Age of Sigmar - dyskusje, wrażenia, nadzieja i rozpacz

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Re: Age of Sigmar - dyskusje, wrażenia, nadzieja i rozpacz

Post autor: trikk »

Infinity to kilkanaście działów w dół ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Kilkerin
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: Kilkerin »

Obrazek

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Martin von Carstein pisze:Ludzie w UK nie są głupi i widzą konkurencje z ich kosztami i też krytykują GW.
A jak już sobie pokrytykujo to potem leco do sklepu to kupić. :D Zresztą GW nie jest jedynym sklepem, który wciska dzieciakom chłam przez portfele rodziców. Ja np od pół roku roweruję w okularach ochronnych ze sklepu DIY za jakieś €2 a ostatnio w sklepie rowerowym widziałem jak rodzice początkującemu małolatowi kupowali podobne okulary (inny wygląd ale też przezroczyste) za 20x tyle. No bo filtr UV miały. Do ochrony przed tym słynnym irlandzkim słońcem. :mrgreen:
marchef w butonierce

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Jakie piękne samobójstwo :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kilkerin
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: Kilkerin »

Jak ta książka(a przynajmniej zasady, scenariusze i nowe warscrolle) nie zostanie wydana za darmo w formacie pdf to mamy zgon tydzień po premierze

Pierzasty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101

Post autor: Pierzasty »

"An embarrassment of hammers and swords."

Dobrze powiedziane :lol2:

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

@ jachu_ka
Akurat okulary przeciwsłoneczne muszą mieć filtr UV, inaczej sobie wzrok popsujesz. Chodzi oto że normalnie twoje oko na silnym świetle samo się chroni przez mrużenie lub odruch źreniczny. Zakładając kolorowy plastik pozbawiasz się tych odruchów, więc dostaje się więcej promieni UV których kolorowy plastik nie blokuje. To nie bajer to na serio wpływa na twoje zdrowie.

A co do drogich gadżetów to pamiętam jak kumpel kupił sobie sekator nurkowy firm Fiskars i Mares za 60zł, a ja kupiłem ten sam tylko firmy Fiskars za 15 zł. Różnił je tylko dodatkowy nadruk z logo firmy Mares który zszedł po pół roku :D

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Kilkerin pisze:Jak ta książka(a przynajmniej zasady, scenariusze i nowe warscrolle) nie zostanie wydana za darmo w formacie pdf to mamy zgon tydzień po premierze
Zasady i Warscrolle mają być wszystkie za darmo. Nie wiem na ile scenariusze. Fluffu bym się nie spodziewał.

Awatar użytkownika
Kilkerin
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: Kilkerin »

Jeżeli tak, to może jakoś ten system pociągnie

Alavarin
Wałkarz
Posty: 72

Post autor: Alavarin »

Poszła gdzieś w świat informacja kiedy mniej więcej "stare" figurki wyjdą na amen i zostaną zastąpione AoSowymi?

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

@Durant
Kurde, miałem na mysli bezbarwne, nie przezroczyste Trudno o nieprzezroczyste okulary. :lol2: :oops: A szansa na słoneczny dzień w Dublinie to jakieś 5-8%. W porównaniu do warszawskich 30% ten UV naprawdę przyda się tak bardzo jak ta nowa miarka. :)
marchef w butonierce

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Poszła gdzieś w świat informacja kiedy mniej więcej "stare" figurki wyjdą na amen i zostaną zastąpione AoSowymi?
Moim zdaniem juz wyszły, bo najprawdopodobniej nie ujrzymy żadnych wiecej zasad do balansowania gry starymi armiami i jednostkami, a nowe publikacje będa zawierały scenariusze i warscrolle do nowych jednostek i armii.

Kompendia były tylko takim delikatnym ukłonem w stronę graczy WFB, i sposobem na zachęcenie ich do wypróbowania AoS modelami, które mają w swoich gablotach.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

@jachu_ka jak bez barwne to masz rację są na nic

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Miareczka za 100 PLN 8)

Wojpajek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168

Post autor: Wojpajek »

5 figurek za 150 zł :shock: w grze w której taki warscroll liczy od 5 + nieskończoność modeli...
=D>
Age of Sigmar - Skaven, Empire, High Elves
Hail Caesar - Republika Rzymska
Flames of War - Niemcy

Awatar użytkownika
GenomCrusher
Plankton
Posty: 4

Post autor: GenomCrusher »

syrius pisze:Miareczka za 100 PLN 8)
Niedługo w sprzedaży Goblet do przerzutów Bretonii. 524.99 $ :)
Kolejnym planowanym produktem kaptur dla zielonoskórych graczy, 355 $, paints and glue not included :)

Edit:ciekawe ile policzą za tego "imaginary horse" :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Chcę się kajać, z jednej prostej przyczyny. Kiedyś będąc młodszym narzekałem na ceny Forge Worlda. Obecnie właściwie zadaję sobie pytanie, czemu mam płacić więcej za produkt stricte GW? Nie muszę, to nie będę. Kupiłem za grosze modele do Neuroshimy, do tego mam bandy do Mordheimu. Chyba wiem, gdzie się podzieję ... :roll:

Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Never »

Ja tam będę konwertował Sigmarytów z tarczami i młotami na Terminatorów. Jako uzupełnienie do Space Marines są genialni.
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Kiedys bylo 80zl za 16 figurek. Potem zrobili 10 za 140zl... a teraz 5 za 150zl... yhhh...

Ja juz pomine zasady, zmiane settingu na gorszy i cala reszte dziwnych ruchow GW... sama informacja dotyczaca cen jest dla mnie wystarczajacym prognostykiem przyszlosci GW. Niezly sposob na walke z narastajaca konkurencja... podniesc ceny! :)
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Pierzasty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101

Post autor: Pierzasty »

GenomCrusher pisze:Niedługo w sprzedaży Goblet do przerzutów Bretonii. 524.99 $ :)
Kolejnym planowanym produktem kaptur dla zielonoskórych graczy, 355 $, paints and glue not included :)

Edit:ciekawe ile policzą za tego "imaginary horse" :lol:
Poczekaj aż wydadzą gadającego Konrada Carsteina :lol2:

Zablokowany