8 Edycja Warhammera (kontynuacja dyskusji) III

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Re: 8 Edycja Warhammera (kontynuacja dyskusji) III

Post autor: Szemkel »

U jednych będzie węższy u innych zostanie. -> jesli będzie sie opłacało posiadanie dużego parku maszynowego. Chociaz o tym zadecyduja jeszcze pkt. :mrgreen:
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

wertex
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: wertex »

A czy Armybooki będą nowe czy te z 7 ed? Jak nowe to kiedy wyjdzie AB do HE?
EAT SLEEP CONQUER REPEAT

Cibi
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: Cibi »

Będziemy grać na armybookach z 7 edycji, troszkę pozmienianych przez erraty, które niedługo (6 lipca?) wyjdą. Nowe, ósmoedycyjne armybooki będą systematycznie, acz niespiesznie wydawane ;]

wertex
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: wertex »

A w zestawie Island of blood (czyt. Ailend of Blad ) pojawi się mały Rulebook po polsku?
EAT SLEEP CONQUER REPEAT

Awatar użytkownika
Morghur
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Morghur »

Tak
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Szkoda że tylko mały bo chętnie poczytałbym te 600 stron fluffu po Polsku ;]
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Morghur
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Morghur »

No ale może nie wszystko stracone? Może jednak F&F przetłumaczą [-o<

Albo znajdzie się grupka ludzi, którzy przetłumaczą RB, tak jak to zrobiono z Bretką :D
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

kubon pisze:Szkoda że tylko mały bo chętnie poczytałbym te 600 stron fluffu po Polsku ;]
To już lepiej poczytaj historię Polski. Nie wiem jak Ty, ale ja preferuję granie, a nie biadolenie nad fluffem. Powinno go w książce nie być, żeby była tańsza.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

no właśnie po co fluff, zlikwidować. Rulebook ma mieć tylko zasady a kodeksy tylko tabelki z zasadami i statystykami. Figurki zamiast modeli przedstawiające wojowników i smoki należy zastąpić pionkami bezkształtnymi(przecierz kształt smoka to reprezentacja we fluffie) to ma być poważna gra a nie fluffowe pierdzenie o jakiś smokach.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

@Fensir

Ja też preferuje granie ale niestety wychowałem sie na tej wersji Warhammera która zmusza do poruszenia wyobraźni więc nie dziw sie że lubie czytać historię świata Warhammera.
Jak preferujesz granie to pograj w szachy :roll:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, o 22:31 przez kubon, łącznie zmieniany 1 raz.
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Dokładnie. Przecież Warhammer to "sport" :P

Awatar użytkownika
Morghur
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Morghur »

Coś ostatnio BP przeżywa inwazję Power Gamerów. :?
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

"Na wschodzie bez zmian", "Chińczyki trzymają się mocno".

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Kubon w szachy grałem, ale za mało opcji składania rozpiski.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Lecz przynajmniej podręcznik zasad nie należy do najdroższych.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

kubon pisze:@Fensir

Ja też preferuje granie ale niestety wychowałem sie na tej wersji Warhammera która zmusza do poruszenia wyobraźni więc nie dziw sie że lubie czytać historię świata Warhammera.
Jak preferujesz granie to pograj w szachy :roll:
To sie naucz angielskiego albo czytaj ze słownikiem w drugiej ręce. Jak tak czytam twoje posty to mam 100% pewność, że ci sie to przyda.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Umiem angielski ale czytanie tylu stron otoczki fabularnej każdej rasy po angielsku, to wcale juz takie przyjemne nie jest. xP
I przestań dopisywać jakieś złośliwości do moich postów bo to juz jest nudne ... Co to ze mieliśmy róznice zdań w jednym temacie znaczy ze musisz mnie tępić na każdym kroku? :roll: Bez przesady ...
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Kubon, Haters gonna hate ;)

Nie przeczę, że fluff może być fajny. Jak dla mnie to wystarczyłoby jakby był w oddzielnych książkach. Popatrz na przykładzie VIII edycji jaka ta książka będzie niepraktyczna. Gdyby odjąć klimatyczne cuda to byłaby dużo bardziej poręczna.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

kubon pisze:Umiem angielski ale czytanie tylu stron otoczki fabularnej każdej rasy po angielsku, to wcale juz takie przyjemne nie jest. xP
I przestań dopisywać jakieś złośliwości do moich postów bo to juz jest nudne ... Co to ze mieliśmy róznice zdań w jednym temacie znaczy ze musisz mnie tępić na każdym kroku? :roll: Bez przesady ...
Było do mnie nie pisać wulgarnych tekstów ;)


Fensir
Nienawiść rodzi ból.
Ból rodzi nienawiść.

P.S. Kubon może i bym nie robił żadnych przytyków gdybyś nie pisał głupot. Polskie tłumaczenia są jakby z dupy brane i pełne błędów. A jeżeli ktoś ma problem z przeczytaniem kilkuset stron po angielsku to niech sie zastanowi w jakich czasach żyje...
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Wiem ale zrozumiałem swój bład i pokornie prosze o wybaczenie ;)
A przetłumaczenie tylu stron to nie jakis straszny problem. po prostu czytając to chce odczuwać sama przyjemność a nie zaprzątać sobie głowę tłumaczeniem czasem dziwnych wyrazów z fantastyki :P A juz same zasady to całkowicie nie problem.
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

ODPOWIEDZ