Rasti Studio - Leśne Duchy na rynku!

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Rasti Studio - Leśne Duchy na rynku!

Post autor: Rasti »

Witam
Chciałbym forumowiczom przedstawić ofertę przygotowanych przeze mnie na razie ubogą paletę modeli. :)
Wzór w całości jest wyrzeźbiony przeze mnie. Odlewy wykonane są próżniowo. Żywica koloru szarego. Jakość ich oceniłbym na bardzo dobrą, jednak jeszcze pojawiają się drobne zapowietrzenia. Jednak są w takich miejscach, że wystarczą tylko podstawy pracy z GSem i zerowy talent rzeźbiarski, aby je zalepić :)
Za mną długi bój, pot i krew aby mów pokazać Wam tą oto ofertę.

Na chwilę obecną moja oferta jest skierowana do krasnoludzkich graczy.
Już jedna partia rozeszła się jakieś 3 miesiące temu. Od tamtego czasu wyrzeźbiłem grupę dowodzenia. Opinie można przeczytać tutaj(jednak trzeba szukać opinii między wierszami dyskusji :P)
Sprzedaż przez Allegro ze względów bezpieczeństwa i wygody.


Oferta:
LINK ALLEGRO - KLIK!


KRASNOLUDZCY WOJOWNICY Z DWURĘCZNYMI MŁOTAMI
cena: 50zł
opis: Box zawiera części do złożenia 10ciu niesklejonych i niepomalowanych modeli. Zestaw nie zawiera podstawek. Wszystko zapakowane w wytrzymałe pudełko tekturowe na wypadek uszkodzeń w transporcie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

KRASNOLUDZCY WOJOWNICY Z DWURĘCZNYMI TOPORAMI
cena: 50zł
opis: Box zawiera części do złożenia 10ciu niesklejonych i niepomalowanych modeli. Zestaw nie zawiera podstawek. Wszystko zapakowane w wytrzymałe pudełko tekturowe na wypadek uszkodzeń w transporcie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

GRUPA DOWODZENIA KRASNOLUDZKICH WOJOWNIKÓW Z DWURĘCZNYMI MŁOTAMI
cena: 50zł
opis: Box zawiera części do złożenia 10ciu niesklejonych i niepomalowanych modeli, a dokładniej model dowódcy, chorążego, muzyka oraz 7 zwykłych wojowników. Zestaw nie zawiera podstawek. Wszystko zapakowane w wytrzymałe pudełko tekturowe na wypadek uszkodzeń w transporcie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

GRUPA DOWODZENIA KRASNOLUDZKICH WOJOWNIKÓW Z DWURĘCZNYMI TOPORAMI
cena: 50zł
opis: Box zawiera części do złożenia 10ciu niesklejonych i niepomalowanych modeli, a dokładniej model dowódcy, chorążego, muzyka oraz 7 zwykłych wojowników. Zestaw nie zawiera podstawek. Wszystko zapakowane w wytrzymałe pudełko tekturowe na wypadek uszkodzeń w transporcie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przesyłka:
Jak w ofercie na allegro.
1-2 opakowania 8,5zł wysyłane listem poleconym priorytetem.
3 i więcej paczka pocztowa priorytetowa 12zł.

Prosiłbym osoby, które już dokonały u mnie zakupu krasnoludów o podzielenie się swoją opinią tutaj. :mrgreen:


NOWOŚĆ!

Leśne Duchy w sprzedaży!

LEŚNE DUCHY
cena: 100zł
opis: Box zawiera części do złożenia 3ech niesklejonych i niepomalowanych modeli. 4 wzory główek. Zestaw nie zawiera podstawek. Wszystko zapakowane w wytrzymałe pudełko tekturowe na wypadek uszkodzeń w transporcie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Przesyłka:
Trochę inna niż w przypadku krasnoludów, tutaj są większe opakowania.
1 opakowanie 8,5zł wysyłane listem poleconym priorytetem.
2 i więcej paczka pocztowa priorytetowa 12zł.


Zachęcam do zakupów. :)
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2014, o 00:27 przez Rasti, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Trzeba najpierw takowe mieć, aby móc je dodawać do zestawu, a odlanie czystych podstawek jest na prawdę problematyczne... O ironio prościej odlewa się modele niż podstawki.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Bardzo fajny zestaw Rasti. Mam nadzieję, że w przyszłości będą jakieś elfy :wink:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Polecam! Byłem jednym z testerów i naprawdę są to bardzo ładne modele a ich design upiększy armie nie tylko dwarfów ale i Dogs of War :)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Nijlor pisze:Polecam! Byłem jednym z testerów i naprawdę są to bardzo ładne modele a ich design upiększy armie nie tylko dwarfów ale i Dogs of War :)
Ja także nabyłem pełną dziesiątkę i jestem zadowolony z ich wyglądu i wykonania. I faktycznie, jako najemnicy Dogs of War będą się wspaniale prezentować :)
Warto!
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

O wreszcie hammererzy w sensownej cenie. Wykonanie tez bardzo dobre, jakby nawiązuje do starych edycji.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

fajne fajne :D


ale posortuj te teksty do zestawów bo się lekko nie zgadzają z tym co na fotce pod nimi :P
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Faktycznie, już wytknięto mi ten błąd w dwarfickim dziale, jednak zapomniałem, że tutaj tez on jest ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Tak, następnym krokiem będą Treekiny do WE, już jest o tym temat i pierwszy koncept w tamtejszym dziale. Miałem rzeźbić już ale no studia trochę mnie przerosły, na razie mamy straszny docisk i dopiero teraz na święta znalazłem chwilę, bo w końcu i tak z już dużym poślizgiem rzucić na rynek tych panów wyżej. Dalsze plany też były, ale wolę nawet o nich nie wspominać na chwilę obecną :mrgreen:

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Jak patrzę na te modele to aż mam ochotę odświeżyć i poszerzyć swoją od jakiegoś czasu tylko kurzącą się kolekcję dwarfów. Bardzo prawdopodobne, że będę do nich wracał w raz z nadchodzącą reedycją. Patrząc po cenach np nowych witchek do DE zamienniki mogą być potrzebne, stąd moje pytanie. Twoje wyroby będą na bieżąco dostępne, czy po wykonaniu określonej ilości zawieszasz produkcję? Żadni hammererzy mi się chyba dotychczas tak nie podobali, zwłaszcza w zestawieniu z ceną, ale konkretnie ich nabyciem byłbym zainteresowany dopiero za parę miesięcy. Będą jeszcze wtedy dostępni?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Najprawdopodobniej tak, w planach mam ich stały pobyt w sprzedaży. Czasami między partiami możliwe będą małe przerwy, ale ogółem będę uzupełniał stan. Zawsze można wtedy do mnie napisać PM.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ja również czekam na reEdycje krasiów. W maju najprawdopodobniej się odezwę, te podstawki były by jednak mile widziane :wink:
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Podstawki to raczej nie problem.
Popytaj wśród znajomych w WFB ,często jest dużo zbędnych (gdyż np na 16 warriorów GW dają 20 podstawek)


Co do modeli ,jak już kiedyś pisałem są ekstra =D>
Klimat konkwistadorów niezwykły i pasujący nawet do Imperium jako konwersja np. kilku milicjantów. A do Mordheim/Warheim jako poszukiwacze skarbów wręcz idealni ;)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Matis pisze:Ja również czekam na reEdycje krasiów. W maju najprawdopodobniej się odezwę, te podstawki były by jednak mile widziane :wink:
Jak napisał Kordelas, podstawki tak na prawdę nie są dużym problemem, tym bardziej, gdy pytałem w dziale dwarfickim czy bardzo bym im przeszkadzał brak podstawek, to wyszło na to, że nie :)
Możliwe, że wyrzeźbię jakieś podstawki i będą wtedy sprzedawana razem po dobrej cenie.
Odlewanie rzeźbionych podstawek jest o wiele prostsze niż czystych :^o

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Tego typu dyskusje po prostu prosiłbym przeprowadzać w tym[klik!] miejscu. Ten temat był już zresztą przeze mnie poruszany, nie było większych chęci co do podstawek.
Planuję nad tym popracować, próbowałem coś wykombinować, jednak się nie udało w rozsądnej cenie, a nie wiem czy warto znacząco podnosić cenę opakowania w zamian za podstawki :?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Na razie w planach są Treekin'y do armii WE do wfb. Staram się jakoś ogarnąć z czasem i wziąć się za ich lepienie. :)
Jest również o tym dyskusja już, tutaj..
W 40tkę na razie nie będę wchodził, gdyż po prostu systemu nie znam. Wręcz kompletnie.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Chciałbym Wam przedstawić promocję, jaką przygotowałem dla użytkowników tego forum ;)

Obrazek




Oferta ważna tylko dla użytkowników forum.
Zamówienia składamy poprzez PM'kę lub mail'a - rasti.94@gmail.com
Oferta jest ograniczona czasowo - promocja trwa do 10go lutego.

Na chwilę obecną nie ma boxów dostępnych na allegro, pojawią się one po 10 lutym. Można jednak nadal składać zamówienia tutaj, na forum. Zestawy są, popakowane i gotowe do wysyłki, cały asortyment ;)

Darmowa dostawa na terenie kraju paczką priorytetową.

Pytania proszę zadawać na PM ;)

Pozdrawiam, Rasti :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Krasnale znów na allegro: KLIK!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

W drodze są treekiny, już się pierwszy model lepi, na razie chciałem być cicho, anim go nie skończę :P

Ogółem plany są, czasu nie ma, więc na razie staram się nie wyprzedzać i nie obiecywać, bo niestety nie jestem w stanie stawiać sobie terminy :)

Wyczyścilem temat z niepotrzebnego spamu. Będę tu czesciej zagladał, zostają tylko posty Rastiego i merytoryczne na temat jego modeli. Pozdrawiam. Mod

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nowy koncept do armii krasnoludów: KLIK!
Dyskusje, propozycje i uwagi prosiłbym tam :)

ODPOWIEDZ