Sklep z podstawkami

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
crazygandalf
Chuck Norris
Posty: 606

Sklep z podstawkami

Post autor: crazygandalf »

Szukam ciekawych podstawek do swoich orków.
Na razie z polskich to znalazłem Microart Studio oraz VooDoo Studio. Bardzo fajne wyroby muszę przyznać.
Znalazłem również http://www.base-x-of-war.com/index.html
Podstawki i traye spójne i bardzo fajne. Ktoś zamawiał, używa?

Możecie polecić jakieś sklepy?
Sprzedaję ORKI, WoCh, HE, VC. Zapraszam!

Awatar użytkownika
Chemol
Wałkarz
Posty: 59
Lokalizacja: Ełk\Białystok

Post autor: Chemol »

Jak będziesz zamawiał coś z tej strony to daj znać. Chętnie podłączę się do zamówienia.
DIVE OR DIE

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Zamawiałem z Base, są naprawdę nieźli, dobrze dopasowane magnetyczne folijki, nic nie jest schrzanione z wymiarami base'a, więc jak najbardziej polecam.

crazygandalf
Chuck Norris
Posty: 606

Post autor: crazygandalf »

Dzięki za info. A kojarzysz może jakie są przybliżone koszty wysyłki? Da radę z nimi jeszcze coś negocjować przy wyższym zamówieniu?
Sprzedaję ORKI, WoCh, HE, VC. Zapraszam!

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Zamawiałem od nich tylko parę, więc nie bardzo miałem możliwość negocjacji :P. Z wysyłkę płaciłem jakieś 15-20 zł, także nie jest źle.

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

To minivoodoo to jest to samo co minipaintlab chyba. Brałem podstawki leśne oraz te świątynne i muszę przyznać, że były mega no i cena prawie o połowe mniejsza niż microartowe. Ilość niedoróbek podobna, w microartowych więcej na wierzchu a za to spód idealnie płaski w tych minipaintlabowych za to spód gorzej jakości a za to góra bardzo dobra. Teraz też chyba zaczynają coś w 3D strugać bo dziś w ich galerii jakieś nagrobki widziałem :P

ODPOWIEDZ