9th Age Tłumaczenie

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Re: 9th Age Tłumaczenie

Post autor: Keller »

Tłumaczenie DL, DE oraz BH dostępne w pierwszym poście :)

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Dobra robota a jednocześnie współczuję. Zboczeniec, który wymyślił tak sformułowany opis Amulet of Spite musi być co najmniej korporacyjnym specem od Lean'a.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

DH, EoS i HE już dostępne w pierwszym poście.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

KoE, ID oraz OK dostępne, nie będę miał potem czasu, wrzucić na świeżo aż do późnej nocy, a nie wiem o której planują to wypuścić w świat.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

SA, SE i O&G w polskiej wersji już dostępne w pierwszym poście.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

a główny?

:) :*

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Nad głównym praca trwa. Niestety za dużo tego i za późno otrzymaliśmy plik :( Na jutro chcę zdążyć dokończyć VC i SK i do popołudnia w wigilię (16-17) skończyć RB i wydać wraz z WDG.

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

Myślę, że jeśli w końcu społeczność battlowa będzie chciała zrobić pomnik Debelialowi to jesteś drugi po nim w kolejce :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

VC, SK i UD w polskiej wersji już dostępne w pierwszym poście.

Awatar użytkownika
argoth
Mudżahedin
Posty: 290
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: argoth »

Świetna robota. Wielkie dzięki =D>
A kiedy można się spodziewać podręcznika głównego?

Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

argoth pisze:Świetna robota. Wielkie dzięki =D>
A kiedy można się spodziewać podręcznika głównego?
Jak postępy ? ;) :oops:
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Siedze w zasadach specjalnych, nie sądziłem, że zajmą one tyle czasu. Musze przestać planować konkretne daty na przygotowanie większych plików bo nie zbyt mi to wychodzi :( Przepraszam wszystkich za opóźnienie.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

W końcu po dwóch tygodniach walki (i tygodniu opóźnienia względem zapowiedzi AH #-o ) Księga Zasad w polskiej wersji językowej jest już możliwa do pobrania.
Dostępne również nowe WDG.

Serdeczne dzięki do @Kanti, za pomoc w postaci sprawdzania AB. Wiele rzeczy mi umknęło, a przy takiej ilości pracy człowiek nie ma czasu na wracanie do "skończonych" tłumaczeń.

Jednocześnie proszę wszystkich o zgłaszanie wszelkich nieścisłości w tłumaczeniu, gdyż zawsze jakiś błąd mógł się przedostać. W ciągu kilku dni książki zostaną poprawione o błędy wykryte przez Kantiego, a których jeszcze nie wprowadziłem (robota nad RB).

W wyniku malutkiego błędu, wersja bez kolorów jest bardziej dopracowana (głównie Spis Treści oraz hiperłącza w zasadach specjalnych). W wersji z niebieskim kolorem, wszystko poza samą formą jest takie samo, a więc nie ma zmian w tekście zasad, a więc różnice między wersjami są wyłącznie estetyczne.

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Przejrzałem i mogę jedynie powiedzieć - świetna robota! =D> =D> =D>

Jest jakaś szansa na tłumaczenie fluffu do WDG?

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Jest :) i to w wersji FULLBOOK z tłem i wszelkimi zdjęciami, ale niestety to nie nastąpi zbyt szybko. Jak poogarniam kursy, to się za to wezmę, ale nie wiem ile zajmie mi taki ciągły tekst i jeśli się przedłuży zbytnio, wejdzie w konflikt z sesją zimową i tłumaczenie znów zostanie przesunięte.

Jak już wspominałem w ostatnich postach, deklarowanie konkretnych terminów mija się z celem (zaczynam coraz bardziej rozumieć ludzi z 9th Age), ale w wolnych chwilach na pewno będę coś dłubał przy tłumaczeniu.

Awatar użytkownika
Karbowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Zagonowe Szaraki

Post autor: Karbowy »

w imieniu moim i ludzi nie koniecznie związanych z "jedynie słusznym" językiem angielskim dziękuję za ogrom pracy i czasu jaki poświęciłeś na tłumaczenia. Bez ciebie na pewno ja, i jak sadze jeszcze parę osób nie grało by w 9A.
Tworzone przez Polaków uściślenia oraz wszelkie inne zasady i FAQi dla Polaków - powinno opracować się po polsku - cholerne anglickie lizusy :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

Wspaniałe ! Mega się cieszę i również dziękuję za tłumaczenia , które dla osób bez doświadczenia warhammerowego są dużą pomocą w zrozumieniu zasad !;) =D> =D>
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Shady pisze:Wspaniałe ! Mega się cieszę i również dziękuję za tłumaczenia , które dla osób bez doświadczenia warhammerowego są dużą pomocą w zrozumieniu zasad !;) =D> =D>
To główny powód :) starzy wyjadacze, którzy posługują się starymi nazwami i angielskim słownictwem bez problemu przyswajają nowe podręczniki, ale nowym graczom oraz tym, którzy średnio radzą sobie z językiem obcym polska wersja jest na wagę złota (przynajmniej tak lubię myśleć, poprawia to człowiekowi humor :D ).

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Wprowadzone poprawki podesłane przez Kantiego.
Dodany nowy minibook Barbarzyńców Asklandu z najnowszego scrolla.
W przeciwieństwie do scrolla, w księdze każdy oddział posiada swój cały profil, a nie odnośnik do innej armii.

Benek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111

Post autor: Benek »

Dzięki za Twą Wielką pracę.

ODPOWIEDZ