Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Stan »

Na veto 297zł :P
A na fotce typowy zabieg gw, nowe modele na makietach/schodkach żeby wydawały się wyższe :D

BTW przeciek wodnych elfów:
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

No i czy Moraśka zmieści się na podstawce smoka :) Wówczas świetnie nadawałaby sie na czatodziejke na smoku.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Myślę, że na lajcie. Zobacz na stronie GW jak ją rotujesz ile ma miejsca z prawej strony podstawki. A jeszcze da się to pociąć.
Ja wł mam taki zamiar.Mój osobisty czalendż to pomalować ją na Świdkon, będzie ciężko ale spróbuję :D

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

@stan: dobry przeciek ;)
Obrazek

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Witam,

Plotka o morskich elfa się potwierdziła:

http://www.belloflostsouls.net/2018/03/ ... -pics.html

Pozdrawiam,

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Czy to będzie w 9th ageu? Jak tak to może się wroci bo fenomenalna frakcja :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Elfi WoDG z Shattered Sea...

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Przecież możesz wstawić to jako dowolne elfy... xD
Data/przewidywania kiedy będą są znane?
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja pierdole... #-o :shock:
W takich momentach (i nie tylko) naprawdę dziękuję GW że zrezygnowali z wfb. Co to w ogóle za abominacje? Co oni tam cpaja że wpadają na takie pomysły? :roll: czym dalej w las tym bardziej chujowe mają te pomysły
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Jak dla mnie te dziwne pomysły pasują do świata AoS, po prostu to już nie jest WFB - i tam by nie pasowały. Może też dlatego pozbyli się Starego Świata, żeby uwolnić się całkowicie od jakichkolwiek konwencji? :)

Wykonanie model jak zawsze topowe.

Koncept - z dupy. Znaczy te wszystkie morskie stworzenia fruwają? czy też trzeba zanurkować żeby powalczyć z tymi elfami? ;p

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Kharadroni chyba, żyją w miejscach o trudnych warunkach gazowych i chyba oni się klepią z tymi elfami. Może te stworzenia pływają po jakimś cięzkim gazie xD

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Jakiś powód dla zabicia starego fluffa musiał być.

Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Podobno dysponują jakimiś zaklęciami pozwalającymi na plywanie w powietrzu.

Spawn
Chuck Norris
Posty: 475

Post autor: Spawn »

Wooow wypasione. Zwłaszcza a'la teclisowy bohater i ta babeczka z zamkniętymi oczami. Żółwik też niczego sobie. Ogólnie super.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Podobno te elfy latają jak nabuchodonozor z Matrixa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ehh fluffowo to masakra ale modele to miazga u mnie sky slopy beda na zolwiach :D


https://www.warhammer-community.com/201 ... ge-post-1/

Spawn
Chuck Norris
Posty: 475

Post autor: Spawn »

Nie wiem czemu fluffowo masakra. A latające smoki japońskie, czy smokopies z never ending story? Jak oni mają tam tyle magii, że kamienie im w niektórych miejscach latają, albo miasta, to parę żółwi czy węgorzy chyba nie robi różnicy.

Albo np. w czarnej kompanii były latające wieloryby, które strzelały z błyskawic.

kamkustwo
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: kamkustwo »

W Czarnej Kompanii latające wieloryby i reszta były żywcem przeniesione z innego świata, aby pochowany pod Starym Ojcem Drzewo czarodziej nie wylazł na wolność :D

w Kronikach Amberu istniał podwodny cień Amberu - Rebma. W granicach wyznaczonych latarniami dało się oddychać, jeść i robić wszystkie inne rzeczy pod wodą - wyjście poza obszar skutkowało natychmiastowym utonięciem. Myślę, że GW ma jeszcze lepsze pomysły - może zaczęli palić te same ziółka co twórcy Mody na sukces :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

I który z tych uniwersów był chociaż w połowie tak dobry jak stary dobry młotek ? :roll:
Jeśli chodzi o Kroniki Czarnej Kompanii to dałem radę do Ksiąg Południa dalej już nie dałem rady tego przetrawić
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Oczami wyobraźni widzę jak jakiś malarz-psychopata zatopi tego żółwia do połowy w żywicy i zrobi taką jebitną diorame jakby płynął w morzu, wygrywając przy okazji jakiegoś GD.

ODPOWIEDZ