Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Klafuti »

Ja tych dodatków nie kupuję i tak, do niczego mi się nie przydadzą. Co do tych modeli, to poza Jabbą są kijowe, a myślałem, że po mantykorze nic paskudniejszego nie wypuszczą. A ten squig wygląda jakby wyciągnęli jakiś prototyp sprzed czterech edycji. Lepiej by było, żeby zamiast wydawać coraz to bardziej nieprzemyślane stwory wymienili parę starych, brzydkich wzorów na jakieś nowe, zamiast niepotrzebnie udziwniać grę.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Zauważyliście że w sklepach stacjonarnych wycofali ze sprzedaży Garden of Morr... :!: Kurde spierniczyli jedną część płotu, dopiero wczoraj jak się o tym dowiedziałem to obejrzałem dokładnie swój "Ogródek" i zauważyłem że komponenty od jego lewej części są odlane "na lewą stronę" #-o To co powinno iść na zewnątrz jest ustawione do środka np czaszki, kometa na furtce... tragedia po prostu :!: Od początku coś mi nie pasowało ale nie wiedziałem co... teraz już wiem :(
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

dobra, miałem w łapkach booka kampanii... i powiem, że to książka do użycia głównie z zestawem: http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod1050157

fajne zasady potyczek z mega dziwnymi deployami (np szczury zajmują połokrąg po jednej stronie stołu, a krasie po drugiej 24" prostokąt... i wiele różnych innych podobnych

co na plus... obsługa siege!!! maszyny, zasady, ulepszenia do murów obronnych - miodzik... :D zwłaszcza opcja wykupienia strzelania flamingiem raz na grę niezależnie od jednostki (pod warunkiem, że jest ona strzelająca)

można rozegrać wiele potyczek, o których wcześniej nie słyszałem... np Storming The Gates of Barak Varr - czyli szczury atakujące morską twierdzę krasi... ogólnie pozycja fajna... ale raczej dla amatorów domowych potyczek :>

ciekawostka... skaveńskie działo warte w wystawieniu 2000pkt!!! zasada działania? artyleryjka x 5 = zasięg strzału, wszystko na linii dostaje hita jak w cracks call spell

oczywiście są takie maszyny jak wieże oblężnicze, tarany, kotły w żrącymi płynami itp itd...

Jeśli ktoś jest z Wrocka, książka jest do luknięcia w Planszóweczce w Astrze
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

tez dzis dostaliśmy nowe modele, otworzyliśmy nowe failcasty...o ile jabber byl ok , to obydwa squiigi nadają sie do reklamacji...nie dolane bozki gobliniow, dziury w squigach.... #-o #-o BAD GW, BAD....
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

To samo było w Vanaheimie- Gobliny od Squigów mają nieodlane nosy i inne pierdoły #-o i to w dwóch boxach pod rząd.

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

Loizok pisze:To samo było w Vanaheimie-
serioooo??? no nie gadaj :mrgreen:
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Może chociaż książka będzie w porządku :lol2:

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Najpewniej będzie miała nie odlane brzegi, zniszktałcone strony i będzie się ropadać nie ważne jak dobrze ją skleić
Radujmy się że w WFB faintcast ogranicza się tylko do figurek [-o<
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

pewnie litery będą poodlewane niedokładnie i się nie będzie można doczytać :D

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

e nie ksiazka jest ok - owszem zeby sie nia naprawdę cieszyć trzeba by mieć Mighty Empires (tak to sie chyba nazywało) , ale wydana jest jak wszystkie nowe AB.
Ale po przeczytaniu mam kilka fajnych pomysłów na....sesje w WFRP :mrgreen: :mrgreen:
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

Odnośnie takich ciekawostek...

W grubym RB ENG na stronie pokazujacej jakie sa fazy MOVE wytluszczonym drukiem jest napis:

On the left side in table... z tym, ze tabelka (czy tam fazy, z pamieci) przedstawione sa na prawo od tego tekstu ;)
Woot?

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Da radę zrobić jakąś obszerniejszą reckę tej książki? Serio ciekawi mnie ten produkt, ale kurde mimo wszystko po SOM odczuwam niedosyt i nie chce drugi raz kupić czegoś co będzie mi zbędne. Jak mocno jest to zależne z tym ME ? No i of koz jakoś bardziej zobrazować te zasady oblężeń ;-)

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ja Mighty Empires mam więc tym bardziej kupię książkę ale faktycznie mógłby ktoś napisać jak te dwie rzeczy się ze sobą łączą [-o<
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Sposób rozgrywania kampanii jest pokazany rzecz jasna na heksach z ME, to oczywiste że GW promuje swoje produkty. Jednak wszystko to da się przecież oprzeć na mapie rysowanej przez siebie, czy to heksowej czy innej - tutaj masz przykład kampanii jaką rozgrywałem z kolegami: http://ligapegaz.hi-net.pl/kampania09.html

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

czy książka zawiera nowe reguły dla kampanii ME, znaczy się czy to co jest w książce zastepuje to co jest napisane w przestarzałym podręczniku ME?
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

likaon pisze:czy książka zawiera nowe reguły dla kampanii ME, znaczy się czy to co jest w książce zastepuje to co jest napisane w przestarzałym podręczniku ME?
wg mnie nie, ale z pamięci piszę... to jakby opis kampanii jaką grali pracownicy GW przez jeden cały rok z pomysłami na stworzenie własnej... szkoda, że 80stron to właśnie zapis ich kampanii w 4 osoby, a zasady np siege to tylko pozostałe 10str

by nie było, że marudzę, bo kolesie fajne pomysły dają na własną kampanie, jednak przypomina mi ta książka mocno jakiś zapis bitewny, raport każdego generała
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Skoro potrzebne jest tylko 10 stron, to można spokojnie za zeta skserować :mrgreen: .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

w sumie ja tak zapamiętałem... jak ktoś będzie miał booka w łapie niech potwierdzi pliz ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

Rożne zasady sa porozrzucane po całej książce, ale tak, bedzie to max 15 stron... :roll:
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Skoro 25% sensownej treści jest otoczone 75% badziewia, które nikogo nie obchodzi to znaczy, że GW się nie postarało. Te 100 zł za coś, co można mieć za ok. złotówkę to nieładne posunięcie. Równie dobrze mogli to dać w WD, jeszcze gazetka by była. Poza tym stare WD można ściągać z ich strony.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

ODPOWIEDZ