Schizma? - WFB i zapowiadany Bastard WFB

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
zaborek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162
Lokalizacja: Piła/Warszawa/VA Beach

Re: Schizma? - WFB i zapowiadany Bastard WFB

Post autor: zaborek »

Fluffy pisze:Zaborek, gratuluje, wygrales ostrzeżenie. Koncza Ci sie argumenty to jedziesz ad personam? Sam sobie wystawiasz opinię...
Wyluzuj. Tym bardziej ze ze strony Jaha nie widzialem zadnych inwektywów, a gość mógłby być pewnie Twoim ojcem.
Koncz ten flejm.
Fluffy
Witam,

dziekuje za gratulacje, ale chyba jakies spoznione... nie wiem, kiedy sie dopisales ale najwyrazniej nie raczyles uwzglednic tego, ze sobie potem co nieco wyjasnilismy z Jahem. Odebralem "misia kolorowego" i cieple sikanie w sposob jednoznaczny - moze Ty nie widzisz w tym nic nic nie fajnego, ja mam inaczej :wink: I dlatego taki byl ton mojego posta. Tak, czy owak, temat zostal zakonczony, ot tyle.

Swoja szosa, obserwuje bacznie dyskusje na tym forum, rowniez w watkach, ktore Ty masz pod opieka i jakos dotad nie angazowales sie nawet, kiedy znacznie "mocniejsze argumenty" sie pojawialy. Ale ok, nie mnie Twoja prace, czy obiektywnosc oceniac.

Co do Jaha, to wyjasnilismy sobie co trzeba, glowe popiolem posypalem i to jeszcze przed Twoim "ostrzezeniem", wiec i tak ten temat uwazam za zamnkniety 8)

A tak przy okazji, to z tym wiekiem to chyba tez kula w plot. Takie stare drzewa jak ja, juz nawet nie pamietaja swoich ojcow :lol2:

Pozdrawiam
Seek honour as you act
and you will know no fear

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

bless pisze:
Do widzenia.
Aldean pisze: Do widzenia
Zawsze miło widzieć jak środowisko przyjmuje z otwartymi rękoma. Szczególnie starych graczy, wracających po latach.

Użytkownikowi "Aldean" to się nawet nie dziwie. Pewnie mnie nie zna (ja go w każdym razie pierwszy raz widzę)

Ale cięta riposta blessa to mnie zabolała ;)

Nie zauważyliście panowie ironii w moim poście? Sorki, że nie zaznaczyłem tego wielkimi literami ;)

ODPOWIEDZ