Apka T9A Magic Flux

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Re: Apka T9A Magic Flux

Post autor: mnp21 »

Czy tylko u mnie tak jest, że zegar "dodaje" 1h? Przykładowo ustawiam duration na 2h a odlicza 3h...
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Hmmm... Wcześniej tego nie zauważyłem, muszę sprawdzić. Nie wiem czy coś przy przeskoczeniu północy nie szaleje. Dzięki !

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Będą wersję na Windows Phone?

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Dokładnie tak jest - zegar odlicza z dodatkową godziną.

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Kurcze nie występuje w emulatorze, tylko po instalacji na urządzeniu...

... mam go. Nie uwzględniłem stref czasowych, a na emulatorze miałem ustawiony GMT więc wszystko wyglądało w porządku :oops:

Obrazek

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Jest wersja 0.1.1, która zawiera fix licznika czasu, poprawki innych błędów które wyszły w trakcie testów a także obsługę kryształowej kuli.

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Jest wersja 0.1.3. Dodany support dla Ark of Ages is Soul Conduit. Proszę o testowanie - interakcje pomiędzy Crystal ball a Ark of Ages bywają nieco skomplikowane.

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Może by dać tak, że po pojawieniu się karty, z automatu dodaje się odpowiednią ilość tokenów, coby nie trzeba było tego wyklikiwać? Ponadto, te przyciski do dodawania/odejmowania tokenów mogłyby być większe moim zdaniem, bo jak ktoś ma krasnoludzki paluch to ciężko przycelować czasem.

I jeszcze mógłby być przycisk -3 tokeny, bo tyle najczęściej ich idzie żeby kostkę magii zrobić.
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Nad leyoutem jeszcze popracuję. Zakładałem, że to apka dla modelarzy ;) Tak na serio zależnie od ekranu, ja to testuję na telefonie 5,7" i na mniejszych może być faktycznie kłopot.

W wyliczanie przychodu tokenów na razie nie chciałem się bawić, bałem się, że ugrzęznę w wyjątkach. Są jakieś graty, które zmieniają liczbę tokenów? Bo graty zmieniające kości kojarzę na 100%.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Nie dawaj dodawania tokenów do puli, przecież od razu przerabiasz to na kostki i trzeba będzie to ręcznie odejmować. XD?
Obrazek

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Słusznie...

Na razie wypuściłem wersję ze scrollowaniem ekranu New Game, powinna lepiej działać na mniejszych urządzeniach.

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Czy mozna jakos sprawdzic, jakie flux cardy pozostaly jeszcze do wylosowania kazdemu z graczy?
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Planowałem na poxzątku to dodać, nie było jednak presji... Jak to jest - zużyte karty można przeglądać?

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Mozna przegladac te, ktore jeszcze zostaly do uzycia. Zarowno ty jak i przeciwnik.
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Zrobi się, ale chwilę dłuższą potrzebuję, bo przy okazji sposób zapisu danych zmienię.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

mozna polaczyc soul conduit i arke, czego teraz nie mozna zrobic w Twojej apce.

Po prostu gracz z soul conduitem nie uzywa karty i jedynie jego przeciwnik z niej korzysta

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Fakt, nie wpadłem na taką kombinację - do poprawki. Dzięki.

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Jest nowa wersja apki
- korekta błędnej etykiety dla Soul Conduit
- poprawka pozwalająca użyć arki, gdy się posiada soul conduit. Arka działa tylko na przeciwnika.

Jest też user manual:
https://docs.google.com/document/d/1Amv ... sp=sharing

ChomikZKF
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: ChomikZKF »

Cześć !

Całkiem zgrabna aplikacja ale napotkalem na jeden przykry problem :) - nie możesz cofać się do poprzednich tur. A przynajmniej ja nie potrafilem. Mianowicie np. chcialbym albo z ciekawosci, albo za szybko kliknalem i mialbym ochote sprawdzic jaka karta byla wylosowana ture temu lub dwie. Czegos takiego nie widzialem by mozna bylo teraz zrobic. Myslisz da rade to ogarnac ? Albo juz to jest ale ja jestem slepy ... :P

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Nie można cofać 'by design'.

Planowane grubsze zamiany obejmują wyświetlanie jeszcze nie zużytych kart, co powinno załatwić sprawę - będzie wiadomo co jeszcze nie było grane. Jeżeli będzie taka potrzeba pomyślę o dodaniu ekanu z historią.

ODPOWIEDZ