T9A:FB 2.0 - przecieki i dyskusja

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Re: T9A:FB 2.0 - przecieki i dyskusja

Post autor: Janus »

Albo bestie -w koncu niższy tier, czas je podzwignac trochę do góry ;)
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

a w Demonach wciąż stagnacja....
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

W demonach to akurat nic dziwnego, pracują nad pełną księgą i szkoda czasu na poprawianie obecnej. Da się jednak na niej fajnie pograć, a czy będzie się dało na nowej - nie wiadomo :D

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Patrzac po forach armijnych to ten update zbyt duzo emocji nie wzbudzil. Moze poza VC i HE (ale ci ostatni juz jada na fali hejtu od ostatniego hotfixa, wiec bym nie bral pod uwage). Ogolnie rzeczywiscie nie ma sie czym ekscytowac. Pytanie czy byl w ogole potrzebny, czy to nie troche tak zmiana dla samej zmiany.
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Przyłożyłem rękę do zmian w BH i O&G i uważam, że są naprawdę trafione. Poza wiecznymi płaczkami większość wydaje się być zadowolona. A patche są potrzebne, każdy wnosi coś na plus (choć oczywiście błędy się przytrafiają).

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

Kołata pisze:Przyłożyłem rękę do zmian w BH i O&G i uważam, że są naprawdę trafione. Poza wiecznymi płaczkami większość wydaje się być zadowolona. A patche są potrzebne, każdy wnosi coś na plus (choć oczywiście błędy się przytrafiają).
Nie dziwie się, że gracze BH są zadowoleni ;)
TROSKLIWE MISIE

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Kołata pisze:Przyłożyłem rękę do zmian w BH i O&G i uważam, że są naprawdę trafione. Poza wiecznymi płaczkami większość wydaje się być zadowolona. A patche są potrzebne, każdy wnosi coś na plus (choć oczywiście błędy się przytrafiają).
Np zamieszanie że zmianą nazw ? :roll:
To że patche są potrzebne i dobre się zgodzę ale na cholerę te wszystkie zmiany nazw.
Po za tym dalej brak jakiś odważnych rozwiązań typu zmiana durnego parry na stałe +3 do dskilla od przodu i wrócenie do starych zasad ahw. Fajnie by było też odbiegać od wardow albo wprowadzić specjalne ap na nie. :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Eltharion pisze:Np zamieszanie że zmianą nazw ? :roll:
To że patche są potrzebne i dobre się zgodzę ale na cholerę te wszystkie zmiany nazw.
Po za tym dalej brak jakiś odważnych rozwiązań typu zmiana durnego parry na stałe +3 do dskilla od przodu i wrócenie do starych zasad ahw. Fajnie by było też odbiegać od wardow albo wprowadzić specjalne ap na nie. :roll:
Dlaczego wracać do starych zasad ahw?
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Bo obecnie jest imo za mocne ale to wynika w sumie tylko z tego że parry jest durne(demon za 800 pk trafiający goblinka na 4+). Skoro już mamy 2 statystyki weapon skilla to czemu z tego nie korzystać?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Ogólnie myślałem, że wraz z rozbiciem WS na Off i Def znikną zasady typu Lightning Reflexes, Distracting, Parry w obecnym kształcie. Zamiast tego na przykład LR powinno dawać +2 lub 3 Off (a jak ktoś ma great weapon to nie dawać bonusu ale bic po inicjatywie), Distracting i Parry +3 Def.

Bezpośrednie +/- do hita znacznie obniża wartość statystyk.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Moim zdaniem przy rozbiciu statystyki WSa i zmianach w tabelce to hit zostało stworzone kilka bubli, które miałem nadzieję, że zniknął z tym updatem.
Dla przykładu taki Keeper, którego Lion Guardzi trafiają na 5+, czy zasada parry, przez którą lord chaosu bije szczura z shieldem na 4+.

Co do lightning reflexes to akurat możne tu warto, żeby to zostało, bo zamiana na + do ws (nawet przy +4) jest w wielu sytuacjach niekorzystna, a to jest główny atut armii elfickich w CC.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

debelial pisze:Ogólnie myślałem, że wraz z rozbiciem WS na Off i Def znikną zasady typu Lightning Reflexes, Distracting, Parry w obecnym kształcie. Zamiast tego na przykład LR powinno dawać +2 lub 3 Off (a jak ktoś ma great weapon to nie dawać bonusu ale bic po inicjatywie), Distracting i Parry +3 Def.

Bezpośrednie +/- do hita znacznie obniża wartość statystyk.
+1
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

Ale dzięki temu pojawiają się Pariedy na Herosach którzy mają mielic piechotę. Odkąd pamiętam, głównie GW nadawał się dla klepaczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Niby tak, ale automatycznie uwalasz każdego herosa, który nie ma dostępu do ahw lub ma s4.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

No wyglada po ilosci zmian (wlasciwie ich braku), ze to jest juz ta wersja Gold, ktora bedziemy grac przez nastepne 5 lat.
Ja tymczasem bym tu jeszcze sporo zmienil, wlasciwie po prostu powyrzucal i poupraszczal.
A co najwazniejsze podrecznik nalezalo by przerobic z wersji ala "ustawa o VAT" na autentyczna ksiazke do NAUKI gry.
Teraz przeczytanie jej od deski do deski powoduje raka :P
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Oj zmian jest dużo - np. zrobili niegrywalne kilka jednostek w VC, i wpadli na genialny pomysł połączenia dwóch słabych jednostek które daje mega słabą jednostkę :-P A i bym zapomniał - po znerfieniu jednostki podnoszą jej cenę :-P
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1508
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

tzn?
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Chyba mowil o tym jal to niegrywalny byl winged nightmare

A takze narzekal, ze mortisy sa slabsze i drozsze.

Nie wiem czy zrzucic to na skrzywienie percepcji ze wzgledu na granie vc, czy tez na ogolny brak znajomosci zasad i ogolu gry

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

O lol jaki pocisk xD
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jak dla mnie, to ołtarze VC są lepsze.

ODPOWIEDZ