O przegiętości Ryboludzi słów kilka

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zbik666
Chuck Norris
Posty: 433
Lokalizacja: Danzig SNOT

O przegiętości Ryboludzi słów kilka

Post autor: Zbik666 »


Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

Ciekawe czy GW wie to niej ^^ - całkiem pokręcony pomysł, idealny dla gw :p
Największa maruda na Border Princes 8)

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

cóż ktoś się postarał, wygląda to fajnie ale wg mnie kompletnie nie pasuje do klimatu warhammera
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Zbik666 pisze:Moze beda w 8 edycji hehe

http://naut1.blogspot.com/search/label/ ... Allowances
:shock: Ryboludzie ! przepowiednia proroka Neha-naa się sprawdza! Apokalipsa idzie!
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Ryboludzie z Chupayotl już są w Warhammerze :twisted: Jam spełnił przepowiednie :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

A ja szczerze mówiąc chciałbym zeby GW wydało taką armie jak Ryboludzie :D Fajnie by było :D:D
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

A ja wolałbym wydania DoW i ChD

Awatar użytkownika
Zbik666
Chuck Norris
Posty: 433
Lokalizacja: Danzig SNOT

Post autor: Zbik666 »

mi najbardizej sie podoba gigantyczny Żolw w rarach xD

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Fluffy pisze:A ja wolałbym wydania DoW i ChD
W pełni popieram.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Taaa i zmutowane kaczki tez mogli by zrobić #-o
Ludzie nie wystarcza wam 15 armi do wyboru ?? (+ krasnale chaosu i DoW)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Dziki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 150
Lokalizacja: Limanowa

Post autor: Dziki »

Jakby wydali ryboludzi to ostatecznie pożegnałbym się z WFB.
"...And in that time of darkness,
Man became Beast and Beast became Man..."

Awatar użytkownika
NOAK
Mudżahedin
Posty: 302

Post autor: NOAK »

Ten model rekinołaka :?: jest z reapera, więc niewiele ma wspólnego z WFB. Armii ryboludzi to się raczej w dajcej przewidziec przyszłości nie doczekamy, co nie oznacza, że GW nie uraczy nas innymi genialnymi rozwiazaniami.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Eltharion pisze:Ludzie nie wystarcza wam 15 armi do wyboru ?? (+ krasnale chaosu i DoW)
Nie. Jak dla mnie czym więcej armii do wyboru tym bardziej różnorodne bitwy, turnieje... (oczywiście o ile nowe armie będą w miarę zbalansowane). Z tym że jak już kiedyś pisałem dla mnie armia takie jak ryboludzie to pod względem fluffu byłaby porażka #-o
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

A co ryboludzie to są niby jakieś podwodne jaszczuroludzie ?? bo widziałem tam jakieś podwodne skinki xD
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Dołóżmy jeszcze żółwie ninja (jaszczuroludzi kanałowych) i kubon będzie zadowolony :roll:
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

No jasne ja to zaraz zabieram się za robienie modeli zeby byc przygotowanym jak wyjdzie ich AB :mrgreen:
Nie no joke - po prostu to mi sie wydaje tak śmieszne i gupie że aż fajne xD
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Mówcie co chcecie, ten okładki od ryboludzi to nikt nie pobije :mrgreen:

Podwodna balista rulez \m/

Zresztą, pomyślcie. Chyba GW nie wyda ryboludzi zamiast DoW lub ChD? [-o<

JaSzczuras
Chuck Norris
Posty: 484
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: JaSzczuras »

Rasti pisze:
Zresztą, pomyślcie. Chyba GW nie wyda ryboludzi zamiast DoW lub ChD? [-o<
Nie wydali DoW ani ChD a wydali ogiery więcej nie trza nic dodawać.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Arbiter Elegancji pisze:
Eltharion pisze:Ludzie nie wystarcza wam 15 armi do wyboru ?? (+ krasnale chaosu i DoW)
Nie. Jak dla mnie czym więcej armii do wyboru tym bardziej różnorodne bitwy, turnieje... (oczywiście o ile nowe armie będą w miarę zbalansowane). Z tym że jak już kiedyś pisałem dla mnie armia takie jak ryboludzie to pod względem fluffu byłaby porażka #-o
Wcale nie. Aktualnie przy 15 armiach na turniejach i tak najczęściej gra się z ok 5. Dodanie kolejnych niekoniecznie byłoby rozwiązaniem.
Osobiście wolałbym żeby było nawet mniej armii (np. połączyć znów Undeadów jedną armię, WoCH, Bestie, Demony w jeden Chaos itp...) ale o większej ilości grywalnych opcji i jednostek i eleganckim zbalansowaniu tak żeby przy grze dwóch graczy na tym samym poziomie każdy miał identyczne szanse niezależnie od armii... ehhh... niestety tego raczej nie doczekam w tej grze.
Obrazek

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

Mimo ,ze te "ryby" sa jako tako dopracowane (widac tworca spedzil troche czasu na tym) to wg mnie nie widze ich w swiecie warhammera .
Natomiast chetnie bym widzial w 8ed wfb jakis schemat jak laczyc armie , czyli kto z kim moze byc sojusznikiem i na ile % podstawowej armii (tak bylo w 4ed jak zaczynalem zabawe ,ze 25% moznabylo miec w alliesach)
Tak samo chetnie bym zobaczyl jakis sensowny DoW nowy podrecznik , pozwalajacy zlozyc samojezdna armie , lub tez majacy "wspomagaczy" dla kazdej armii , coby nie bylo przegiec z dzialami np w TK ;) tylko np 1-3 jednostki dla danej armii , ktore mozna wziac np jako core/special/rare .
WFB playing since 1994

ODPOWIEDZ