Stary Świat... co dalej?

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Stary Świat... co dalej?

Post autor: Grichalk »

Karlito pisze:
Tak jak pisze Misha, GW znacznie zmniejszyło ilość dostępnych zestawów dla sklepów stacjonarnych. Przecież np Orki i Gobliny praktycznie zniknęły, wszystko poszło do MO albo w ogóle wyparowało (czytaj kupa Herosów).
Niedługo nowa edycja a w starterze orki podobno. Więc nie chcą produkować starych modeli z zapasem, a tylko na zamówienie. Widać tak jak w krasiach, to i tam będzie duża fala nowości modelarskich.

Awatar użytkownika
Duke of Mousillon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Duke of Mousillon »

Grichalk pisze:
Karlito pisze:
Tak jak pisze Misha, GW znacznie zmniejszyło ilość dostępnych zestawów dla sklepów stacjonarnych. Przecież np Orki i Gobliny praktycznie zniknęły, wszystko poszło do MO albo w ogóle wyparowało (czytaj kupa Herosów).
Niedługo nowa edycja a w starterze orki podobno. Więc nie chcą produkować starych modeli z zapasem, a tylko na zamówienie. Widać tak jak w krasiach, to i tam będzie duża fala nowości modelarskich.
Nie wspominajac o Bretonii. ZADNEJ figsy nie mozna kupic juz nawet prosto z GW :|

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Rivendell czy coś komuś wiadomo, jakieś plotki , czy się wogóle otworzą. Czy ktoś coś wie , ponieważ wygląda na to iż się zamknęli.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Furman
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Furman »

Mam pytanie czy coś wiecie o White Tree , bo od pewnego czasu strona sklepu nie działa . Zamknęli się czy co.

ODPOWIEDZ