Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Stan »

Zobacz na stosunek wielkości goblina do czerwonej kulki.
IMO są znacznie większe niż finecast.

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Patrzę i imo są takie same, ale zobaczymy jak już się pojawią w realu.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

A podstawki mają takie same? wywerna i mangler?
Obrazek

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Nie mają ale gracze nie-ong mogą tego nie wiedziec, poza tym chodzi mi o to aby nie doszło do absurdu zaraz że wystawiasz goblina na koniu i mówisz że to smok.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Już tak jest :P

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Wywerna bazowa z gw i w 9th age ma 50x50, manglera miał 60mm okrągła z tego co kojarzę. I niepociety był podobnych gabarytow

Ten większy będzie na 100% bo gw efektywnie przeszło z nowymi wydania i na skalę 30 32mm

I każdy z pomidorów ma po 7 ataków w aosie więc sądzę że będa wielkości trolla giganta i na to licze

Ciara no czytasz mi w myślach. I taki wywerne w liście z 30 hoppersami mmmmmm
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Wypadłem mocno z tematów nowości... Czy w związku z nowym "starterem" nieumarli kontra szczury można spodziewać się nowych zupełnie modeli do szczurków? ;) z góry dzięki za odpowiedzi

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Tak, jednego który jest w tym boxie xD

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Ma ktoś tego Loonkinga? Jak tam z jego wielkością? Wydaje się sporo większy od szeregowego goblina.

Varred
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Varred »

Codo rozmowy o nowym Manglerze i jego cenie, to jest model na podstawce okrągłej 80mm, nie ma porównania do starego wielkością.

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Nowe Endless Spells!
Skaven:
Obrazek
Obrazek
Flesh-Eater Court
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Czytałem gdzieś plotki, że podobno GW ma wrócić do sprzedaży figurek do Bretonni i TK, prawda to?
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

nie

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Celedor pisze:Czytałem gdzieś plotki, że podobno GW ma wrócić do sprzedaży figurek do Bretonni i TK, prawda to?
Nie po to wydawali podwodne elfy i latające dwarfy aby sprzedawać nudną bretonie i pustynne szkielety :wink:
Obrazek

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Przecież mają te okresowe akcje sprzedaży figurek OOP. Tylko, że to przez 2 tygodnie i nara.

Maciek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Przez tydzień. I do tej pory nie pojawiło się nic w plastiku. Tylko finecasty i metale.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Jak wydadzą fajnych stormcastow w klimacie Brety, to w gw zmienią srajtaśmę z dziesięciofuntówek na pięćdziesiątki

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

>stormśmiecie
>"""fajni"""
No po prostu się nie da
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Stardrake'a sobie oblookaj
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Witam,
Celedor pisze:Czytałem gdzieś plotki, że podobno GW ma wrócić do sprzedaży figurek do Bretonni i TK, prawda to?

Blisko, ale nie do końca. Nowy Battletome (tak się chyba teraz Armybooki nazywa) do armii Flesh Eater Courts, czyli armii Ghuli, mówi o tym że właśnie Ghul kingowie zostali stworzeni min. z Bretki. Na potwierdzenie tej tezy, zobacz na ich czary, czy nie mają nawiązań do starej dobrej Bretonii?

ODPOWIEDZ