Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe modele od GW

Post autor: JarekK »

Obrazek
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Poza tym obczailiście to rażące podobieństwo między struktórą kości twarzy ogra a kształtem hełmu stormcasta?
Jak on taki ściągnięty when the belly sooooooo fat? :^o

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Ogr słaby, jak 90% figurek które wypuszcza ostatnio GW :) Slayer sam w sobie spoko, ale to nie jest Gotrek, nie przypomina go w żadnym stopniu :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Aosowe ogry najwyraźniej są wyrzeźbione jak Arnold. Niedługo osiągną stan 0% tłuszczu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Gw wypuszcza teraz najlepsze figurki w historii. A to, ze estetyka czy styl Ci nie leży slayer to już inna historia. Tego co kiedyś było już nie będzie. Jakościowo to są sztosidła na maxa. Poziom i jakość detali w figurkach do nightvault np jest niesamowita. Nie przesadzam.
Edit: to nie jest stary gotrek tylko gotrek aos. Czego oczekiwałeś? Poza tym pieroooolisz, przecież dalej ma pomarańczowy pióropusz i brodę. W jakim żadnym stopniu? :P

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Marudzenie dla marudzenia imo. A co do Golgfaga, to tamten model niby ładny był, ale jego rzeżba w praktyce... a teraz pewnie lepszy materiał ciut mniej detalu = mega przyjemnie. Popieram :)

Gotrek tez z przytupem
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Ja jako maruda powiem tak, do pewnego momentu (licząc od śmierci wfb) GW wydawało poprawne i w miarę ładne figsy. NIe urywały mi dupy ale były w większości ok.
Aż nadszedł dzień, kiedy zobaczyłem keepera... zostałem jak to prawdziwy i wielotysięczny elf całkowicie zdeprawowany przez Slanesza, wiedziałem, że ten moment w końcu nadejdzie ale wraz z pojawieniem się tej figurki wszystko pękło i rozerwało mi duszę na cząstki ;)


;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Druchii pisze:Oj tam oj tam nie to forum. Bardzo dobry model do zastosowania w t9a. Podstawka to przecież nie kłopot ;)
Ogra widziałem. Fajny. Ale mam wrażenie, ze to taka słabsza wersja golgfaga. Model bardzo podobny ale zdecydowanie gorszy i jak na niego patrzę to nie dam rady ich nieporównywać xD
Golgfag byłby o 50% lepszy gdyby nie ta paszcza na czubku hełmu - nie da się jej nie utrącić :x. Poza tym faktycznie, jeden z fajniejszych modeli ogrów. Ten tyran ma wg mnie z kolei fajniejsze bronie no i jest jakby stworzony pod konwersje na BSB :D.
Maciek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Czekam, aż zrobią coś do jaszczurek... ;_;
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jak ktos wystawi ten model jako huntera z pasem i dzidą to nawet nie bede jeczal, ze ma 7 siły na rzucie
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Okej żeby nie było, że jestem jakimś wielkim hejterem GW - stylistyka tych figurek mi kompletnie nie leży, chociaż te niebiesko-czerwone demony są świetne.
Gotrek mi nie pasuje, ponieważ nie ma opaski na oko, łańcucha przy nosie i swojego topora... Gotrek z AoS to zupełnie inny krasnolud niż ten którego znamy i kochamy :P
A ogr ma węgorza pod nosem.
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Ten ogr jest chyba pierwszym modelem, który łatwo przerobić na BSBka nie wtykając wykałaczki w jakieś dziwne miejsce (plecy czy tam gdzie się one kończą).
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Pytanie jak się zmieści na podstawkę 40....

Maciek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

GW nie ma takich problemów ;)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Jak go postawili na okrągłej 60 to co najwyżej można sobie z niego zrobić łowcę z Leader of the pack...

Maciek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Stare tyranty też się nie mieszczą. Trzeba dobrze ustawić korę i wszystko wejdzie.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Nowy zestaw Warcry widzieliście? Figurki dla chaosu i ciekawe tereny:

https://www.games-workshop.com/en-GB/Warcry-EN-2019
Obrazek

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Warhammer Underworlds: Beastgrave

Beastmen - Draknar’s Ravagers
Obrazek
Obrazek

Bestio-elfy! - Skaeth’s Wild Hunt
Obrazek

I lizaki do Bloodbowl.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie ma obrazkow
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Wejdź na Warhammer community

ODPOWIEDZ