassin)

walka nr 2
Katarina (Vampire) vs Stefan (Skaven Chief)

walka nr 3
Gilead Blackstar (dark elf master) vs Fjolwar Alaricson(Dwarf Slayer)

walka nr 4
Molroch Hellathor, (Exalted Hero of Chaos Undivided) vs Myphylomemnon(Tomb Prince)

walka nr 5
Ravendil (High Elf noble) vs Rannard Znienawidzony –( Exalted Chaos Champion)

walka nr 6
Gorgag Mały Czerep (orc big boss) vs Mario Baldini (kapitan DoW)

walka nr 7
Selamith (Dark Elf Assasin) vs Dokthan Fergus - Dwarf Thane

walka nr 8
Friedrich Wilczy Gniew – (Kapłan Ulryka ) vs Aner Solarei Upadły (Wampir)

walka nr 9
Bezimienny krasnolud (dwarf dragon slayer) vs August z Krwawych Smoków (Wampir)

walka nr 10
Magnus von Drakenhof(blood Dragon Vampire) vs Imhol (Wood Elf Wardancer Noble)

walka nr 11
Hua'Kor'Lot (Saurus Scar-Veteran) vs Kemr (vampire)

walka nr 12
Renevar (vampire) vs Bez imienny Leśny elf (Wood elf noble)

walka nr 13
Eirwyn(Wood Elves Noble) vs Caragana Arborescencs (Wood elf Branchwraith)

walka nr 14
Graal Ironforge ( dwarf Thane ) vs Felicja von Schwarzbloden (wampir)

walka nr 15
Sir Francis (Paladyn Bretoński) vs Lurk Mistrz Areny (wampir - były skaven)

walka nr 16
Vargont(Wampir) vs Nieposkromiony" (DE master)





na ocenę historii i rozdanie mikstur musicie nieco zaczekać
może was zaiteresuje że wszelkich historii postaci zebrało się w tej arenie: 49 stron w wordzie tak więc to nieco potrwa...


Także w drugim poście będę na bieżąco aktualizował wyniki walk i pary.
Ostatnio zmieniony 31 gru 2009, o 14:08 przez Murmandamus, łącznie zmieniany 1 raz.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Deather
Chuck Norris
Posty: 444

Post autor: Deather »

Wampirów jest 9 nie 10, ciekawe, że wystąpią w więcej niż połowie pierwszych walk. To, że nie ma pojedynku vampire vs vampire było zamierzone czy wyszło tak przypadkiem ?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Tak To nie było zamierzone. Mam programik który rozlosowywuje mi pary i tak wychodzi.

Mamy na arenie w końcu przedstawiciela 4 rodzin + niezależni. Zawsze chciałem necrarchę zobaczyc w boju. Kiedyś wyszły np 2 ogry przeciw sobie i pewien użytkownik właściciel jednego nie chciał uwierzyć że to przypadkiem. Tak czy inaczej niezbadane są wyroki kości.
Ostatnio zmieniony 31 gru 2009, o 14:01 przez Murmandamus, łącznie zmieniany 1 raz.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Dwarf: 4 (1slayer, 3 thane)
(...)
Fjolwar Alaricson(Dwarf Thane
Hmm a myślałem, że mamy 2 slayerów (bezimienny i Fjolwar), skoro Fjolwar w 18 arenie był slayer'em, potem walczył ze smokiem, teraz jest tutaj i ma dwie umiejętności :P
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

mogło mi się pomylić w podliczaniu bohaterów.

Dragon slayerom przysługują 2 umiejętności
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Uciąłeś nazwę mojej postaci, no ale do nic. Zresztą i tak trafiła mi się ostatnia walka #-o

Na twarzy Druchii pojawił się mały uśmieszek patrząc na listę zawodników. Stał trzy murach areny wpatrując się w listę zawieszoną na tablicy.
- Z tego co wiem panie, wampiry są niebezpieczne... - zaczęła mówić czarodziejka, lecz widząc gniew, który zaczął się malować na twarzy jej pana szybko dodała - lecz dla kogoś takiego jak Ty, to nie powinien być godny przeciwnik. - Kobieta zawsze musiała uważać na słowa, jakie dobierała. Mistrz nie lubił, gdy ktoś podważał jego siłę i majestat. Zawsze wybuchał niepohamowanym gniewem. Gdyby nie była jedyną czarodziejką na jego usługach, na pewno zabiłby ją w tym miejscu, zostawiając jej zwłoki w tym miejscu, gdzie niewładne usunęły by się na ziemię w kałuży własnej krwi.
Tellar jednak nie był głupcem. Od dzieciństwa był chowany w boju, a jego umiejętności potwierdza jego stopień wojskowy, który w Nagaroth świadczył o wielkiej brutalności i bezwzględności. Walczył już z wampirem podczas jego krucjaty i sam wiedział, że są dobrymi szermierzami. No Ale cóż, Przed swoją walkę będzie mógł chociaż poprzyglądać się innym zawodnikom, gdyż jego walka usytuowana jest na ostatniej pozycji. Porsknął z niesmakiem.
- Moja walka jest ostatnia w tej pierwszej rundzie... Co ja do cholery będę robił w tym czasie?


No nie, dwóch moim kumpli trafiło na siebie w walce :P

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Murmandamus pisze:Dragon slayerom przysługują 2 umiejętności
To wiem, napisałem to tylko na potwierdzenie, że Fjolwar to Slayer.

No cóż...
Tullaris powodzenia! Niech wygra lepszy... Dragon Slayer :P
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Czempion ledwo zdążył przybyć na arenę i zapisał się jako jeden z ostatnich. Z niesmakiem spojrzał na swoje zabrudzone niegdyś piękne szaty
Już niedługo, wynagrodzę sobie wszystkie niedogodności i tą podróż. Zdobędę wieczną chwałę i do śmierci będę mógł robić to co lubię najbardziej.
-Chodźcie moje drogie, idziemy się rozejrzeć


Część z jego demonicznych towarzyszek rozbiegła się po twierdzy w poszukiwaniu informacji a reszta udała się z nim przygotować sobie jakąś tymczasową siedzibę.

Rannard dostał pokój od właściciela jakiejś gospody do której teraz co wieczór ściągali wieśniacy żeby przyjrzeć się demonicznym pięknościom.
Można by tu założyć kult - pomyślał czempion - byłaby to dobra namiastka mojej armii

Kiedy tak siedział i rozmyślał do komnaty weszła jedna z wysłanych na zwiady demonetek.Zasyszała - elff i podała mu informacje o pierwszej rundzie walk.

Haha ! Nędzny elf ! Nie dość że nie dorównuje mi szybkością to jeszcze założył ciężką zbroję. Nie przypuszczałem że to będzie takie łatwe !
Ostatnio zmieniony 31 gru 2009, o 15:18 przez Whydak, łącznie zmieniany 1 raz.
Hordes of Chaos.... To było to....

chomik
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Katowice

Post autor: chomik »

A jednak parszywy sługa Slanesha-Pomyślał Ravendil przeglądając listę pierwszych walk. Po czym odszedł poćwiczyć w samotności na pobliskie wzgórza.

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

- Podczas wszystkich wypraw towarzyszyły mi różne duchy lasu, zawsze walczyliśmy po jednej stronie, teraz musimy stanąć przeciw sobie. - pomyślał Eirwyn przeglądając wynik losowania.
- Walka dopiero za kilka dni, w tym czasie muszę się do niej przygotować - dodał i odszedł do swojej kwatery.


Losowanie ciekawe, zobaczymy jak spisują się wierzchowce ;-)

Awatar użytkownika
Dead_Guard
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dead_Guard »

Mroczny pobratymiec spiczastouchych, haha, uwielbiam gdy pławią się w swej arogancji i pewności siebie, a potem zdziwieni oglądają swoje flaki - Alaricson nie skrywał radości, dawno nie usiekł żadnego elfa, ostatniego zabił w finale areny - Gdybym tylko miał całą rękę, pokazałbym mu jak się z dwuręczną bronią obchodzi.

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

"Haha. Walki w końcu się zaczną. Hmm... ciekawe kto pierwszy wpadnie pod moje ostrze." Rozmyślał wampir kierując się w stronę budynku areny. Mijał wiele różnych stworzeń, mniej lub bardziej złych. Słońce stale było zasłonięte przez gęste chmury Sylvani. Gdy zbliżył się do tablicy walk rundy pierwszej, szybko spostrzegł, że walczy z leśnym elfem."Hmm... walczyłem kiedyś z jednym elfem, miał dziwny styl walki. Zaskoczył mnie. Tak więc teraz nie mogę łatwo dać za wygraną..." I pogrążył się w rozmyślaniach wtapiając się w widownię czekającą na pierwszą walkę...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

-Dziewiąta walka, no cóż trzeba będzie poczekać, do połowy pierwszej rundy aby trochę powalczyć. Przeciwnik Krasnoludzki Zabójca, no coż może i jest twardy ale dla kogoś takiego jak ja tnie będzei stanwił wyzwania, miejmy nadzieje, że zapewni mi odrobinę rozrywki. Pokonam go i następnych, a później ruszam utopić Imperium we Krwii-
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Arathorn
Mudżahedin
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arathorn »

-Dokthan Fergus "Weteran trzystu bitew", mówią że nie z tego świata. Jak każdy krasnolud...
Po czym oddalił się do swego pokoju, gdzie ćwiczył "niespodzianki" dla swego przyszłego wroga.
Arathorn pisze:Łącznie z tym postem jestem od ciebie "skuteczniejszy" o 1353,714286% :mrgreen:

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Molroch spoglądał na listę wylosowanych par do pierwszej rundy Areny Śmierci i zaiste, był zaskoczony. Otóż jego oponentem będzie nieumarły, lecz nie wampir. Istota poddana procesowi mumifikacji przed śmiercią, następnie ożywiona przez energie Dhar. Czempion Chaosu odwrócił się i ruszył na widownię. Walka niedługo, a widowisko ją poprzedzające napewno będzie należało do krwawych.
Nurtowała go tylko jedna kwestia..
Na Mrocznych Bogów, za cholerę nie mogę przeczytać Imienia Mego Przeciwnika poprawnie!

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

Myphylomemnon stał dokładnie w tym samym miejscu niewzruszony w poczekalni areny od dnia w którym przybył. wielu się zastanawiało czy jest prawdziwy czy tylko kukłą jednak ci co podchodzili bliżej zaczynali się dziwnie czuć a gdy tylko ktoś go dotknął zapadał na dziwną chorobę lub sprowadzał na siebie plage skarabeuszy. Myphylomemnon jednak czuwał czały czas, jednak jego umysł się zmienił i imo że nadal miał prawie ludzką jaźń, zatracił wspułczucie jak i chęć do robienia jego zdaniem zbednych rzeczy takich jak zwiedzanie czy picie i spanie on po prostu czekał gdyż wydawało mu się to najprostrze i naodpowiedniejsze w danej sytuacji.
w kilka dni po jego przybyciu podszedł do niego posłaniec powiadamiając go kim jest jego pierwszy przeciwnik i kiedy odbędzie się walka. posłaniec nie był pewien czy umarły go usłyszał ale wiadomość przekazał i odszedł

Myphylomemnon jednak słyszał dokładnie i postanowił czekać dalej na swoją kolej w bezruchu, jednak kilku osobom się wydawało że słyszą z jego kierunku szept mówiący "już niedługo... odzyskam moją...własność" jednak gdy spogladali w jego strone stał bez ruchu jak do ten pory...


ps: wybacz Occ ale to z imienie było zamierzone :mrgreen: jednak pasuje do klimatu egipskiego :wink:
ps2: mam nadzieje że nasza walka będzie widowiskowa
ps3: nie obrazisz sie jak wygram :mrgreen:

ODPOWIEDZ