Co nowego w TMS - Chcesz wygrać armie do VC?

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co nowego w TMS

Post autor: JarekK »

Kanadian ogarnij te zdjęcia, żeby nie rozjeżdżały tak forum. #-o

EDIT: Dziękuję :)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Nie widziałem na waszej kampanii czy będą wszystkie jednostki UD? Szkielety, kawaleria itd. ?
Nagash is coming...


Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

:-D
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

No cóż, najwyższy czas!

Obrazek




Oraz tego samego dnia będzie udostępniony Pre-order na modele z kampanii Undying Dynasietes. Które zostaną wysłane zaraz po zamówieniach z kampanii UD.

Obrazek


Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Green knight i relikwia robią wrażenie :shock: Ten scorpion nie zamały troche ?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Scorpion będzie zajmował całą podstawkę. Na arcie proporcje mogą być zniekształcone nieco. Mały na newno nie będzie :D .

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Jest gdzieś podana kolejność co będzie pierwsze wypuszczane ,czy można sugerowac sie ceną do zebrania ?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Generalnie to kolejność artów. Ale jak w przypadku UD, to w pierwszej kolejności wypuszczamy to czego najwięcej poszło.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Generalnie jedna rada: ogarnij orty na stronie internetowej. Nie jestem jakimś tam super anglistą, ale jak widzę teksty w stylu "hight quality miniature" "baseing materials" czy też "bundels" to mi się śmiać chce... Mało profesjonalnie to wygląda.
No i jeszcze jedno - jeśli chodzi o materiały użyte przy produkcji figurek, to metal kojarzy mi się z trwałością i różnorodnością wyglądu figurek, plastik - z pseudoróżnorodnością figurek, bo i tak plastikowy oddział wygląda klonowato, a żywica - z ostrym jak żyleta szczegółem odlewu i również z różnorodnością póz figurek. W przypadku oddziałów do umarlaków, które stworzyłeś kojarzą mi się one z plastikami wydanymi w żywicy - armia klonowatych figurek, którym co najwyżej rękę lub głowę można inaczej dokleić.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Dzięki, nie zauważyłem tych błędów. Pewnie jeszcze się jakieś znajdą.

Za skojarzenia nie mogę odpowiadać, ale rozumiem o co chodzi, Na początku myśleliśmy o modułowych modelach, z różną ilością możliwych kombinacji, niestety minusem jest statyczność modeli. Teraz zamierzamy więcej właśnie statycznych modeli wypuszczać w ciekawszych pozach. Twój komentarz tylko dowodzi że to lepsza droga.

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Duderson pisze:Generalnie jedna rada: ogarnij orty na stronie internetowej. Nie jestem jakimś tam super anglistą, ale jak widzę teksty w stylu "hight quality miniature" "baseing materials" czy też "bundels" to mi się śmiać chce... Mało profesjonalnie to wygląda.
No i jeszcze jedno - jeśli chodzi o materiały użyte przy produkcji figurek, to metal kojarzy mi się z trwałością i różnorodnością wyglądu figurek, plastik - z pseudoróżnorodnością figurek, bo i tak plastikowy oddział wygląda klonowato, a żywica - z ostrym jak żyleta szczegółem odlewu i również z różnorodnością póz figurek. W przypadku oddziałów do umarlaków, które stworzyłeś kojarzą mi się one z plastikami wydanymi w żywicy - armia klonowatych figurek, którym co najwyżej rękę lub głowę można inaczej dokleić.
W jakiż to sposób oddział np. z 4-5 wzorów metali jest mniej klonowaty od oddziału z plastiku, w którym możesz samemu ustawić kończyny itd?

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Całe to ustawienie kończyn niewiele daje. Porównaj sobie starych i nowych egzekutorów i możemy gadać o różnorodności plastików. Taka sama, prosta poza we wszystkich plastikowych figurkach, żeby rączki można było powymieniać. Cała ta "różnorodność" plastikowych figurek jest śmiechu warta.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Akurat przykład egzekutorów nie jest zbytnio trafiony, niezależnie co chcesz udowodnić :)
Nowi wyglądają jak klony i nie wiem, co GW chciało w ten sposób osiągnąć, to jedna z najbardziej klonowatych jednostek plastikowych

Stare metale akurat także niewiele od siebie się różnią.

Może to charakter tej formacji...

Zwróć uwagę na Greatswordów metalowych - może 1 wzór odróżnia się nieco bardziej od reszty. (łącznie 4 wzory :/ )
Plastiki za to prezentują ogromną różnorodność. Od pozy, przez rodzaje rąk, ostrzy po same nakrycia głowy. - czapki, kapelusze, łyse pały, hełmy różnych rodzajów - łącznie 18 różnych główek.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Jeszcze trochę czasu pozostało, ale już można się przyznać!

Obrazek

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

No, no, będzie ciekawie!

Widziałem concept art varkolaka i zapowiada się nieźle.

Btw, kiedy lizaki? Temat o TMS SA był przeszło pół roku temu. :wink:

Poza tym czy wiadomo kiedy pojawi się Wasz starter set?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

SA mieliśmy zrobić teraz, ale inna firma niby rozpoczęła pracę, więc stwierdziliśmy że lepiej zacząć inną armię niż robić 2 SA dla T9A. W końcu trzeba zapewnić T9A wszystkie 16 jak najszybciej. W tym czasie my w tym czasie wprowadzamy VC, a z SA nic nie słychać, aby coś się działo. Zobaczymy, jak nic nie zrobią to weźmiemy się za SA.

A który starter? :mrgreen:

Starter set TMS pojawi się pewnie realizacji Kampanii KoE, gdzie będzie KoE vs UD. Kolejny starter jest planowany współpracy z inną firmą, ale on dopiero ruszy jak T9A wypuści 2.0 oraz zasady dla początkujących.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Lubię to!


ODPOWIEDZ