Bastard Sword: rekrutacja

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Re: Bastard Sword: rekrutacja

Post autor: Semi »

A,B
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 928
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Głównie A jednak jeśli będę miał jakiś ciekawy pomysł to też napiszę, więc B również.

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Jakkolwiek w pełni rozumiem i podzielam pragnienie podłubania w zasadach Nowego Lepszego Warhammera, pewnie doprowadzi to do milionpostowych teoretycznych dyskusji nieprzebranej rzeszy chętnych, gdzie każde dwie osoby maja trzy różne opinie na temat najdrobniejszej pierdóły ;) Nie wiem, czy nie najlpeiej byłoby, gdyby Barb po prostu napisał i przedstawił cały system w wersji wstępnej a dopiero po playtestach (tu jest rola dla rzesz chętnych) wprowadził ewentualne uznane przez siebie zmiany. Nie bez powodu mówi się, że gdzie kucharek sześć... ;)

Sam chętnie zagram w sensownego miksa 6tej i 8mej więc A :)
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

A,B
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

A
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

B

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 928
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

rekrutacja jest jeszcze prowadzona? Trochę czasu minęło, a do działu nadal dostępu nie mam.

ODPOWIEDZ