Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Qsownik »

Wyjaśnienia do powyższych "modeli" :lol2:
These are the Alarith Stoneguard, the elite infantry of the Lumineth Realm-lords. They fight like immovable objects, wielding magical hammers that crush enemy skulls with a single blow. We hope that you’re ready to start seeing all of your problems as nails.
(Bez tych krowich główek to te elfy nie byłyby takie złe :D )

The Lumineth take their strength from the very land of Hysh, and these aelves follow the aspect of the mountain, from which they inherit part of their might and resilience. That incredible centrepiece model is Avalenor, the Stoneheart King. He is the eldest and the wisest of the mountain spirits that march to war with the aelves. Take a closer look at the model that is redefining what it means to be part of an aelf army.
Part mystical creature, part mountain, and it can go toe-to-toe with a Bloodthirster – what more could you ask for? And, of course, we couldn’t have a Warhammer Preview without some actual war hammers. Elves have been part of Warhammer for ages, but they haven’t ever held hammers – until now!

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

No to wyjaśnione. Nie mieli młotków to mają bo czemu nie.
Klimat jak skurłysyn :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

JarekK pisze: 28 mar 2020, o 16:54 Mega fajne modele! Kolorystyka okropna.
To nie są high elfy, nie? >zapytał licząc, że się myli<

To nie są High elfy :) to są kolejne elfy w uniwersum AoSa, spoko są jako oddzielny byt ale chyba (mam taką nadzieję) z high elfami to nie mają nic wspólnego.
Najbardziej jestem rozczarowany modelem Teclisa. Liczyłem, że to będzie potężny awatar, inkarnacja boga itd. niczym jakiś Valar (może jak Manwe?) z tolkienowskiego świata, przynajmniej tak to widziałem jak wyszedł keeper chociażby czy Morathi, coś naprawdę odjazdowego... a tak ten Teclis to nieco większa postać od reszty swojej armii w stylu Aladyna (bardzo lubię Aladyna swoją drogą, tego z disneyowskiej kreskówki sprzed wielu lat ;) ) z przerośniętym kociakiem :D który to skrada całą uwagę. Szkoda, ze nie poszli w podwójny model jak w przypadku Morathi wcześniej wspomnianej, że jest sobie taki tam humanoidalny Teclis ale może przeistoczyć się w coś ogromnego, może i nawet skoro już z tym Aladynem tyle powiązań to w dżina :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Kosa pisze: 28 mar 2020, o 18:23
JarekK pisze: 28 mar 2020, o 16:54 Mega fajne modele! Kolorystyka okropna.
To nie są high elfy, nie? >zapytał licząc, że się myli<

To nie są High elfy :) to są kolejne elfy w uniwersum AoSa, spoko są jako oddzielny byt ale chyba (mam taką nadzieję) z high elfami to nie mają nic wspólnego.
Najbardziej jestem rozczarowany modelem Teclisa. Liczyłem, że to będzie potężny awatar, inkarnacja boga itd. niczym jakiś Valar (może jak Manwe?) z tolkienowskiego świata, przynajmniej tak to widziałem jak wyszedł keeper chociażby czy Morathi, coś naprawdę odjazdowego... a tak ten Teclis to nieco większa postać od reszty swojej armii w stylu Aladyna (bardzo lubię Aladyna swoją drogą, tego z disneyowskiej kreskówki sprzed wielu lat ;) ) z przerośniętym kociakiem :D który to skrada całą uwagę. Szkoda, ze nie poszli w podwójny model jak w przypadku Morathi wcześniej wspomnianej, że jest sobie taki tam humanoidalny Teclis ale może przeistoczyć się w coś ogromnego, może i nawet skoro już z tym Aladynem tyle powiązań to w dżina :D
No cóż... Patrząc na poniższe zdjęcie widać że jest jeszcze nadzieja w Tyrionie :)
Obrazek

A poza tym jest jeszcze Malerion (Malekith) i być może jego cienio-elfy :P

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Nowe HE z młotkami, zajebiste. Bardzo mi się podobają.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Nowe giganty! Jeszcze większe!
Obrazek
Obrazek

Nowa banda elfów do Warcry
Obrazek

I jeszcze jeden elf do Lumineth Realm-lords
Obrazek

Na deser snotlingi do Bloodbowl
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2020, o 19:41 przez Qsownik, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Wrzuć giganty i Elfy jeszcze raz bo nie wszystkie obrazy się załadowały
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »


Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Giganty są przezajebiste, elfy od Morathi bardzo fajne, Luminathy w ogóle mi sie nie podobają, a Snotlingi na 100 sobie kupie, juz wiem co bedzie moim 4 pump wagonem:)

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Jeśli giganty wejdą do standardów 9age w każdej armii do grania turniejowego to sporo osób zapewne zainwestuje w te cudo od GW.
Wkoncu Gigant jest Gigantem a nie jakimś tam gowniakiem mniejszym od smoka czy domona.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Smiechu pisze: 19 kwie 2020, o 13:11 Jeśli giganty wejdą do standardów 9age w każdej armii do grania turniejowego to sporo osób zapewne zainwestuje w te cudo od GW.
Wkoncu Gigant jest Gigantem a nie jakimś tam gowniakiem mniejszym od smoka czy domona.
Tę giganty w każdej armii to chyba był żart na 01.04 niestety
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

lwieserce85 pisze: 19 kwie 2020, o 18:34 Tę giganty w każdej armii to chyba był żart na 01.04 niestety
Opublikowali to na Prima Aprilis, ale stworzyli z tego w końcu suplement.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Niby żart, ale jednak zrobili finalna wersję do funowskiego grania.

Tak czy inaczej powinni myśleć o nowych jednostkach do każdej armii, bo zaczyna robić sie nuda na półce.
Firmy wypuszczają przeróżne modele i aż prosi się by mozna było je wcielić do swojej armii - ale jak skoro nie ma zasad.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Jedna jedyna rzecz mi potrzebna jest w SA..jakieś zasiegowe strzelanie które było by odpowiedzią na smoki i inne wielkie potworny lub przekozackich herosów..ale....mogę siebie pomarzyć
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Stegadon strzelający dupą - 60", S8, ap10, 2D3+1W.
Brzmi ok?

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Albo pluton skinków z poisonami? :D
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Smiechu pisze: 20 kwie 2020, o 20:35 Stegadon strzelający dupą - 60", S8, ap10, 2D3+1W.
Brzmi ok?
W 8mej edycji był model walacy zasiegowe ataki a teraz z powodu jakiegoś dziwnego lobby w 9th age ten model wogole nie gra bo nadaje się do dupu...wszyscy O tym wiedzą ale nikomu nie zależy na zamianie W tej słabej armii tylko wrzuca się durnowate suplementy albo po raz 4ty zmienia książkę wochu by był jeszcze bardziej zajebisty...
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Obrazek
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Jarekk zapomniałeś o iluminatach i reptilianach! chociaż Ci drudzy to chyba sympatycy :-k
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

W 6-7ed miały tylko bolca i było zajebiście.
Już zaczyna sie gledzenie że dajcie mi coś bo nie umiem swoją armia grać.

Jakoś nie widziałem żeby Crus płakał że czegoś mu brakuje w lizakach

ODPOWIEDZ