Army Builder DataFile

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Army Builder DataFile

Post autor: kangur »

I DE ?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Jasne, nie wiedziałem że był update. Poinformowano mnie tylko ok VS...


Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Pierwsze bugi :)
Cripling frost cena niższa powinna byc i Prince nie ma dostępu do kraken cloaka
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

witek123
Plewa
Posty: 5

Post autor: witek123 »

Kiedy Krasnale ??

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Krasnale są gotowe cały czas, tylko DE, VS i KOE miały zmiany.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

W DE nie ma juz katergorii Destoyers
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

kangur pisze: 19 maja 2022, o 16:36 W DE nie ma juz katergorii Destoyers
Oj tam oj tam :D

Poprawki:
https://www.the-ninth-age.com/community ... load/5730/

witek123
Plewa
Posty: 5

Post autor: witek123 »

debelial pisze: 18 maja 2022, o 08:06 Krasnale są gotowe cały czas, tylko DE, VS i KOE miały zmiany.
To proszę daj mi linka bo jak importuje ostatnie aktualizację to ceny mi się strasznie rozjeżdżają ;/
NP.
Król 225 a jest 210
Thane 120 jest 105
Dragon Seeker 205 jest 200
Runic Smith 155 jest 135
Engineer
itp

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Z ciekawości wszedłem w ab do DH, king 210, thane 105... nie tak ma być?
Prawdopodobnie się ciskasz, że masz stare ceny w starej rozpisce, natomiast jest to wałkowane co kilka postów, że ab nie uaktualnia rozpisek. Musisz wbić od nowa rozpe na nowych punktach.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

witek123
Plewa
Posty: 5

Post autor: witek123 »

Dziedzic pisze: 21 maja 2022, o 10:03 Z ciekawości wszedłem w ab do DH, king 210, thane 105... nie tak ma być?
Prawdopodobnie się ciskasz, że masz stare ceny w starej rozpisce, natomiast jest to wałkowane co kilka postów, że ab nie uaktualnia rozpisek. Musisz wbić od nowa rozpe na nowych punktach.
1.Nie ciskam się tylko nie rozumiem czemu mi złe ceny pokazuje ;)
2.Cały czas robię nową rozpiskę i nie takie ceny mają być ;*
3. To ty się Ciskasz ;)
Pozdrawiam

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Faktycznie nie mam co robić tylko się ciskać o plik do armii, którą nie gram...

Zaimportowałem plik AB2.2c najnowszy podany przez Debeliala (Debelial jesteś mistrz, dzieki), sprawdziłem podane ceny z wersją książki z T9A z 24 marca (taką wersję pokazuje oficjalne źródło). AB pokazuje wartości king 210, szmit 135, tan 105, seeker 200 czyli zgodne z wersją książki.

Zakładam, że musisz poszukać przyczyny po swojej stronie, nie wiem, może zaimportowałeś nie ten plik do AB.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

witek123
Plewa
Posty: 5

Post autor: witek123 »

Dziedzic pisze: 21 maja 2022, o 12:21 Faktycznie nie mam co robić tylko się ciskać o plik do armii, którą nie gram...

Zaimportowałem plik AB2.2c najnowszy podany przez Debeliala (Debelial jesteś mistrz, dzieki), sprawdziłem podane ceny z wersją książki z T9A z 24 marca (taką wersję pokazuje oficjalne źródło). AB pokazuje wartości king 210, szmit 135, tan 105, seeker 200 czyli zgodne z wersją książki.

Zakładam, że musisz poszukać przyczyny po swojej stronie, nie wiem, może zaimportowałeś nie ten plik do AB.
Możesz podać link do oficjalnego podręcznika ??

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

witek123
Plewa
Posty: 5

Post autor: witek123 »

Dzięki ;) Ja odnosiłem się do tego na formum co są tłumaczone.

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

O Panie, nie wiem jak bardzo są one do tyłu bo Oskar chyba przestał je tłumaczyć. Tak czy siak się wyjaśniło, powodzenia.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Dziedzic pisze: 21 maja 2022, o 17:50 O Panie, nie wiem jak bardzo są one do tyłu bo Oskar chyba przestał je tłumaczyć. Tak czy siak się wyjaśniło, powodzenia.
Nadal tłumaczy ;) ale już w ramach T9A Translation Team Polish ;)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Jedna mała rzecz, w koe heraldic steed powinien dawać +w do save'a a nie 1.

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

KoE
-Wyskakuje błąd (przekroczenie Gallantry) przy zwiększaniu liczebności w oddziale pegazów.
-Brakuje wyskakiwania błędu przy przekraczaniu limitu Knight Banneret albo Ordo Minister (0-2).

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Obawiam się, że ze względu na ograniczenia AB nie jestem w stanie zaimplementować wszystkich ograniczeń i jedyne co mogę zrobić to usunąć całkiem zliczanie i komunikat o błędzie i zrzucić pamiętanie o ograniczeniu na użytkownika...

ODPOWIEDZ