wszystko to czego GW nie zrobiło

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

wszystko to czego GW nie zrobiło

Post autor: Dr. Lobo »

Witam,
Nie jestem graczem więc nie bardzo się orientuję.
Zwracam się z prośbą o wypisanie tych wszystkich postaci, stworów itp. które są opisane w podręcznikach do armii a nie ma ich odpowiedników w dostępnych figurkach.
Wiecie: są zasady, opisy a nie ma na to modelu do kupienia.
Będę wdzięczny za pomoc.
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

no to pytanie nadaje się do "Dyskusja ogólna" w odpowiednim dziale ;) Daleko szukać w sumie nie trzeba WoCh Forsaken

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

Nie wiedziałem w jakim dziale wkleić ten temat.
Masz może opis postaci (jakiś skan może) jak tak to bardzo bym prosił na PW
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

no to od Lizaków

Lord Mazdamundi (slann na stegadonie ale oficjalnego modelu nie ma)
Gor-Rok
Tetto'eko


skany jutro :P

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

Jest strasznie dużo nie wydanych figurek, od bohaterów imiennych, championów imiennych skończywszy na bohaterach z opcją mounta(DE na pegazie, skink na teradonie, beastman na rydwanie).

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

Klops pisze:Jest strasznie dużo nie wydanych figurek, od bohaterów imiennych, championów imiennych skończywszy na bohaterach z opcją mounta(DE na pegazie, skink na teradonie, beastman na rydwanie).
o ile wiem to do beastmanów rydwan jest. Swojego czasu również był pegaz. co do lizaków to nie wiem. Ogólnie słabo się orientuję.
Chodzi mi raczej o coś typu bohater, champion lub bestia, tytan, itp. Wszystkich tych którzy mają swoje zasady i gdyby byli w sprzedaży można by nimi grać.
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

W kraśkach nie ma dość popularnej obecnie rzeczy - kuszników z dwurakami, i trzeba kombinować z cięciem plastików.
A tak ogólnie, to pierwsze co przychodzi mi do głowy to Warshrine.

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Dr. Lobo pisze:Chodzi mi raczej o coś typu bohater, champion lub bestia, tytan, itp. Wszystkich tych którzy mają swoje zasady i gdyby byli w sprzedaży można by nimi grać.
A co za problem zrobić, zwłaszcza Jeśli jest grywalne? W OnG GW dopiero teraz wypuściło :wink: figurkę Manglera, a od dnia premiery AB jakoś sobie radziliśmy z brakiem tego modelu.

Żeby nie rzucać mięsem w OnG brakuje:
mounts - rydwany, zwykły pająk, wersji z gobo szamanami (poza A-rokiem) oraz wersje z BO i SO Bossem na świni.
Heroes - Gittilla da Hunter (na wilku), Snagla Grobspti (na zwykłym pająku).
CORE - nie ma gobo z hw (podstawowa broń) w wersji pieszej i na wilkach.

A zapomniałbym, Gork ma tylko stopę, a Mork nic nie ma :( :wink:
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

wielkie dzięki za podpowiedzi. Macie może jakieś linki do opisów postaci bądź skany opisów??
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Quaki pisze:W kraśkach nie ma dość popularnej obecnie rzeczy - kuszników z dwurakami, i trzeba kombinować z cięciem plastików.
A tak ogólnie, to pierwsze co przychodzi mi do głowy to Warshrine.
Powiedz mi czego nie ma? Bo w boxie masz kuszników z dodatkowym dwurakiem do doklejenia na plecy czy z boku a starsze to masz rangerów bugmanowych którzy są na dobrą sprawę rangerami z kuszą i dwurakiem więc tu nie trafione.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Na hierotytana do tomb kings byłby duży popyt, na model wciaż czekamy :(
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Z chaosu:
Palankin Nurgla (mount)
Forsakeni
Warshrine
Valkia the Bloody
Kholek Suneater
Vilitch the Cruseling
Festus the Leechlord
Throgg, King of Trolls
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

crovaxus pisze:
Quaki pisze:W kraśkach nie ma dość popularnej obecnie rzeczy - kuszników z dwurakami, i trzeba kombinować z cięciem plastików.
A tak ogólnie, to pierwsze co przychodzi mi do głowy to Warshrine.
Powiedz mi czego nie ma? Bo w boxie masz kuszników z dodatkowym dwurakiem do doklejenia na plecy czy z boku a starsze to masz rangerów bugmanowych którzy są na dobrą sprawę rangerami z kuszą i dwurakiem więc tu nie trafione.
Musisz mieć niezłego deala z GW, jeśli masz wypraski strzelców z dwurakami, bo reszta świata ich niestety nie dostaje :D
Chyba że rozumiemy pod tym pojęciem coś innego niż Great Weapon. Wypraska TUTAJ.
Co do figsów bugmanowych chłopaków - mam takich trzech i owszem, posiadają kusze i coś na kształt dwuraka. Ale niestety ciężko je dostać bo wyszli z produkcji i nie ma ich nawet w MO, więc argument średnio trafiony.

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Quaki pisze: Musisz mieć niezłego deala z GW, jeśli masz wypraski strzelców z dwurakami, bo reszta świata ich niestety nie dostaje :D
Chyba że rozumiemy pod tym pojęciem coś innego niż Great Weapon. Wypraska TUTAJ.
A te trzy siekiery o rozmiarach dorosłego krasnoluda w lewym dolnym rogu prawej wypraski to co to jest? Wiosła? :P

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Hand weapon :P

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

M.T. pisze:Hand weapon :P
=D>
Mogą w sumie przejść jako dwurak ale wyglądają jak hand weapony u zwykłych warriorów. Sam mam je zmontowane na paru skonwertowanych Thunderersach bo wygląda to na hw a nie gw. Dla porównania WYPRASKA WARRIORÓW.
A tak w ogóle, to chyba zeszliśmy z tematu, więc proponuje ewentualną dalszą dyskusję przenieść do krasiowych "rozważań przy piwku" ;)

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

Czy poza wskazaniem postaci bez odpowiednika w figórkach podeśle mi ktoś ich opisy??
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dr. Lobo pisze:Czy poza wskazaniem postaci bez odpowiednika w figórkach podeśle mi ktoś ich opisy??
ustawiłem sobie przypomnienie JUTRO na 100% będzie (tj dziś)

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Quaki pisze: A tak ogólnie, to pierwsze co przychodzi mi do głowy to Warshrine.
Niby tak ale na warseerze ogłosili że zrobili już plastiki do Wochu, w tym warshrine Nowy WoCh
A ponieważ widze że kolega aż garnie się do tego zeby zrobić jakąs figurkę (ciekawi mnie tylko po co;p) Jendak jak by chciał zrobić coś ambitnego to niech zrobi np. Nowego Gotreka (bo stara figurka nie jest taka piękna - wiem bo ją miałem) albo Nagasha. Chyba że woli to robić na sprzedarz to wtedy faktycznie trzeba robić coś co ma jakieś zasady ;p
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Valkie niech zrobi jakąś zajebistą bo to świetny Bohater jest :D
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

ODPOWIEDZ