Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Re: Nowe modele od GW

Post autor: esgaroth »

-Qc- pisze:jak polowałem na jakis model na ebayu 4 lata, kupiłem za pół nerki a potem bez uprzedzenia mi go wydadzą
jak w każdej inwestycji, bez ryzyka nie ma zabawy

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Z czego będą te modele? Metal?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Afro pisze:Z czego będą te modele? Metal?
Z tego, z czego mieli ostatnią formę. Czyli jak wydali to w Finecascie to bedzie w finecascie, jak nie zdazyli to w metalu.

Panie, jakby ten grom był inwestycja to bym go nie malował i nie wsadzał na idola żeby ujeżdzął kamienia :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

No właśnie, gdzie jest ten Grom :roll:
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Pocieszę Cię że z moich obserwacji wydanie modeli w made to order niewiele wpływa na ich cenę na eBayu.
Takie demonetki w metalu przed wydaniem dalo się dorwać po 30 i teraz poniżej 30 nie kupisz .

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Czy jest może znana data wypuszczenia tego Black Coacha?
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Hmm metalowy Grom za 100zl?Myślałem że będzie droższy.. dobra cena :D https://www.games-workshop.com/en-GB/Gr ... h-mto-2018
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Ale tylko Grom i Zachariasz w metalu, reszta żywica.


Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

A skąd to info varulf? Settra tez? Ja brałem 3 pudełka mengili z ostatniego rzutu i wszystko w metalu.

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

No z opisu:
Settra the Imperishable is a miniature supplied as 27 resin and plastic components. Settra himself, and the Chariot...

tylko przy Gromie i Zachariaszu jest że z metalu.

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Black Coach jest naprawdę fajny, szkoda tylko, że cena taka sama jak wszystkie inne nowe, duże modele...

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Nowe fotkiObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

AoSowcy powoli odkrywają (post na fb) że ta gra dalej jest droga ;D Jest niski pułap wejścia, ale jak chcesz poprowadzić do boju armię, a nie bandę łachmaniarzy to nagle drogo

#niepotwierdzoneinfo #gownowpis #lubieplacki

argh
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: argh »

wind_sower pisze:AoSowcy powoli odkrywają (post na fb) że ta gra dalej jest droga ;D Jest niski pułap wejścia, ale jak chcesz poprowadzić do boju armię, a nie bandę łachmaniarzy to nagle drogo

#niepotwierdzoneinfo #gownowpis #lubieplacki
Bo się zaczynają powoli usztywniać na jednym standardzie punktowym, który na dzień dobry wymaga dużej ilości modeli.
Wracają do sytuacji sprzed AoSa jeśli chodzi o najpopularniejszy próg wejścia... :roll:

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Ja to się zastanawiam nad definicją słów:"Próg Wejścia w System", szczególnie jak sobie przypomnę turnieje na 1000pkt za czasów 8ED, gdzie wystawiłem 21 modeli. Był to Generał, 2 oddziały Kawalerii i 1 oddział Piechoty, co jakoś nie odbiega specjalnie od zestawów na start w Age of Sigmar. Imho taka trochę manipulacja i dezinformacja :?

Swoją drogą, te nowe figsy super są ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

MKG
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: MKG »

Pomysł fajny, ale płaskie jakieś te upiory... Sporo podrasowane profesjonalnym malowaniem pod zdjęcia.

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

argh pisze: Bo się zaczynają powoli usztywniać na jednym standardzie punktowym, który na dzień dobry wymaga dużej ilości modeli.
Wracają do sytuacji sprzed AoSa jeśli chodzi o najpopularniejszy próg wejścia... :roll:
Minęły trzy lata, dzieciaki które złapały bakcyla mając 12-14 lat maję 15-17 i większe kieszonkowe dostają... :P A dla nowych 12-14 latków jest teraz Kill Team. Płodozmian GW wprowadza :)

argh
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: argh »

Azurix pisze:Ja to się zastanawiam nad definicją słów:"Próg Wejścia w System", szczególnie jak sobie przypomnę turnieje na 1000pkt za czasów 8ED, gdzie wystawiłem 21 modeli. Był to Generał, 2 oddziały Kawalerii i 1 oddział Piechoty, co jakoś nie odbiega specjalnie od zestawów na start w Age of Sigmar. Imho taka trochę manipulacja i dezinformacja :?

Swoją drogą, te nowe figsy super są ;)
Każdy ma coś. Ja pamiętam, że jak ja chciałem zaczynać (w dość późnej 8 edycji) obowiązywało jedynie święte 2400. Próba znalezienia chętnych na inne punkty była raczej ciężka... A spróbuj to Pan zrobić na piechotnej armii jak słyszysz, że większość droższych punktowo jednostek jest niegrywalna i z czym do ludzi... :(

Próg wejścia w AoS - 5 modeli na krzyż. Od biedy każdy Start colleting, czyli jakieś 200 zł od gracza.
JimMorr pisze:Minęły trzy lata, dzieciaki które złapały bakcyla mając 12-14 lat maję 15-17 i większe kieszonkowe dostają... A dla nowych 12-14 latków jest teraz Kill Team. Płodozmian GW wprowadza
Jak będą dalej takie ładne zabawki wypuszczać, to ja jestem szczęśliwy.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Dzieci, dzieci, co wy piszecie.
Ja zaczynałem moja przygodę z wfb w późnych latach 90tych. W bstoku był sklep, a ceny za box warrioorow chaosu (plastik klony) jak w pewexie.
Od wielu lat są rynki wtórne. Ja na ebayu i Bp kupowałem armie za grosze. I uważam ze jak się poszuka i ponegocjuje to dalej się da.
Figsy gw od dłuższego czasu są świetne. I imo warte swojej ceny.
A ci którzy grali w 12-14 lat a teraz maja 15-17 lat odkryli inne przyjemności jakie zapewnia im życie wiec ta kategorie wiekowa bym odrzucił.
Ofc proszę traktować mój post z przymróżeniem oka. Zeby nikt mnie tu zaraz nie krzyżował ;P
Ostatnio zmieniony 31 lip 2018, o 04:59 przez Druchii, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ