Age of Sigmar - dyskusje, wrażenia, nadzieja i rozpacz

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Re: Age of Sigmar - dyskusje, wrażenia, nadzieja i rozpacz

Post autor: BOGINS »

ok Vlad
CHodziło mi w domyśle gry w AoS.

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

No to sa zdjecia i ceny nowych zestawow... i oczywiscie GW dalej brnie w cenowe bagno.

150 zl za 5 Liberatorow, ktorych w podstawce za 375 zl jest 10 (ale nie maja mieczy!)... plus 37 innych figurek. 100 zl za bohatera pieszego z peleryna z mlotow. Smiech na sali.

Nawet jesli startery zejda jako-tako, to kto niby bedzie kupowac pudelka w takich cenach, poza kolekcjonerami, znaczy sie. Ale oni jakos WFB nie utrzymali. Kto bedzie myslal wydac tak chore pieniadze na tak uposledzona, banalna, nudna gre?

Serio liczylem na to, ze GW sie opamieta i nowe zestawy beda prostsze, ale w zamian tansze (gora 50 zl za bohatera, 60-75 zl za oddzial 5 marines), dzieki czemu rzeczywiscie moze beda atrakcyjne dla dzieciakow kupujacych te rzeczy z kieszonkowego albo rodzicow. A tu dzien jak co dzien w warhammerlandzie...

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

A kto "nam" powiedział, że mamy cisnąć w AoS?
Idę o zakład, że za rok ETC bedzie dalej na 8ed lub na jakąś 8.5 napisana przez graczy.
System WFB dalej istnieje i mozna dalej w niego cisnąć. Jak ktoś nie chce grać w AoS to po co lamentować?
Swoją drogą, kto wie jakie podejście do tego AoS mają gracze z innych państw? Niemcy, Włosi....
Obrazek

Awatar użytkownika
Wolff
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Wolff »

Aro pisze:A kto "nam" powiedział, że mamy cisnąć w AoS?
Idę o zakład, że za rok ETC bedzie dalej na 8ed lub na jakąś 8.5 napisana przez graczy.
System WFB dalej istnieje i mozna dalej w niego cisnąć. Jak ktoś nie chce grać w AoS to po co lamentować?
Swoją drogą, kto wie jakie podejście do tego AoS mają gracze z innych państw? Niemcy, Włosi....
W końcu ktoś piszę z sensem, olać ten nowy badziew i tyle

Awatar użytkownika
Hejnewar
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: Hejnewar »

-DE- pisze:No to sa zdjecia i ceny nowych zestawow... i oczywiscie GW dalej brnie w cenowe bagno.

150 zl za 5 Liberatorow, ktorych w podstawce za 375 zl jest 10 (ale nie maja mieczy!)... plus 37 innych figurek. 100 zl za bohatera pieszego z peleryna z mlotow. Smiech na sali.

Nawet jesli startery zejda jako-tako, to kto niby bedzie kupowac pudelka w takich cenach, poza kolekcjonerami, znaczy sie. Ale oni jakos WFB nie utrzymali. Kto bedzie myslal wydac tak chore pieniadze na tak uposledzona, banalna, nudna gre?

Serio liczylem na to, ze GW sie opamieta i nowe zestawy beda prostsze, ale w zamian tansze (gora 50 zl za bohatera, 60-75 zl za oddzial 5 marines), dzieki czemu rzeczywiscie moze beda atrakcyjne dla dzieciakow kupujacych te rzeczy z kieszonkowego albo rodzicow. A tu dzien jak co dzien w warhammerlandzie...
Co?! :-o takie ceny?! Figurki do infinity w znacznie lepszej jakości z metalu można kupić taniej w podobnej liczbie...

Awatar użytkownika
Kilkerin
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: Kilkerin »

Jak na serio będą takie ceny to nie ma szans na utrzymanie się tego systemu w Polsce

Awatar użytkownika
GenomCrusher
Plankton
Posty: 4

Post autor: GenomCrusher »

Kilkerin pisze:Jak na serio będą takie ceny to nie ma szans na utrzymanie się tego systemu w Polsce
Jak patrzę na AoS i jego ceny, to wydaje mi sie, że GW ma nasz piękny naród w głębi. Nie jestesmy rynkiem dochodowym i tyle.
Obrazek

dagreenboy
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: dagreenboy »

GenomCrusher pisze:
Kilkerin pisze:Jak na serio będą takie ceny to nie ma szans na utrzymanie się tego systemu w Polsce
Jak patrzę na AoS i jego ceny, to wydaje mi sie, że GW ma nasz piękny naród w głębi. Nie jestesmy rynkiem dochodowym i tyle.
To nie ich wina że mamy takie płace jak mamy ;)

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

płace płacami ale nie tylko dla nas ceny są wysokie. Dla obcych też i wcale nie prawda że obcokrajowcy machają na to ręką bo mimo wyższych zarobków to w porównaniu do innych zabawek czy rzeczy do kolekcji ceny GW są wielkie.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Haha GW totalnie odleciało :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Sądzę, że nawet w USA 5 liberatorów w cenie gry na PC to śmieszna propozycja. A do tego puszka farby za 17 funtów. Jak to było w tym wywiadzie? "Make those marines extra shiny boys, hie hie hie"

W końcu skądś muszą brać kasę na wielki złoty posąg sigmarine'a przed firmą, nie?

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

płace płacami ale nie tylko dla nas ceny są wysokie. Dla obcych też i wcale nie prawda że obcokrajowcy machają na to ręką bo mimo wyższych zarobków to w porównaniu do innych zabawek czy rzeczy do kolekcji ceny GW są wielkie.
Stosunek cena / jakość w przypadku GW jest prawdopodobnie najgorszy na całym rynku. Ludzie w UK nie są głupi i widzą konkurencje z ich kosztami i też krytykują GW.
Każdy wolałby figurkę za 50 groszy zamiast 2,50 funta.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Wiecie, jak się patrzy na takie coś za 33 dolary....

Obrazek

Nawet nie wiem czy wypada się śmiać w takiej sytuacji.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Mam niejasne wrażenie, że uczestniczymy po prostu w nowej kampanii: Games Workshop: The End Times

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

This is used to gauge your eyes after you see the price tags ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Kilkerin
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: Kilkerin »

Znając życie miarka będzie plastkowa albo failcast'owa;)
I pomyśleć, że taki bajer (a nawet lepszy) można kupić za jakieś 15 zł

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Artein pisze:Wiecie, jak się patrzy na takie coś za 33 dolary....

Obrazek

Nawet nie wiem czy wypada się śmiać w takiej sytuacji.
Ktoś może mnie uświadomić co to jest do cholery?

Awatar użytkownika
Kilkerin
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: Kilkerin »

Kerwantes pisze:
Artein pisze:Wiecie, jak się patrzy na takie coś za 33 dolary....

Obrazek

Nawet nie wiem czy wypada się śmiać w takiej sytuacji.
Ktoś może mnie uświadomić co to jest do cholery?
Wisiorek którym możesz odmierzyć 3 cale, 2 cale i cal, jednym słowem WoW, szkoda że konkurencyjne mają 12 cali, 6 cali i cal - i cene w granicach rozsądku

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

To jest GW VR. Jak patrzysz na armię przez tę dziurkę, wygląda na pomalowaną. Pracowali nad tym potajemnie ich najlepsi eksperci.

A tak serio - dałoby się zrobić taką apkę malującą armię chyba :mrgreen: Smartfon na oczy, widok jak w realu z kamerki, ale wszystkie modele kolorowe z efektami specjalnymi. Ciekaw jestem, ile kasy by na to poszło na kickstarterze.

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Niezle odlecieli, ten zestaw do USAriadny który wychodzi we wrzesniu
Contents:
3 x USAriadna Grunts
1 x Marauder
1 x Foxtrot Ranger
1 x Minuteman
Devil Dogs Teams, 2nd Assault Bat. Of the USAMC
1 Devil Dog
1 K-9 Antipode
Mavericks, 9th Motorized Recon Bat. (USAriadna Army Pack exclusive figure)
1 Maverick and motorbike.
1 x Dismounted Maverick Girl (Exclusive for reserve orders)
Game Mat (paper)
3 Ariadna Dice
Scenery
Ruler
Markers & Templates
Introductory Rulebook in English and Spanish.
250zl.

Zablokowany