Zebrane z tygodnia

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Zebrane z tygodnia

Post autor: quidamcorvus »

12 oraz 13 września na blogu DansE MacabrE opublikowałem #495 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobił model tygodnia Giant Necromundan Sump Spider pomalowany przez Meandering Shade. Dostępne jest także archiwalne wydanie #235.

[center]Obrazek[/center]

Wziąłem także udział w 30-dniowych Wyzwaniach WFRP (TUTAJ i [URL=http://]TUTAJ[/URL]), Fantastycznym (TUTAJ i TUTAJ) oraz Fantastycznym (TUTAJ i TUTAJ).

W galerii opublikowałem zdjęcia Barbarzyńców z Północnego Kisleva...

[center]Obrazek [/center]

...oraz Wiedźm Khaina do Warheim FS...

[center]Obrazek [/center]

...i Mistrza Inżyniera Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

[center]Obrazek [/center]

Zrecenzowałem także Gospoda od Tereny do Gier.

[center]Obrazek [/center]

Ponadto w warsztacie przygotowałem do malowania model Gleba-Łaaa-Gleba, rekrutowałem Magistra Niebios i opublikowałem porcję informacji o Nuln.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

4 oraz 5 października na łamach bloga DansE MacabrE znajdziecie #498 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobił model tygodnia: Heinrich Kemmler w wykonaniu Potsiata. Dostępne są także archiwalne wydania #168 oraz #238.

[center]Obrazek [/center]

W warsztacie malowałem Zielonoskórych, budowałem rezydencję, a także Towers of Sorcery i budynek zamożnego mieszczanina, rekrutowałem także Magistra Jadeitu.

Wśród wpisów znajdziecie porcję informacji na temat rozwoju oraz języka i ludności Imperium.

Zrecenzowałem także Stojak na pędzle i narzędzia od Hobby Zone, modele Lich & Apprentice od North Star Military Figures oraz Citizens of the Old World od HeresyLab.

[center]Obrazek [/center]

Opublikowałem także relację z turnieju Warheim FS Mitterherbst.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Od 10 do 12 października na łamach bloga DansE MacabrE opublikowałem przedostatnie wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobił model tygodnia: Blood Angel, który pomalował Aythami Alonso Torrent. Dostępne są także archiwalne wydania #187 oraz #239.

[center]Obrazek [/center]

Ponadto możecie przeczytać o smrodzie dekandencji, typowych ubraniach oraz o Nuln.

Z kolei w galerii możecie obejrzeć zdjęcia Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

[center]Obrazek [/center]

Zrecenzowałem także Spichlerz od Tereny do Gier...

[center]Obrazek [/center]

...a także Wings od Ristuls Extraordinary Market...

[center]Obrazek [/center]

...i Dwarf Messenger od Mirliton SG.

[center]Obrazek [/center]

Zamieściłem także relację z turnieju Warheim FS oraz poleciłem audiobook Storytel: Grimm City. Wilk. Jakub Ćwiek.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

18 października na łamach bloga DansE MacabrE opublikowałem ostatnie wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobił model tygodnia Estiu, który pomalowała Patricia Sancho. Na blogu znajdziecie także archiwalne #240 wydanie.

[center]Obrazek [/center]

Możecie także zapoznać się z recenzjami zestawów Battlefield Plates od AlienLAB Creator...

[center]Obrazek [/center]

...oraz Berserker Lord with Great Weapon od Avatars of War.

[center]Obrazek [/center]

Z kolei w warsztacie możecie śledzić budowę rezydencji oraz diorama do fotografowania z fałszywą perspektywą i Placu Trzech Tronów.

[center]Obrazek [/center]

ODPOWIEDZ