T9A:FB 2.0 - przecieki i dyskusja

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Re: T9A:FB 2.0 - przecieki i dyskusja

Post autor: JimMorr »

Oj tam, oj tam...

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Napadzior pisze: Potem wjeżdża Inkwizytor
A macie jakieś przecieki nt inkwizytora w EoS?

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Mogę się założyć o dobre piwo że dalej będzie warzywem dla klimaciarzy :P
To po prostu za drogi model, a jego umiejki nie są tyle warte i raczej nie będą.
Mogliby go zrobić specialem z hard target, ambush, wardem 3+ na ataki magiczne itd.
Bo obecnie płaci się sporo punktów a nie masz szansy ich odrobić.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Mój post na forum HBE
I would add important fact that HBE should have weakness in ARMOUR yet they got M9, 2+ CORE cavalry, 3+/4+ special infantry and some toys like new magical armour
Elven weakness should be toughness, but for real - is T3 such a handicap? All humans have T3 and they don't have "toughness" listed as a weakness. If elves would have rule that their T is reduced to 2 in close combat then we could agree
I'm waiting for some good arguments where we can find those HBE weaknesses :D
A to odpowiedzi jakie dostałem:
now check the price of a human and the price of an elf dont omit the info that doesnt support you bs argument.
Disgusting, how people can spend so much energy on envy instead of being pumped by their own army changes. "Always half empty glass" community.
Like that troll :D
I could provide arguments, but I have philosophies when it comes to discussion:

1) Don’t fight a battle of wits against unarmed gentlemen.
2) Don’t play chess with pigeons.

As getting into that with you violates both principles, I’ll avoid that discussion.
wow your argument level is incredible, you compared 2 units and went with it like a champ. Not even worth discusing with someone so short sighted.
WIth this level of objectiveness and argumentation you're welcome back to the SE forum. Ofc, feel free to troll here to your heart content also, lets see how you fare.
Holy shit, radzę omijać to forum szerokim łukiem :D
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Jedyna część forum, w której się nie pier**** w tańcu? Wszedzie indziej miałbyś 30 stron niekonkluzywnej rozmowy, która dodatkowo niczego nie wnosi. A tu, koniec tematu zanim sie zacznie. Chyba lepiej, nie?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

JarekK pisze:Jedyna część forum, w której się nie pier**** w tańcu? Wszedzie indziej miałbyś 30 stron niekonkluzywnej rozmowy, która dodatkowo niczego nie wnosi. A tu, koniec tematu zanim sie zacznie. Chyba lepiej, nie?
No właśnie nie, bo teraz są 2 strony pierdzielenia o tym jak to Wood Elfy maja to a oni tamtego nie maja i jak im to wyjaśnie :D To co tutaj wkleiłem to tylko esencja kultury osobistej HBEkowych graczy. Na żadnym innym forum nie spotkałem się z takim wjazdem personalnym :P Poza tym rozmowa to ważny element interpersonalny nawet jeżeli okaże się niekonkluzywna to bez niej rodzi się właśnie takie środowisko jakie można zauważyć na forum HBE.
Jeszcze ta reakcja w stylu "ooo nie, on chce nam zabrać piłeczkę, brać go!"
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Może i tak, ale to na forum HbE pojawiła się kompleksowa ocena każdej składowej w booku. Najpierw opis jednego z moderatorów, konsultowany potem przez całą społeczność. Wydaje mi się to najlepszą dyskusją jaką kiedykolwiek widziałem na forum T9A. Jeśli musi iść to w parze z trochę niższą kulturą osobistą w kontekście na przykład nie dopuszczania do głosu trolli, to uważam to za słuszne.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jutro wychodzi duży spoiler dot. nowej mechaniki magii (a za tydzień zmiany w ścieżkach).

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

JarekK pisze:Może i tak, ale to na forum HbE pojawiła się kompleksowa ocena każdej składowej w booku. Najpierw opis jednego z moderatorów, konsultowany potem przez całą społeczność. Wydaje mi się to najlepszą dyskusją jaką kiedykolwiek widziałem na forum T9A. Jeśli musi iść to w parze z trochę niższą kulturą osobistą w kontekście na przykład nie dopuszczania do głosu trolli, to uważam to za słuszne.
Moim zdaniem jest to najgorsze miejsce na całym forum T9A, ale widać każdy goblin ma swój punkt widzenia :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Slayer Zabójców pisze:
JarekK pisze:Jedyna część forum, w której się nie pier**** w tańcu? Wszedzie indziej miałbyś 30 stron niekonkluzywnej rozmowy, która dodatkowo niczego nie wnosi. A tu, koniec tematu zanim sie zacznie. Chyba lepiej, nie?
No właśnie nie, bo teraz są 2 strony pierdzielenia o tym jak to Wood Elfy maja to a oni tamtego nie maja i jak im to wyjaśnie :D To co tutaj wkleiłem to tylko esencja kultury osobistej HBEkowych graczy. Na żadnym innym forum nie spotkałem się z takim wjazdem personalnym :P Poza tym rozmowa to ważny element interpersonalny nawet jeżeli okaże się niekonkluzywna to bez niej rodzi się właśnie takie środowisko jakie można zauważyć na forum HBE.
Jeszcze ta reakcja w stylu "ooo nie, on chce nam zabrać piłeczkę, brać go!"
Też jestem graczem HBE i własnie wjechałeś tym samym we mnie personalnie, brać to do siebie?
Rozmowa zawsze jest ważna, ale jeśli w tematach, w których ktoś próbuje znaleźć konstruktywne rozwiązanie danych problemów, wpada kolega i rzuca bombe w środek, to wiadomo, że nikt ci 5-tki za to nie przybije :D :D

Poza tym argument, że wszyscy ludzie mają T3 jest też słaby, skoro empire moze wystawić całą armię z 1+ save i to z corów;p
Widziałeś kiedyś poza 6ed. armie HE na samych silverach? Bo ja nie :wink:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

A widziałeś kiedyś armie emp złożona z samych knightów? :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Galharen pisze:
Slayer Zabójców pisze:
JarekK pisze:Jedyna część forum, w której się nie pier**** w tańcu? Wszedzie indziej miałbyś 30 stron niekonkluzywnej rozmowy, która dodatkowo niczego nie wnosi. A tu, koniec tematu zanim sie zacznie. Chyba lepiej, nie?
No właśnie nie, bo teraz są 2 strony pierdzielenia o tym jak to Wood Elfy maja to a oni tamtego nie maja i jak im to wyjaśnie :D To co tutaj wkleiłem to tylko esencja kultury osobistej HBEkowych graczy. Na żadnym innym forum nie spotkałem się z takim wjazdem personalnym :P Poza tym rozmowa to ważny element interpersonalny nawet jeżeli okaże się niekonkluzywna to bez niej rodzi się właśnie takie środowisko jakie można zauważyć na forum HBE.
Jeszcze ta reakcja w stylu "ooo nie, on chce nam zabrać piłeczkę, brać go!"
Też jestem graczem HBE i własnie wjechałeś tym samym we mnie personalnie, brać to do siebie?
Rozmowa zawsze jest ważna, ale jeśli w tematach, w których ktoś próbuje znaleźć konstruktywne rozwiązanie danych problemów, wpada kolega i rzuca bombe w środek, to wiadomo, że nikt ci 5-tki za to nie przybije :D :D

Poza tym argument, że wszyscy ludzie mają T3 jest też słaby, skoro empire moze wystawić całą armię z 1+ save i to z corów;p
Widziałeś kiedyś poza 6ed. armie HE na samych silverach? Bo ja nie :wink:
Poważnie twoim zdaniem wskazanie pewnej nieścisłości to jest bomba? Nikt nie każe usuwać jednostki z gry, wystarczy tylko je trochę przyciąć/zmienić i najwyżej zrekompensować to kosztem punktowym, tak jak większość armii zrobiło ze swoimi "things against ASAW" :P
Według mnie słaby jest argument, że wszystkie elfy mają T3 :P
Naprawdę człowiek człowieki(czy elf elfowi) nie równy, ale według mnie społeczność DE i SE w porównaniu do HBE to niebo a ziemia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Bedąc fair - nasi herosi z 1+ (bez magicznych przedmiotów) mają T4 :) Flagellanci też mają T4.

Oczywiście mowa tylko o piechocie i kawalerii - bo w innych jednostkach i jedna i druga armia znajdzie lepsze T.

Jeden argument dostałeś dobry - te modele swoje kosztują i nadal mają T3.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Eltharion pisze:A widziałeś kiedyś armie emp złożona z samych knightów? :mrgreen:
Z knightów, czołgu i pegazów z 1+ owszem 8)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

swieta_barbara pisze:Jutro wychodzi duży spoiler dot. nowej mechaniki magii (a za tydzień zmiany w ścieżkach).

Zanim zaczeły sie przecieki ,ktoś z BLT(juz nie pamiętam jego nicka) pisał ,że gdybają nad zmianą punktacji premii za zabicie bohaterów .
+200 za zabicie generała
+300 za BSB ,ale tylko w CC
Czy coś tutaj sie zmieniło czy nadal mozemy spodziewac sie starych zasad?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

kangur pisze:
swieta_barbara pisze:Jutro wychodzi duży spoiler dot. nowej mechaniki magii (a za tydzień zmiany w ścieżkach).

Zanim zaczeły sie przecieki ,ktoś z BLT(juz nie pamiętam jego nicka) pisał ,że gdybają nad zmianą punktacji premii za zabicie bohaterów .
+200 za zabicie generała
+300 za BSB ,ale tylko w CC
Czy coś tutaj sie zmieniło czy nadal mozemy spodziewac sie starych zasad?
Nie mam pojęcia.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Galharen pisze:
Eltharion pisze:A widziałeś kiedyś armie emp złożona z samych knightów? :mrgreen:
Z knightów, czołgu i pegazów z 1+ owszem 8)
Ja armie HE na smoku silverach i feniksach też widziałem i co z tego? :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Eltharion pisze:
Galharen pisze:
Eltharion pisze:A widziałeś kiedyś armie emp złożona z samych knightów? :mrgreen:
Z knightów, czołgu i pegazów z 1+ owszem 8)
Ja armie HE na smoku silverach i feniksach też widziałem i co z tego? :wink:
Co masz do feniksów?

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

kangur pisze:
swieta_barbara pisze:Jutro wychodzi duży spoiler dot. nowej mechaniki magii (a za tydzień zmiany w ścieżkach).

Zanim zaczeły sie przecieki ,ktoś z BLT(juz nie pamiętam jego nicka) pisał ,że gdybają nad zmianą punktacji premii za zabicie bohaterów .
+200 za zabicie generała
+300 za BSB ,ale tylko w CC
Czy coś tutaj sie zmieniło czy nadal mozemy spodziewac sie starych zasad?
Fluffy !!!

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Eltharion pisze:
Galharen pisze:
Eltharion pisze:A widziałeś kiedyś armie emp złożona z samych knightów? :mrgreen:
Z knightów, czołgu i pegazów z 1+ owszem 8)
Ja armie HE na smoku silverach i feniksach też widziałem i co z tego? :wink:
Że to nie armia z 1+ savem? ;)

Porównywanie jest dobre, tylko trzeba to robić z całym obrazem, a nie wycinkiem. Każda armia ma troche inne zastosowanie dla swoich herosów. Heros imperialny, elficki i wochowy są zupełnie po co innego. Wyciąganie tak specyficznego argumentu jak ilość Tafa nie ma sensu, bo w takim razie wochowy heros zawsze jest najlepszy, a wgl najlepiej posadzić model na smoka, no wtedy ma najwięcej Tafa.

Dlatego właśnie można nazwać to "bombą".

Kultura społeczności to tak subiektywna rzecz, że chyba nie ma sensu o tym dyskutować.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ