www.battlebear.pl

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

www.battlebear.pl

Post autor: ZOO Art Studio »

Obrazek


Miło mi poinformować, iż nadszedł dzień, w którym sklep BattleBear zostaje oficjalnie otwarty!
Wierzymy, że będzie to wasz ulubiony zakątek w sieci, ponieważ tworzą go miłośnicy hobby bitewnego dla takich samych miłośników.

W naszym sklepie znajdziecie:
  • Figurki Avatars of War
    Figurki Gamezone
    Figurki Raging Heroes
    Figurki Lead Adventures/Ratnik
    Niewiarygodne, żywiczne modele Bane Legions
    Farby i chemię modelarską Acylicos Vallejo
    Materiały modelarskie Army Painter
    Doskonałe pędzle Kozłowski
    Chemię modelarską polskiego producenta Wamod
A w niedługim czasie będą także dostępne:
  • bitsy
    modelowane, żywiczne podstawki
    używane i archiwalne figurki do różnych systemów
    gotowe, pomalowane na poziomie TT+ i Pro figurki
    makiety i elementy terenu
WSZYSTKIE TE PRODUKTY ZNAJDZIECIE U NAS W NAJNIŻSZYCH NA RYNKU CENACH!!!

Jako, że nie traktujemy Was jak klientów, o których warto się troszczyć tylko wtedy, kiedy wydają pieniądze,
a pragniemy służyć Wam radą i pomocą będziemy publikować różnego rodzaju testy, recenzje, tutoriale i pokazywać zawartości boxów.
Mamy nadzieję, że bitewniakowa brać będzie chętnie korzystała z naszych artykułów.

Ponadto wiemy, jakim denerwującym procederem jest sprzedaż towarów, których de facto sprzedawca nie posiada.
W naszym sklepie znajdziecie jedynie produkty KTÓRE FAKTYCZNIE POSIADAMY na stanie.
Oczywiście przy dużym zainteresowaniu danym produktem jego zapasy mogą się wyczerpać,
jednak wtedy niezwłocznie skontaktujemy się z zainteresowanymi i w ciągu 7-9 dni sprowadzimy tak bardzo pożądany produkt.

Ciągle się rozwijamy i będziemy dążyć do tego, byście mogli o nas powiedzieć „Najfajniejszy sklep bitewniakowy w sieci!”.
Czekamy na wasze sugestie, prośby lub zapytania - żadnego maila nie pozostawimy bez odpowiedzi!

Tak więc serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty http://www.battlebear.pl – SEZON NA NIEDŹWIEDZIA UWAŻAM ZA OTWARTY!!!



Obrazek

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Piechota stanowi podstawę każdej szanującej się armii Imperium. To prości żołnierze, którzy w tych niespokojnych czasach stanowią pierwszą linię frontu w walce z Chaosem. Niestety dla nich przeciwnicy, z którymi mierzy się obecnie Imperator nie pochodzą z tego świata, tak więc śmierć zbiera niezwykle obfite żniwo właśnie wśród szeregowej piechoty. Jednak nikt tak nie potrafi cieszyć się ze zwycięstwa, jak ta właśnie piechota – wiedzą bowiem, że bestie które rozszarpały dziś współtowarzyszy jutro mogą się dobrać do ich rzyci. Dlatego warto się dziś bawić, bo jutro może nie nadejść...

W blistrze znajdziesz metalową figurkę Sztandarowego Landsknechtów (zestaw nie zawiera sztandaru!). W zestawie znajduje się okrągła podstawka 20mm.
Takie byki w opisach raczej nie budują dobrego wrażenia.
Obrazek

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Kokesz pisze:
Piechota stanowi podstawę każdej szanującej się armii Imperium. To prości żołnierze, którzy w tych niespokojnych czasach stanowią pierwszą linię frontu w walce z Chaosem. Niestety dla nich przeciwnicy, z którymi mierzy się obecnie Imperator nie pochodzą z tego świata, tak więc śmierć zbiera niezwykle obfite żniwo właśnie wśród szeregowej piechoty. Jednak nikt tak nie potrafi cieszyć się ze zwycięstwa, jak ta właśnie piechota – wiedzą bowiem, że bestie które rozszarpały dziś współtowarzyszy jutro mogą się dobrać do ich rzyci. Dlatego warto się dziś bawić, bo jutro może nie nadejść...

W blistrze znajdziesz metalową figurkę Sztandarowego Landsknechtów (zestaw nie zawiera sztandaru!). W zestawie znajduje się okrągła podstawka 20mm.
Takie byki w opisach raczej nie budują dobrego wrażenia.
http://sjp.pwn.pl/slownik/2518752/rzy%C4%87

MSPANC

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

inna sprawa, że opisy "takie se"
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

O właśnie :) Dziękuję wenanty :) Od czasu do czasu wkradają się w opisach słowa nieco zapomniane, a jak pięknie oddające sedno sprawy :)

A co do opisów Dmitrij - na pewno będziemy pracować nad tym, żeby były jeszcze lepsze, choć w wielu wypadkach to kwestia indywidualnego gustu, i komuś dany opis będzie się podobał, a innemu nie...

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

@ ZOO Art Studio

Jasne - mówię to tylko z mojej perspektywy. Na pewno mogą byc lesze (zawsze mogą) i na pewno da się zrobic to gorzej (j.w.)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

kupowałem u Niedźwiedzia zanim miał sklep. POLECAM - konkretny człowiek .
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

ZOO Art Studio pisze:O właśnie :) Dziękuję wenanty :) Od czasu do czasu wkradają się w opisach słowa nieco zapomniane, a jak pięknie oddające sedno sprawy :)
np
ZOO Art Studio pisze: A co do opisów Dmitrij - na pewno będziemy pracować nad tym, żeby były jeszcze lepsze, choć w wielu wypadkach to kwestia indywidualnego gustu, i komuś dany opis będzie się podobał, a innemu nie...
Eee tam.

Brian Lumley to grafoman pierwszej wody. Kwestią indywidualnego gustu jest, czy cykl "Nekroskop" się komuś podoba (mnie podoba się właśnie dlatego, że jest aż tak źle napisany). Ale samo bycie grafomanem nie jest w tym przypadku kwestią osobistych preferencji. Tylko faktem.

Nie będzie naciąganych analogii, z powyższego zaczerpnę tylko strukturę. Zgadzam się, że zacytowany opis był "taki se". Da się napisać sporo lepiej tekst o tym samym sensie, zbliżonej objętości. Ba, używając większości wykorzystanych słów czy zwrotów (wystarczy poćwiczyć i czytać to, co się samemu napisało). Może się podobać, może się nie podobać. Nadal będzie "taki se" :)

Ponieważ jednak jesteście od handlowania figurkami, dostajecie miesiąc karencji - potem inwazja gramatycznych trockistów.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Fajnie się zapowiadacie, życz Wam powodzenia, przyda się ;)
Obyście tylko nie wypadli z branży jak inne sklepy.

Awatar użytkownika
Konrad
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Żary

Post autor: Konrad »

Planujecie zaopatrzyć się w figurki GW?

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Hmmm... Dobre pytanie... Na razie GW zaproponowało nam ceny, które sprawiły, że dostałem przepukliny ze śmiechu. Poza tym jeśli byśmy mieli ich w ofercie, to dostępność byłaby 7-14 dni (bo mieć na stanie większość oferty to koszta wykraczające poza rozsądek), dlatego na dzień dzisiejszy się wstrzymujemy.

Kiedy otworzymy sklep stacjonarny na pewno produkty GW się pojawią. A na dzień dzisiejszy skupiamy się na dostarczaniu najfajniejszych figurek alternatywnych.

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Czy będziecie mieli Preying Mantis z RH?
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Na pewno - myślę, że za 2-3 tygodnie to ściągniemy. Wstrzymywałem się z zamówieniem, bo liczyłem na wypuszczenie Pegaza, ale ściągnę Mantisy wcześniej. Jeśli byście byli zdecydowani to proszę o kontakt na maila, tak, żeby nie zdarzyła się sytuacja, że dla kogoś zabraknie (a sporo osób się o to pyta).

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A o WH&H coś myślicie? Wiem, że w PL są problemy z dystrybucją.

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Dystrybucja dystrybucją. Dodatkowo dochodzi procedura celna. Na pewno w przyszłości to będzie, natomiast na dzień dzisiejszy chcemy, by sklep wyglądał dobrze, miał bogatą zawartość zarówno jeśli chodzi o towar jak i o treści. Mamy nad czym pracować, dlatego na razie nie ruszamy kolejnych tematów, bo po co coś zaczynać, a później zawieść oczekujących?

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Również polecam, kupowałem też zanim sklep powstał i jestem bardzo zadowolony.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Balseraph
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Księstwo Słupskie
Kontakt:

Post autor: Balseraph »

Nooo nareszcie :)

Długo kazaliście czekać ;) ale jak widze asortyment i Wasze plany to było warto =D>
:)

Przyłaczam się także do powyższych komentarzy:

"kupowałem też zanim sklep powstał i jestem bardzo zadowolony"

Dmtrij pisze:inna sprawa, że opisy "takie se"
'Takie se' czy 'takie super' ... są gusta i guściki...

Opisy to plus dla tego sklepu - w żadnym innym nie spotkałem się z czymś takim.
Co najwyżej, sklepy, przeklejają sobie opis ze strony producenta a tu opis stworzony przez samego 'Sklepowego' ;)

EDIT:
Dobrze mi się obiło, że przenieśliście sklep na pomorze? Odbiory osobiste będa możliwe? :)

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Długo zajęło, bo nie chcieliśmy ze sklepem z home.pl startować do ludzi, którzy wymagają czegoś więcej. Dlatego prace się przedłużały - staraliśmy się dopiąć najważniejsze rzeczy. Jeszcze dużo pracy przed nami, ale cieszy nas, że Wam się podoba :)

Wprawdzie stacjonarnego sklepu jeszcze nie otworzyliśmy, ale oczywiście odbiór osobisty jak najbardziej możliwy :) Dla klientów wszystko - w końcu Klient nasz Pańńńń...

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Nie wiem, co to za dziwny zwyczaj, że malarze figurek informują o swoich sklepach w dziale "Dyskusja ogólna" zamiast "Sprzedam".
Ale ogólnie to fajnie, że ktoś w Polsce sprzedaje Blood Vestals, przy opisach produktów brakuje mi jednak ich producentów. Ten zestaw pędzelków to Kozłowski, jak rozumiem?
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Wrzuciłem informacje w dziale ogólne, bo oprócz standardowej w takich sytuacjach (tzn. otwarcia sklepu) informacji dla wszystkich zainteresowanych liczyłem (i się nie zawiodłem :) ) na komentarze i podpowiedzi co do formy i zawartości - na co niekoniecznie mógłbym liczyć umieszczając informacje w dziale "Sprzedam".

Ave
Niedźwiedź

ODPOWIEDZ