T9A:FB 2.0 - przecieki i dyskusja

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Re: T9A:FB 2.0 - przecieki i dyskusja

Post autor: mnp21 »

JimMorr pisze:No i pisanie newsów o tym że będzie news za 2 dni to już pełen overkill.
Ciesz się że na tym poprzestali i nie piszą newsów o tym kiedy będzie news o tym że będzie news :lol2:

A tak poważnie, to dla równowagi napiszę, że ja się jaram 2.0 i jestem wdzięczny całemu teamowi t9a za to co robicie i myślę że takich jak ja jest większość, tylko że zadowoleni przeważnie siedzą cicho :wink:
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

swieta_barbara pisze:No OK, ja tam się spoilerami jaram jak ksiądz nowym ministrantem.
+1 Ja jak stodola w Jedwabnem :)
mnp21 pisze:
JimMorr pisze:No i pisanie newsów o tym że będzie news za 2 dni to już pełen overkill.
Ciesz się że na tym poprzestali i nie piszą newsów o tym kiedy będzie news o tym że będzie news :lol2:
No jak to nie pisza? :)

Ho ho ho, day 4 of the Advent Calender is here... but before we get to the little gift today, we want to tell everyone to make a mental note to check tomorrows news for something very special!
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Klaudel pisze:
swieta_barbara pisze:No OK, ja tam się spoilerami jaram jak ksiądz nowym ministrantem.
+1 Ja jak stodola w Jedwabnem :)

A ja jak Moskwa w 1812 roku. 8)
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Dlaczego zrezygnowali z 7 grzechów głównych i dali zamiast tego jakiś dziwnych bogów? Imo to był całkiem fajny koncept...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

To jest 7 grzechów głównych tylko nazwali to po afrykańsku bo chrześcijaństwo nie jest cool trendy i nie jest poprawne politycznie :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Eltharion pisze:To jest 7 grzechów głównych tylko nazwali to po afrykańsku bo chrześcijaństwo nie jest cool trendy i nie jest poprawne politycznie :roll:
Plz nie zaczynaj znowu tego tematu >.>
Obrazek

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Ciara pisze:
Eltharion pisze:To jest 7 grzechów głównych tylko nazwali to po afrykańsku bo chrześcijaństwo nie jest cool trendy i nie jest poprawne politycznie :roll:
Plz nie zaczynaj znowu tego tematu >.>
Nowi maruderzy:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Kocham ten kraj :D

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Eltharion pisze:To jest 7 grzechów głównych tylko nazwali to po afrykańsku bo chrześcijaństwo nie jest cool trendy i nie jest poprawne politycznie :roll:

To nie koncert zyczen, ciesz sie ze to nie Favor of Jahve czy inny Budda...

Zrezygniwali (podejrzewam) z powodu potencjalnych pozwow o obraze uczuc religijnych.

Teraz jest neutralnie a i do nazw sie przyzwyczimy. A jak masz taka wole to sobie mozesz to nazywac jak chcesz :-)

Za bardzo skupiamy sie na pierdolach.
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Dobra dobra już kończę :roll:
@Slayer Zabójców
Dobre :lol2: :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Tirit pisze: Zrezygniwali (podejrzewam) z powodu potencjalnych pozwow o obraze uczuc religijnych.
Serio? Kto kogo i za co by pozwał? Dlaczego nie można było użyć mitologii nordyckiej i się nią inspirować kreując armię w większości złożoną z wielkich białoskórych wojowników żyjących w mroźnych krainach północy?
Imperium oraz Equitaine będzie miało ciężkie zadanie - wyprawy krzyżowe będą musiały być inicjowane zarówno na południe jak i na północ :)
Ostatnio zmieniony 6 gru 2017, o 18:04 przez Slayer Zabójców, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Akurat jeśli chodzi o Jahwe, to gdyby zrobić marka bazującego na tym bogu i starym testamencie, to spokojnie pasowałby na miejsce khorna :D

A co do tej zmiany, to jeśli faktycznie jest tak jak mówicie, to jest to naprawdę smutne, że w dzisiejszych czasach nawet robiąc zasady do gry plastikowymi ludzikami trzeba uważać, żeby przypadkiem nie urazić czyiś odczuć...

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Jeden mądry rzucił, że może przez obrazę uczuć religijnych i już mu przyklasnęli. Efekt potwierdzenia macie na talerzu. Opcji dlaczego zostało to zmienione można wymyślić wiele, ot rzucę kilka:
- ciężko było dopasować pomysły zasad marków do konceptu grzechów, a czas naglił
- zmienił się pomysł z personalizacji grzechów, na bóstwa, bo lepiej to pasowało do reszty fluffu
- ktoś z decydującym głosem akurat tak sobie wymyślił

Żaden z was nie jest w stanie z pewnością stwierdzić, która z nich jest prawidłowa.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Przecież to są imiona bogów chaosu, każdy odpowiedzialny za jeden grzech. Równie dobrze możecie się pytać dlaczego w oryginalnym warhammerze był Mark of Tzeentch a nie Mark of Change

Awatar użytkownika
Peroox
Mudżahedin
Posty: 204

Post autor: Peroox »

Może dlatego, że każdy z bogów Chaosu miał kilka domen/tytułów?
Teraz jest jeden grzech/tytuł = jeden bóg.
For Sigmar and the Empire!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Jest jakaś dziura w forum T9A bo jak wchodzę na powyższego linka to jestem jak Laik ;p

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Pliki do army buildera tez bedą wychodziły po 3 dziennie?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Raczej wstrzymają do ostatniego dnia :(
Ale tłumaczenia (przynajmniej to co zdążę przetłumaczyć) również będą pojawiać się po 3 (jeśli kogoś jeszcze interesuje polska wersja :P)

kanti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Rawa Maz

Post autor: kanti »

Mnie interesuje tylko polska wersja. Angielskiego nie ogarniam a po rosyjsku nie wypuszczają :)

ODPOWIEDZ