Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Kuros »

Po za tym jak kupujesz już malowane figurki to i tak na nich nie tracisz . Zawsze je można odsprzedać
A jeśli ktoś nie ma 1000zł w tych czasach* to rozkładam ręce ...






* w czasach gdzie dzieciaki kupują sobie klawiatury po 300zł świecące kolorami, gierki po 140 a żony już starszych nas sukienki po 200-300zł na 1 raz

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

Kuros pisze:A jeśli ktoś nie ma 1000zł w tych czasach* to rozkładam ręce ...
+1

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Kuros pisze:[...]żony już starszych nas sukienki po 200-300zł na 1 raz
TAK!
Jestem ciekaw, jak mówisz żonie, że właśnie kupiłeś sobie pacynki za 1000zł zamiast zrobić jej prezent w postaci np.: nowych butów czy owej sukienki... :lol2:

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Mnie zawsze fascynowali ludzie, którzy dziwili się ile kosztują figurki/gry/gitara/puzon/buty do wspinaczki/zbroja etc i mówili, że przepierdalasz pieniądze na głupoty, po czym tankowali wache do gulfa, jechali do klubu, wywalali 300zł na wódę, 300zł gubili, 500zł mandat albo płacili za "najlepszy pensjonat w Polsce" i żyli w zgodzie ze sobą i swoim budżetem xD

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

wind_sower pisze:Mnie zawsze fascynowali ludzie, którzy dziwili się ile kosztują figurki/gry/gitara/puzon/buty do wspinaczki/zbroja etc i mówili, że przepierdalasz pieniądze na głupoty, po czym tankowali wache do gulfa, jechali do klubu, wywalali 300zł na wódę, 300zł gubili, 500zł mandat albo płacili za "najlepszy pensjonat w Polsce" i żyli w zgodzie ze sobą i swoim budżetem xD
Znam takich, którzy łączą te dwie postawy.
TROSKLIWE MISIE

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Mojżesz pisze:
wind_sower pisze:Mnie zawsze fascynowali ludzie, którzy dziwili się ile kosztują figurki/gry/gitara/puzon/buty do wspinaczki/zbroja etc i mówili, że przepierdalasz pieniądze na głupoty, po czym tankowali wache do gulfa, jechali do klubu, wywalali 300zł na wódę, 300zł gubili, 500zł mandat albo płacili za "najlepszy pensjonat w Polsce" i żyli w zgodzie ze sobą i swoim budżetem xD
Znam takich, którzy łączą te dwie postawy.
Uwaga na słowo klucz xD


Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Piękny wynik. Obstawiam wielki udział 40k, które bardzo sprawnie się rozwija i chyba przeżywa renesans.

argh
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: argh »

Gdzie są nasi wielcy wieszczowie upadku GW? Twórcy tak lotnych cytatów jak "gołębie z autyzmem srające pod siebie"?

Awatar użytkownika
Sir_Hipolitowski
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: Sir_Hipolitowski »

http://www.belloflostsouls.net/2018/07/ ... 8-are.html

dane sprzedażowe plastikowego cracku wiosna 2018 - Wh40k na pierwszym miejscu, sprzedaż AoS wyprzedziła x-winga i Armadę (ale już nie Legionu)

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

argh pisze:
Gdzie są nasi wielcy wieszczowie upadku GW? Twórcy tak lotnych cytatów jak "gołębie z autyzmem srające pod siebie"?
:lol2: 8)
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

DarekH pisze:
Kuros pisze:[...]żony już starszych nas sukienki po 200-300zł na 1 raz
TAK!
Jestem ciekaw, jak mówisz żonie, że właśnie kupiłeś sobie pacynki za 1000zł zamiast zrobić jej prezent w postaci np.: nowych butów czy owej sukienki... :lol2:
chyba byłej żonie :D
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Moja żona ma w szafie z 5000 albo i lepiej(samych butów ma z 20 par) i jakoś wszystko ok ,to i ja wydaje na hobby dużo . Zresztą figurki z recyklingu(2giej ręki nie tracą praktycznie na wartości)
Jak ktoś jest zagorzałym fanem GW i kupuje nówki to jest takim samym człowiekiem jak osoba kupująca samochód z salonu i tracąca ok 20-40tyś wartości przy wyjeździe z bramy :D

A teraz koniec offtopu bo się bany posypią , chodziaż bez czołowego Ziemeczka to już nie to samo...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

stare jak świat ale piękniejszych modeli nie ma, czysty klimat dobrego i jedynie słusznego warhammera powraca w chwale ;)

https://www.warhammer-community.com/201 ... old-world/
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Ależ oni trzepią kasiorę xD

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

stare jak świat ale piękniejszych modeli nie ma, czysty klimat dobrego i jedynie słusznego warhammera powraca w chwale ;)
Zgadzam się po tysiąckroć, piękne czasy kiedy miniaturowe smoki były wielkości miniaturowych smoków a nie dorosłych kotów ;)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

z tych modeli tylko siostrzyczki dają radę, reszta to kontuanuacja nudnego jak flaki z olejem plastikowego smoka wątpliwej postury :/

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

smok siostrzyczek w zasadzie był przed Imrikiem i Malekitem ale bez duszków ^^
Taka rzeźba tych smoków, jak dla mnie ikoniczna rzecz dla świętej pamięci warhammera, bez nich nie byłoby tej gry ;)

Cudeńka i tyle :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

kontuanuacja nudnego jak flaki z olejem plastikowego smoka
Podobny smok w plastiku był tylko raz wcześniej wydany do armii dogs of war, do końca 6ed tylko 3 smoki były wydane w plastiku.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Kazdy ma swoje preferencje, ja bardzo nie lubię tego modelu, chociaż mam go na jakiejś najniższej półce.

ODPOWIEDZ