maty

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

maty

Post autor: Laik »

Planujemy większe zakupy w Krakowie i szukamy dobrych mat, w rozsądnych cenach (będzie też większe zamówienie więc powinien dojść jakiś upust).
Z tego co patrzyłem najfajniejsze są gumowe od spodu - ale może macie inne doświadczenia (?)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

jeżeli chodzi ci o te najdroższe z playmat, kumpel ma taką na chacie, one są najładniejsze ale mają dwie wady, mniejsza wada: bardzo kiepsko się zwijają, chodzi o ten moment gdy krzywo się zwinie i maty są z długie do tuby, normalną matę stukasz ręką i rulon się prostuje a gumowa ma za duże tarcie i nie da rady tak, trzeba rozwinąć i zwijać po kilka razy :( bardzo wkurzające, i druga poważniejsza wada jeżeli chcesz to do klubu/sklepu gdzie będą grać rożni ludzie, ona łatwo łapie plamy bo oto jest materiał przyklejony do gumy, jak ktoś coś wyleje albo postawi mokrą szklankę/browca to dupa nic z tym nie zrobisz, do pralki nie wsadzisz bo za duże, to jest poważny problem, w gralni mamy maty najtańsze te śliskie no i mamy takiego typa który co chwila kawę rozlewa xD już by było po dwóch matach gumowych a tak z tej najtańszej śliskiej szmatą na mokro zostało wytarte i po problemie

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

jak będzie zamówienie to ja 1 dla siebie zamawiam prywatnie :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Albo_Albo pisze:jak będzie zamówienie to ja 1 dla siebie zamawiam prywatnie :)

To też jest drugi temat - więcej zamówimy = tańsze maty
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Także się piszę na matę.

Co do tej dużej wady...:
https://www.youtube.com/watch?v=zalLEDT-OHk

Spawn
Chuck Norris
Posty: 475

Post autor: Spawn »

Mogę wam powiedzieć doświadczenia z matami z xwinga :)

Najlepsze są latexowe z gumą od spodu, ale ważne żeby była miekka ta guma i nie za gruba, wtedy najelpiej się rozwija, można z nią robić generalnie co się chce i tak będzie równa po minutce. Najlepiej żeby miała zaokrąglone narożniki, bo inaczej się strzępi.

Winylowe są spoko, ale muszą trochę poleżeć żeby się wygładzić, rysują się i są dość śliskie. Chociaż w sumie to w rozmiarach batlowych to tylko latexowe robią.

Na matę do xa wydałem chyba koło 120zł, to za 2x większą do batla pewnie koło 200zł wyjdzie, ale warto chyba kupić lepszą niż tańszą.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Spawn pisze:Najlepsze są latexowe z gumą od spodu, ale ważne żeby była miekka ta guma i nie za gruba, wtedy najelpiej się rozwija, można z nią robić generalnie co się chce i tak będzie równa po minutce. Najlepiej żeby miała zaokrąglone narożniki, bo inaczej się strzępi.
to w sumie tak jak z kondomami 8)


Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jak będziecie zamawiać takie trawiaste to dajcie znać tez bym wziął jedną. :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

A czy te "trawiaste" nie sypią się po pewnym czasie użytkowania?


ODPOWIEDZ