Oszust z Wawki poszukiwany!

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Oszust z Wawki poszukiwany!

Post autor: SexRocket »

A wiec w sumie to nie wiem jak mam to ugryzc...
POnad rok temu figurki (dwa oddzialy eldarow) zostaly wyslane. plus mase innych bonusow typu podstawki micro art pod prawie cala armie itp.
Malowanie mialo trwac ok miesiaca. Wiadomo proboblemy zdrowotne/rodzinne i wszelakie inne powodowaly poslizgi. No ale obecnie pan szanowny nie raczy sie nawet odezwac. Zaliczke wzial bo trzeba bylo dokupic to i tamto.
Jesli ktos zna lub mieszka blisko i mogl by sie przejsc i obadac co jest grane... Ja obecnie poza krajem wiec srednio moge a typek zrobil wala na ok 1000zl ;/
Ostatnio zmieniony 2 lis 2014, o 21:48 przez SexRocket, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Hej,
Zanim zaczniesz oceniać ludzi i nazywać ich oszustami pomyśl dwa razy. Kontakt masz ze mną na bieżąco. Nie ukrywałem problemów z Twoim zamówieniem i zawsze podsyłam zdjęcia tego co jest zrobione. Tak jak Ci pisałem będzie to skończone. Więc wrzuć na luz. A kolejne wiadomości bądź łaskaw podsyłam na maila tak jak już zwykliśmy robić wcześniej.

Pozdro
oszust z warszawy

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

tak btw, to zajebisty jest ten statek elfów z galerii :shock:
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Kuros daruj sobie :D i nie ośmieszaj się proszę bardziej bo i tak jesteś legenda internetów :) kolega raczył w końcu napisać maila także temat do kosza. Prosiłbym szanownego administratora o usuniecie moich danych osobowych gdyż ani nie zezwalałem na ich publikację ani nie są aktualne co mogłoby kogoś wprowadzić w błąd.
Dziękuję

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Ciekawe ile mu odpalił za tak doskonały marketing :D szacunek panowie nowatorskie podejście do rozreklamowania malarza.
Cen Kurosa nie pokonasz 1,5 zł za model chwała mu za to.

Awatar użytkownika
Furman
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Furman »

teillman pisze:Kuros daruj sobie :D i nie ośmieszaj się proszę bardziej bo i tak jesteś legenda internetów :) kolega raczył w końcu napisać maila także temat do kosza. Prosiłbym szanownego administratora o usuniecie moich danych osobowych gdyż ani nie zezwalałem na ich publikację ani nie są aktualne co mogłoby kogoś wprowadzić w błąd.
Dziękuję
#-o :lol2:

Zablokowany