T9A:FB 2.0 - przecieki i dyskusja

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Re: T9A:FB 2.0 - przecieki i dyskusja

Post autor: JimMorr »

Oddać im flaggelantów!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

JimMorr pisze:VS dostali nerfem tam gdzie byli już i tak słabi - w bloki do combatu (VG stracili AP)
mysle, ze gdyby im zabrac strzelanie do walki, to mogliby miec nawet wiecej oddzialow do cc.

W wypadku gdy maja dobre oddzialy walczace (w tym rankowe oddzialy walczace) i strzelaja do cc z nimi, to z dobrych oddzialow walczacych sie robia niepokonane oddzialy walczace ;)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Kurcze gdyby tak jakaś inna armia miała rankowe oddziały walczące ze strzelaniem do cc ... a nie czekaj są przecież VC -,-
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

AndrzejAndrzej pisze:
Eltharion pisze:Niech płaczą do woli. Należało im się :wink: ja bym to jeszcze mocniej ciął :wink:
+1, niech tną, będę miał lepszy paring lizz :P
nie wiem czy w lizakach mozna tak samo latwo walowac na command groupach, wiec jest spora szansa, ze sie nie zaaklimatyzujesz. Niemniej im mniej he (a szczegolnie gdy jest to na korzysc lizakow) to ja sie zawsze ciesze

@Eltharion vc sa poza konkurencja. Nie wierze, ze oni nie ogarniaja sily wraithow i strzelania w tej armii. Nie wierze tez, ze nie oarniaja odginania i caosci kresek. Po prostu ktos sie za dobrze tam chyba tym bawi i nie chce im tego zabierac. Ja sie po prostu przestalem przejmowac ta armia, a jej gracze ewidentnie lubia grac z bocznymi kolkami

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Po mieście krążą ploty że to podobno tylko u nas ludzie korzystają z pełnego potencjału tej armii. Na zachodzie ta armia podobno dostaje regularny wpierdol :roll: Tyle że ja nie rozumiem jak można dostawać wpierdol jak masz 2 twarde wózki które strzelają do wszystkiego co żywe w12 calch a do tego kupę tanich, łatwo-sie-wskrzeszających i scorujących zombie :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

To strzelanie u VS do CC mocno przereklamowane jest: traci się na nim 1/3 damage output (pomijając własne modele). Nowe zasady LOS też nie pomagają. Problem z VS jest taki, że nie mają ani jednego bloku w specials, a core z definicji mają być raczej balastem niż walorem armii. Słusznie zresztą ścieli Vermni Guard, bo zrobił się z nich oddział elitarny w core... tyle że zamiast ścinać lepiej by zrobili przenosząc go do speciali i zmniejszając nieco cenę. Urozmaiciło by to może nieco rozpiski, bo dziś grywalne special to Thunderhulki i swarmy...

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Shino pisze:
AndrzejAndrzej pisze: +1, niech tną, będę miał lepszy paring lizz :P
nie wiem czy w lizakach mozna tak samo latwo walowac na command groupach, wiec jest spora szansa, ze sie nie zaaklimatyzujesz. Niemniej im mniej he (a szczegolnie gdy jest to na korzysc lizakow) to ja sie zawsze ciesze
Sick burn
btw Lizaki też niegrywalne, znerfili "to co grało", dali buffy na to "co nie grało i nie gra dalej". :^)
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Eltharion pisze:Po mieście krążą ploty że to podobno tylko u nas ludzie korzystają z pełnego potencjału tej armii. Na zachodzie ta armia podobno dostaje regularny wpierdol :roll:

Najlepiej to pokazał Niemiec na DMP robiąc 99pts

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Nie pamiętam już dokładnie ale ten jego smok nie był jego pomysłem chyba :|
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Shino pisze:
AndrzejAndrzej pisze:
Eltharion pisze:Niech płaczą do woli. Należało im się :wink: ja bym to jeszcze mocniej ciął :wink:
+1, niech tną, będę miał lepszy paring lizz :P
nie wiem czy w lizakach mozna tak samo latwo walowac na command groupach, wiec jest spora szansa, ze sie nie zaaklimatyzujesz. Niemniej im mniej he (a szczegolnie gdy jest to na korzysc lizakow) to ja sie zawsze ciesze
Akurat Ty Shino, powinieneś uważać z oskarżeniami o niemoralne zachowanie...

W sumie ciekawe czemu VC nie są cięte jak powinny. Może za mało ludzi na nie płacze?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

a co takiego niby zrobilem? z checia poslucham, bo nie kojaze abym kogos oszukiwal na turnieju

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

No tak. Moralnym należy być tylko przy stole :roll:

viewtopic.php?f=179&t=52315
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Coz moge powiedziec. Tamto zachowanie bylo rzeczywiscie slabe i nie mam dla siebie usprawiedliwienia tam, ale wydawalo mi sie, ze je zalatwilem. Masz inne informacje, ze je przypominasz?

d rugiej strony to mile, ze nie udalo Ci sie wyciagnac nic innego ^^

zaczynamrozumiec czemu jak Battle we Wrocku byl popularny, to jezdzili na turnieje samochodami a Ty pociagiem...

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

wind_sower pisze:
Dancaarkiiel pisze:"Chcemy blessingu od siły! Chcemy być ruchani przez Alchemię, Toxic Attacks, wykałaczki, snajperki i inne rzeczy które negują nasz pancerz!"
Po prostu brainlets
Dodaj jeszcze do tego: Zrobili nam zajebisty build chłopski! Znerfić! Znerfić! Chcemy grać na kawalerii!!
Dodałbym jeszcze: "Hej, Hej, nasz wskrzeszający się kozak na gryfie jest zbyt mocny w połączeniu z 2+2+5+! Musimy to zablokować!"

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

chcialbym zauwazyc, ze od lat gracze bretonscy maja dosc specyficzne podejscie do tematu sily armii. Sa ciagle narzekania przeciez, ze co to za kawaleria, ktora wpada w oddzial i nie wychodzi druga strona ;)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

No i da się już tej rozpy na smoku złożyć. Teraz są wózki co dają regenkę w 6", kosztują 250pkt i mają 4 move. Do tego max 5+.
Zresztą zastanówmy się na ile miarodajne są wyniki z dmp, gdzie masz w teamie hittera i parujesz pod niego.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

JarekK pisze:Akurat Ty Shino, powinieneś uważać z oskarżeniami o niemoralne zachowanie...

W sumie ciekawe czemu VC nie są cięte jak powinny. Może za mało ludzi na nie płacze?
Jarek, proszę, odpuść już sobie bo nie da się już tego czytać... A wycieczki osobiste jako moda tego działu, no chyba trochę nie wypada - nie uważasz?

Co do VC - tak, są mocne. Problem jest taki, że na jakąkolwiek bitwę na UB popatrzysz, w 95% przypadków VC dostają w dupę. Popatrzysz na wyniki turniejów - mam wrażenie, że turnieje tą armią wygrywają 2 osoby (jeżeli kogoś pomijam i obrażam to przepraszam) - jeżeli się nie mylę to te osoby wygrywały te turnieje też trochę wcześniej, nie tylko teraz jak armia jest "gięta".

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Szaitis pisze: jeżeli się nie mylę to te osoby wygrywały te turnieje też trochę wcześniej, nie tylko teraz jak armia jest "gięta".
Bo VC od zawsze są topowa armia :P

@Jarek
To było słabe.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

@swieta_barbara fajnie, ze update'ujecie booki. Nowe okladki to rozumiem aby wszystko layoutowo pasowalo?

niemniej duzy art scarab swarms prosto w uczucia uderzyl ;) to zbyt swieza rana :D

dodaliscie arty, czy mi sie zle wydaje?

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Usunęli profile jednostek z pierwszej części z opisami/historiami o jednostkach :P

ODPOWIEDZ