Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Przemcio »

Rogue One wchodzi do kin w tym roku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

ale sprawozdanie mają w przyszłym za poprzedni więc...
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Alavarin
Wałkarz
Posty: 72

Post autor: Alavarin »

Poza tym, że Rogue One ma premierę jakoś 18 grudnia więc cała machina handlowa ruszy idealnie na święta ;)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Radagas
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: Radagas »

wow

Jędrul
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jędrul »

dragon demi!
MARK OF MARKI MARK

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Mam wrażenie, że te figurki nie są dla nas. To raczej pod wschód. Z tym że przy celowaniu w takie rejony może się GW albo obłowić - bo to chłonny rynek - albo zdziwić - bo tam plastik odlewają sobie sami.....
Ale może za stary jestem i nie trafia do mnie nowa stylistyka.

Awatar użytkownika
Ranndolf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109

Post autor: Ranndolf »

Łeb ładny - reszta co najwyżej średnia, grube to, pokrzywione, poza brzydka, skrzydła pozwijane...

No i łapy są koszmarne :/

Awatar użytkownika
Herbata
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Herbata »

syrenka ariel wśród figurek :)
Ciekawe czy ten model do asos'a też ma wszystkie żuty na 4+ ?
"Wielkie problemy współczesności nie rozstrzygną się mowami i uchwałami większości… ale krwią i żelazem." Bismarck

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Mają rozmach skurczesyny! BTW smok z drugiego zdjęcia to pierwsza od bardzo dawna ślicznie pomalowana figurka na stronie GW

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Smoki jak smoki. Po nowym Archaonie nie robią kolosalnego wrażenia.
Za to superglue miażdży system!

Bardzo mnie ciekawi, jak doszło do wypuszczenia tego produktu do sprzedaży...
https://www.games-workshop.com/en-PL/Ci ... e-2016-NES

argh
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: argh »

gervaz pisze:Smoki jak smoki. Po nowym Archaonie nie robią kolosalnego wrażenia.
Za to superglue miażdży system!

Bardzo mnie ciekawi, jak doszło do wypuszczenia tego produktu do sprzedaży...
https://www.games-workshop.com/en-PL/Ci ... e-2016-NES
Tak samo jak poprzednich inkarnacji tego kleju. W sensie - istnieje popyt, więc tworzą produkt.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

O ten popyt mi chodzi. Czy rzeczywiście istnieje? Skoro można kupić 6 gramowe opakowanie takiego samego kleju za 2 zł? I to łatwiej - bo w każdym kiosku? Pomijając fakt, że jak ktoś się już wkręcił w hobby figurkowe i zaczyna zbierać informacje, to w sklepach modelarskich może kupić lepsze kleje, o większej objętości - i nadal tańsze.

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

No ale jak jesteś rodzicem i zamierzasz kupić dziecku prezent to chcesz żeby wszystko przyszło w 1 pudle :D
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Model zajebisty! Będzie także nadawał sie na konwersje :)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

"Przyzwijcie megazorda!" Model jest kanciasty i okropny, ale nie boli mnie to w ogóle, bo najwyraźniej nie jestem targetem.

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

To samo skojarzenie - megazord... zupełnie jak PRangers. Chyba taki jeden leciał i łączył się w robota.

argh
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: argh »

gervaz pisze:O ten popyt mi chodzi. Czy rzeczywiście istnieje? Skoro można kupić 6 gramowe opakowanie takiego samego kleju za 2 zł? I to łatwiej - bo w każdym kiosku? Pomijając fakt, że jak ktoś się już wkręcił w hobby figurkowe i zaczyna zbierać informacje, to w sklepach modelarskich może kupić lepsze kleje, o większej objętości - i nadal tańsze.
Jak ktoś słusznie zauważył - idziesz z dzieciakiem i wszystko w jednym pudle. Albo lepiej. Kupujesz model i potrzebujesz go jeszcze skleić. I tak się składa, że produkujemy też kleje. Rewelacyjne do naszych modelów!
A nawet doświadczony wkręcony kupi od czasu do czasu. Bo się stary skończył a szkoda czasu na dodatkowy sklep. No i jeszcze w UK ceny nie są aż tak w kosmos wystrzelone (choć atmosferę nadal bez problemu opuszczają).

A i jeszcze jedna rzecz mi się nasuwa na myśl. GW bardzo się stara stworzyć w miarę pełen ekosystem. W ich sklepie możesz kupić modele - ich główny biznes. I wszystko dookoła - grę, żeby móc je wykorzystać z przyjaciółmi, kleje, pędzelki, farbki, posypki, trawki, poradniki do malowania, plakaty, książki fabularne itd. itd. Więc nawet z tego powodu nie zrezygnują z takich produktów.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

It begins with the AoS board game, which is more than two months out.
No idea about start collecting boxes and other re-packages.

Excitement usually greater for 40K-stuff (and 30K-stuff), but as I’ve said in the past, 2016 is first and foremost the year of AoS (for GW).

Overall, AoS will get the most weekly releases, the most new models, the most books, etc…

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Przyznam, że nawet gdyby GW zamiast AoS stworzyło 9th, to oprócz podstawki nie kupiłbym nic innego... jak dla mnie to ceny są zbyt wysokie.

ODPOWIEDZ