Co nowego w TMS - Chcesz wygrać armie do VC?

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Re: Co nowego w TMS

Post autor: Stan »

11 maja 2014 roku wzięli 300tys dolarów i do dzisiaj nic nie wysłali.
Niektórzy przestali już grać w battla w międzyczasie, a figurek jak nie było tak nie ma.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Taa, czytuję jeszcze update na kickstarterze, ale już nie wierzę w to, że mój demon do mnie kiedykolwiek dotrze. Coraz więcej wskazuje na to, że to był jeden wielki scam.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Wasze projekty wyglądają super i pokazane rzeźby robią wrażenie, ale wskazuję CreatureCastera jako przykład tego, że nawet znakomicie zapowiadające się kampanie mogą się potknąć. Mam nadzieję, że Wam to nie grozi i że posiadacie już jakieś zaplecze sprzętowe. Póki co wygląda na to, że uda Wam się uniknąć tego samego błędu. CreatureCaster chwycił więcej niż mógł ścisnąć.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

W odróżnieniu od innych firm to całe zaplecze już mamy by robić modele, od rzeżby do gotowego produktu na miejscu. Więc nie bawimy się w podwykonawców.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

To tylko kwestia czasu aż ktoś wpłaci wam brakujące 64 Ojro, więc już teraz gratuluje wspaniale przeprowadzonej kampanii, świetnych konceptów oraz figurek i życzę wam, abyście stworzyli wspaniałą armię i żebyście nie przestawali tylko na jednej czy dwóch (mam nadzieję kupić od was coś do WDG :D ).

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Dzięki, faktycznie szybko przekroczyliśmy 11k i zebraliśmy komplet. Teraz pytanie czy dobijemy do 20k, jeśli tak to będzie trzeba coś w plastiku wypuścić.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Model hipcia w plastikowego jest godny rozważenia kupna;)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Ja jestem ciekawy jak rozwiążecie sprawę relikwii. Czy też będzie to zdechły gralowiec czy odpłyniecie w strefę fantazji :P

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Może nie rozpędzajcie się tak do tego plastiku. Byłoby miło i super, ale znam wiele firm z zagranicy i co najmniej jedną, a może dwie z Polski, które się potężnie przejechały finansowo realizując KS i IGG, których kampanie były udane lub bardzo udane finansowo. Pierwsza kampania i to, co dzieje się potem, to zaledwie nauka prowadzenia zbiórki i działań po niej:)

Z drugiej strony sukces zbiórki cieszy. Gratulacje.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Wygrałem w turnieju smoka od was. Wygląda świetnie! Wszystkie ale jakie mam:
1. Szyja wygląda jak gunwo.
2. Części modelu są średnio dopasowane (szczególnie szyja i skrzydła), także greenstuff must have
3. Tylne łapy wyglądają na niezbyt dopracowane

Za to:
1. Po użyciu suszarki na maksymalnej mocy na samej szyi (jest to osobna część sama szyja bez głowy), robi się mięciutka i jak dodać trochę siły to da się bez problemu wygiąć w którą stronę się chce. Także problem z szyją byłem w stanie naprawić w ciągu 15 minut, z tym, że ja ją wygiąłem tylko "w miarę prosto". Jakby ktoś chciał równo czy w górę w dół to moim zdaniem bez problemu da się to zrobić tylko dodatkowa zabawa z tym jest.
2. W modelach GW też to się zdarza, także tu pretensji nie mam, tylko przestrzegam :D
3. Z tym nic się nie da zrobić, ale to już kwestia gustu moim zdaniem i mojego czepialstwa.

Model po tuningu wygląda świetnie! Czeka sobie na malowanie i jeźdźca, którego notabene bardzo łatwo da się dopasować, jeśli usunie się 3-4 rogi od strony głowy i na przykład dorobi się jakieś siodło i lejce z GSu.
Przy okazji ostrzegam, że model z "wyprostowaną" szyją ma ~14 cm wysokości, a rozpiętość skrzydeł to jakieś 19 więc transport może być trudny :D

Ja osobiście polecam!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

wind_sower pisze:Ja jestem ciekawy jak rozwiążecie sprawę relikwii. Czy też będzie to zdechły gralowiec czy odpłyniecie w strefę fantazji :P
Ten model także by sie przydał !
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Firma trochę ostatnio przeszła reorganizacje, aby lepiej wypełniać swoje zadania. Więc przez miesiąc będą widoczne zmiany na lepsze, mam nadzieje.

Nad smokiem będziemy pracować, łącznie że wypuścimy kolejne wersje. W tej chwili skoncentrowani jesteśmy na kampanii UD, i chcemy ja wypuścić przed czasem, zobaczymy czy się uda.

Trwają prace już nad przygotowaniem kolejnej kampanii KoE. Pracujemy nad konceptami, i wyglądają obiecująco. Zarówno jak przy UD będziemy chcieli wypuścić całą armie.

I filmik z updatem
https://www.youtube.com/watch?v=DLydEFJ3yBs


InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Obejrzałem. Mam jedną uwagę, być może całkowicie mylną. W momencie, w którym prezentowane są skończone duże modele na tej jednej, zbiorowej płytce. Są obracane i widać różne detale. Duże powierzchnie korpusu wydają się niemal całkowicie gładkie - nie wiem czy to nie jest kwestia jakości zdjęcia, ale IMHO takie zrobienie skóry to błąd - źle się maluje, słabo wygląda. Chodzi mi o samą fakturę skóry, parę fałd na niej tylko widać.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Coś tam było wspominane łamaną angielszczyzną o adding details, więc może to jeszcze nie jest ostateczna wersja.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Nie chcieliście zrobić filmow z większymi zbliżeniami na figurki? Obecnie widać mało detali. Ujęcia robione przez gw w ich filmach na yotube mi przypadły do gustu, może warto rozważyć coś podobnego i gadać w trakcie. Polecam też zapisać wcześniej co chcesz powiedzieć, żeby Twoje kwestie były bardziej płynne. Ogólnie - świetna inicjatywa, bardzo Wam kibicuję, jestem bardzo ciekaw jak wyszłyby Wam saurusy :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Będą lepszej jakości zdjęcia i filmiki. Ale przyznam że brakuje trochę czasu, niemniej powolutku zacznę uzupełniać braki.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 5 lis 2016, o 12:46 przez Kanadian, łącznie zmieniany 1 raz.

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Ano wlasnie. Widać to na tych dużych stworach - duże, w miarę płaskie powierzchnie są niemal całkowicie gładkie.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Jeśli chodzi o klatkę piersiową, to tam będzie wielki kawałek zbroi.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 paź 2016, o 21:12 przez Kanadian, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ