Parę pytań

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Crowley
Plankton
Posty: 2

Parę pytań

Post autor: Crowley »

Hej cześć witajcie przymierzam się do gry w bitewniaki w najbliższym czasie(no może nie takim najbliższym bo po osiemnastce w przyszłym roku) jeszcze nie zdecydowałem się co wybrać 40k czy WFB bo AOS mi całkowicie nie leży lore w ogóle mnie nie pociąga .Mam parę pytań odnośnie WFB.No to lecimy ;)
1.Czy są jeszcze jakieś startery bo przeglądając różne sklepy widziałem tylko te Sigmarowe?
2.Jak wygląda sprawa z włócznikami/łucznikami High Elfów i Rycerzami Imperium zostali całkiem wycofani i nie da się ich nigdzie kupić(jeśli tak prosiłbym linki do sklepów)?
3.Czy istnieje jakaś społeczność graczy WFB w warmińsko-mazurskim? Może być Olsztyn albo okoliczne miejscowości.
Na razie chyba wszystko jakby coś mi się jeszcze przypomniało napiszę. Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Odnośnie społeczności w Warm-Maz wysłałem Ci pm.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Marek_W
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101

Post autor: Marek_W »

Ad.1
Jak zaczynałem w zeszłym roku, to już było ciężko ze starterami (battalion boxy). Ze starterów, które możesz "z marszu" wykorzystać do 9th Age to chyba tylko "Spire of Dawn" zostaje, gdzie masz do modeli załączone podstawki kwadratowe i okrągłe.
Ad. 2
Włóczników/łuczników elfów kupisz od GW (przez sklepy w Polsce, wiadomo). Szukaj w ramach rasy "aelfs" poszukaj, czy mają na stronie. Jak nie znajdziesz na stronie, to może po sklepach będą jeszcze zestawy. Z rycerzami imperium jest podobnie i rozumiem, że szukasz tych na demigryfach. Zwróć tylko uwagę, czy nie będziesz musiał sobie zorganizować kwadratowych podstawek.

A jak nie znajdziesz na rynku pierwotnym czego szukasz, to rynek wtórny całkiem prężnie działa na tym forum.
"(...) brzydzić się wałem począł (...)"
Fluffy TM

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Figurki GW nie są już oficjalnymi do 9th age (takowe nie istnieją), ale wciąż pozostają najlepszą opcją. Nie ma już wfb, ale większość figurek do aosa to stare do warhammera z przepakowanymi podstawkami na okrągłe (kwadraty trzeba sobie dokupić).
Inną opcją jest wykorzystanie alternatywnych producentów. Tu masz listę niektórych:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=2&t=50690

Crowley
Plankton
Posty: 2

Post autor: Crowley »

Dzięki wszystkim ;). Na GW nie można kupić elfiej piechoty ani rycerzy imperium ( nie chodziło mi o demigryfy ale o zwykłych konnych). Co do figurek to na razie widziałem tylko te od GW ale na zdjęciach nie miały okrągłych podstawek tylko kwadratowe ale jeśli teraz sprzedają okrągłe to skąd kupić kwadratowe? A te figurki od innych firm sprawdze może znajdę coś ciekawego dzięki :D

ODPOWIEDZ