Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Druchii »

Internet trochę właśnie narzeka na ich kruchość.

Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Post autor: Kamil.Sz »

Tego się właśnie obawiałem, na pierwszy rzut oka niektóre części trzymają się na słowo honoru.
"Mam sto rąk, sto sztyletów... gdy chcę, sto ran zadam."

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

ale pegaz nawet fajny, obecnie nam 9th brakuje plastikowej figurki pegaza do różnych armii, tam trzeba głowę wymienić/skopiować w gsie na pegazową i jest git

Spawn
Chuck Norris
Posty: 476

Post autor: Spawn »

Ktoś zauważył że mają pudełka do łapania duchów z ghostbusterów?

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Blaesus pisze:Ja to tłumaczę tak - panienka dowodzi heavy bolterem, bo chłopaki to głąby, które zamiast się uczyć, spędziły młodość, gapiąc się na smartfony - obaj nadal się gapią :D

Czy panienka dowodząca nowym oddziałem nie ma przypadkiem łapki na duchy z ghostbusters?
:)

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Panie i Panowie może to nie jest "nowa" figurka ale Zachariasz na smoku powraca do sklepu GW :-D (razem z masą starych innych wycofanych ze sprzedaży figurek).
Nagash is coming...

majk
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: majk »

jakiś link - nie widzę tego na stronie GW

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Sasomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Sasomir »

Ale powraca tylko na tydzień, więc warto się spieszyć ;).
Bravely bold Sir Robin
Rode forth from Camelot.
He was not afraid to die,
Oh brave Sir Robin.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ten grom to swinstwo :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Dlaczego świństwo? :)
A te całe Made of Order to z metalu jest chyba? Ciekawe czy to wszyscy, którzy będą dostępni czy będzie coś jeszcze.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Bo spada wartosc limitek na rynku

Maja miec niby taki material jak mialy ostatnia forme. Czyli np Gorbad z Failcastu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

A kogo obchodzą Janusze biznesu?
Fajnie że gracze mogą uzupełnić armię o modele, których kiedyś nie kupili a potem żałowali.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Najwyraźniej obchodzą GW, skoro próbuje uciąć kawałek tortu. Tym samym zostając największym z Januszów

pako120
Warzywo
Posty: 16

Post autor: pako120 »

A kogo obchodzą Janusze biznesu?
Trochu śmierdzi hipokryzją nazywanie kogoś Januszem kiedy samemu skupuje się malowane modele za bezcen i puszcza na ebayu :?

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

A tak BTW z jakiej paki TK dostają figurki w okrągłych podstawkach jak nie sa w AoSie i mieli nie dostawać supportu

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

Varulf pisze:Dlaczego świństwo? :)
A te całe Made of Order to z metalu jest chyba? Ciekawe czy to wszyscy, którzy będą dostępni czy będzie coś jeszcze.
raz jest z metalu a raz z żywicy, różnie, zależnie od modelu, gdy już uruchomią akcję to w opisie pod figsem jest napisane z czego zrobione, ostatnio morathi na pegazie była z żywicy to nie zamówiłem bo guwno się połamie przy pierwszej okazji

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Kuros pisze:A tak BTW z jakiej paki TK dostają figurki w okrągłych podstawkach jak nie sa w AoSie i mieli nie dostawać supportu
Dostaną specjalne zasady
Nagash is coming...

Khorne God
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Post autor: Khorne God »

Kuros pisze:A tak BTW z jakiej paki TK dostają figurki w okrągłych podstawkach jak nie sa w AoSie i mieli nie dostawać supportu
bo Settra jako Settra jest bohaterem imiennym i można go użyć tylko w grach Open oraz Narrative, W MP czyli grze punktowej jest model do wykorzystania Jak tomb kings exelent chariot, a Khaldia jest jako tomb queen

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Stan pisze:A kogo obchodzą Janusze biznesu?
Fajnie że gracze mogą uzupełnić armię o modele, których kiedyś nie kupili a potem żałowali.
Generalnie fajnie ; ) Gorzej jak model ma być limited relese a potem bez uprzedzenia dostaje wydanie - wtedy moze być nie halo. Nie jest to sytuacja czarno biała. Pozwól mi mieć żal w tym, ze jak polowałem na jakis model na ebayu 4 lata, kupiłem za pół nerki a potem bez uprzedzenia mi go wydadzą to mogli urwał nać dać znać, ze mają takie plany to bym może kolejne 4 lata poczekał ; )

Nie wspominajac o tym, że masz tydzień na zamowienie direct only z GW - tanio nie będzie :P

Sa np modele łuczników orkowych z metalu, całe 3 - jak je kiedyś wydadza to znam kogoś, kto byłby z tego powodu bardzo smutny :D :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ