ARENA ŚMIERCI nr 37- Smocze Wyspy

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Docent
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Re: ARENA ŚMIERCI nr 37- Smocze Wyspy

Post autor: Docent »

Tim i Jim odłączyli się od grupy poszukiwacz, którzy zeszli pod pokład . Zostali na czatach , aby "ubezpieczać" tyły .

- Skgarg ! - krzyknął Harald wychodząc z kajuty kapitańskiej Von Draka
-Co się stanęło ? - zapytał Łogry lekko podchmielonym głosem
- Trupy.... dużo trupów - powiedział Harald łapiąc oddech
- Jest tam dziewczyna ?
- Nie ma , nie ma jej tam - Harald wskazuje ręką na podłogę , która była przykrytą plamami świeżo skrzepniętej krwi . Skgagar
zagląda do pomieszczenia i ogląda syf , który KTOŚ ZROBIŁ !
- To te dziewuchy zrobiły ? - zapytał Skagagar spoglądając na twarz Haralda
- Jestem tego pewnie i wiem chyba kto za tym stoi - zrobił krótką pauzę PEŁNĄ NAPIĘCIA I EMOCJI - Teraz musimy podążać za .....
- Dorwiemy je i poszatkujemy - krzyknął Skgagar przerywając Haraldowi
- Tak Skgarg , "Dorwiemy je i poszatkujemy"
Harald z łogrem idąc za tropem krwi , spotkali po drodze Jima i Tima . Chłopaki wyglądali na przestraszonych , trzęsły się im ręce , w których trzymali garłacze. Harald podszedł do nich i zapytał się ich . - Czy coś zauważyliście , mówcie natychmiast !
- Widzieliśmy jak schodziły po drabince, w towarzystwie Ofelii (Ophelii ) - powiedział Timy
- Chwila ! - krzyknął Harald - Nie przeszło wam do głowy żeby je zatrzymać !!
- Nie widziały nas , lepiej było siedzieć w ukryciu i nie wychylać się .- powiedział Jim
- Hej - wtrącił się Skgarg - Trza było działać natychmiast !
- Dobra, teraz nie mamy czasu na prowadzenia dalszych kłótni -Harald podszedł do Jima i odebrał od niego naładowaną broń .
Wyciągnął butelkę z napisem "Gin" i wypił łyk trunku .Czas dla Haralda zwolnił , wstąpił w niego spokój , który mu pozwolił wszystko przemyśleć . Po chwili skierował swój wzrok na Jima i powiedział - Jim! Ogłoś na statku Revenge alarm , zbierz chłopaków gotowych pod bronią i przygotuj ich do walki .
- Dobrze - krzyknął Jim i szybko pobiegł do nadbudówki Revenge , aby bić na alarm !
- Timy ! - krzyknął Harald - W mojej kajucie pod łóżkiem znajdują się beczki z podpisem „KA- BOOM XX” , przynieś mi jedną natychmiast .
- Tak jest ! - odwrócił się i pobiegł w stronę kajuty Haralda
- Panie Skgarg ! - uroczystym tonem zwrócił się do ogra - Trza komuś WALNĄĆ !
Na te słowa Skgarg instynktownie obleśnie się uśmiechnął , po czym skierował się w stronę zejścia na drugi statek .
Po chwili do Haralda podbiegł zdyszany Timy , który trzymał w swoich rękach beczkę z prochem . ( beczka na ok.8 l )
Wziął ją od chłopaka pod pachę , zszedł na dół po schodkach i podał beczkę łogrowi
- Co tera ? - zapytał się ogr z dużym entuzjazmem
- Czy coś ci mówi "Białowłosy Czempion Slanesha" - OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ , że on to zrobił
- Tia , to ten dupek , który tłuk się z Von Drakem .
- Znajdźmy jego kajutę ,może wtedy znajdziemy dziewczynę .
- A po co nam ta beka ? - pokazuje w swojej dłoni beczkę
- Przecież to tylko prezent dla naszego "drogiego przyjaciela" , idziemy mu wręczyć prezent . - uśmiechnął się do siebie i rzekł - Może eksploduje z wrażenia .
- Hłe hłe

[Stabilo mam nadzieję, że nie będziesz zły, że tak zagrałem twoją postacią. Nie lubię chaosu, ale czasami trzeba coś wysadzić]
Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, o 22:21 przez Docent, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

[Tylko nie cały statek... [-X ]
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

[ 8 Litrów prochu ?! Panie, toć to wystarczy, żeby zrobić dziurę wskroś całego sporego galeonu :shock: Już nie mówiąc ile waży. Poza tym pomyliłeś imię Skgarga. ]
[ Wydaje się, że ja i z tego co wiem Inglief będziemy AFK od środy do niedzieli, wszak w tym roku przezacni bardowie na granicę kislevsko-imperialną do mieściny Kostrzyniem zwanej ściągnęli. Także ciężko z rolplejem będzie. Ktoś jeszcze jedzie na Brudstock ? ]

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

[Czyli nie ma Cię na Wolinie?]
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

[Niestety w tym roku Kostrzyn zapowiada się ciekawiej, ale jak co roku napiszę do organizującego to wojewody Igora, że organizowanie tego w tym samym terminie co Wood to zbrodnia wojenna. :? ]

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

[Grimgor, jeżeli robota i pieniądze pozwolą to być może zjawię się w piątek na polach chwały, przed największą sceną. I pozostanę tam do niedzieli.]
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

[ Jak już tak gaworzymy to ja w ten weekend zmieniam oblicze Witch hunterow na polskich larpach na 24h larpie w uniwersum 8)
PS: Brudstock to zło.
PS2: Przystanek Jezus to heretycy ]
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

[yyyy... sami roleplaowcy i nerdy świata Warhammera, a rozjeżdżają się na jakieś śmieszne eventy zamiast grać na DMP! [-X btw, ja odpadam piątek, sobota, niedziela bo DMP!]
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Docent
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Docent »

[ Spokojnie , spokojnie nie zamierzam przesadzić . Musiałbym naprawdę użyć dużo materiałów wybuchowych ,aby zatopić cały statek .Bez przesady . Potrzebuje tylko umieścić ładunek w pokoju o średniej powierzchni ]

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

[Ja razem z moją zgrają brodatych pijaczyn będę na DMP :E]
Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Docent pisze:[ Spokojnie , spokojnie nie zamierzam przesadzić . Musiałbym naprawdę użyć dużo materiałów wybuchowych ,aby zatopić cały statek .Bez przesady . Potrzebuje tylko umieścić ładunek w pokoju o średniej powierzchni ]
[Odpal kiedyś 8 litrów prochu w zamkniętym, drewnianym pomieszczeniu pośrodku konstukcji ze smołowanego drewna ;) Polecam ]
[Ja do swojego squadu na DMP się nie zmieściłem, poza tym daleeeeko w tym roku.]

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

[ Nie litry tylko kilogramy jesli moge prosić ;) ]
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

[Jak już się czepiać koszerności historycznej to chyba uncje. A litry... może ktoś tam naszczał za dużo i zamiast grud wytworzył się roztwór prochowy ?]
[Ej, może by tak zastopować rolplej do poniedziałku z racji festiwali wszelakich i DMP ? Co wy na to ?

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

[ Jestem za, ale za brak roleplayu ceną jest relacja z eventu :twisted: ]
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

[To w tym tygodniu już nikt nic nie napisze? Ja wyjeżdżam na DMP i wracam 9 sierpnia, myślałem, że do piątku będę miał okazję coś napisać :(]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

[ Nie No! Piszcie ofc! Sam to tez do wyjazdu moge robić ]
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

[Skończcie w tym tygodniu event z demonicami, a Slayer będzie mógł się włączyć]
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

[Jak skończą w tym tygodniu to i tak włączę się dopiero 10 sierpnia. Nie ma co was pospieszać, dołączę po urlopie, mam nadzieję, że do tego czasu moja postać będzie jeszcze dychać :P]
Obrazek

Awatar użytkownika
Stabilo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Stabilo »

[Rozumiem, że akcja z demonetkami ma się skończyć zakłóceniem rytuału aby utworzył się teleport w okolice Smoczych Wysp, tak?]
Skaveni potrzebują wodza, który przy użyciu mądrej retoryki (czyt. bata) bądź siły perswazji (czyt. bata) jest w stanie poprowadzić ich w miarę zorganizowanych przeciwko wrogowi.

Obrazek[/

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

[Na północ od nich, tam gdzie pewien ogr rzeźnik przesiaduje nad brzegiem, czekając na autostopa :wink: ]
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

ODPOWIEDZ