Apka T9A Magic Flux

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Re: Apka T9A Magic Flux

Post autor: JimMorr »

Jeżeli chcecie tylko potestować przy wysyłaniu raportu zaznaczcie proszę 'just testing the app' - pozwoli to odrzucić raporty w czasie analizy.

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Wydana aktualizacje 0.3.2 - poprowione połączenie z serwerem. Dodany Progress Dialog.

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Jest wersja 0.3.3

Dodałem podstawową obsługę błędów. Jeżeli wysyłanie raportu się nie powiedzie program wyświetli komunikat błędu. Proszę o jego przepisanie tutaj, bądź na oficjalnym forum 9ki.

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Proszę wszystkich o aktualizację do wersji 0.3.5. Musiałem przerobić apkę na inny sposób wersji transferu danych. Poprzedni odrzucał połaczenia niektórych użytkowników na poziomie mojego hostingu, na co niespecjalnie miałem wpływ. Teraz wygląda, że jest o wiele stabilniej.

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Jest oficjalne potwierdzenie, że raporty z apki idą do Projektu a nie w kosmos:

https://www.the-ninth-age.com/news/inde ... flux-baby/

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Zakończyłem fazę beta. Zgodnie z zapowiedziami - aplikacja pozostaje nadal darmowa. W google-play jest dostępna wersja 1.0.0.

Zmiany:
1. Dodano w informacji o aplikacji logo 'kompatybilna z T9A' oraz zaktualizowano licencję. Kompatybilna z T9A logo jest również użyte w grafice promocyjnej w google play
2. Dodano opcję raportowania bitwy bez konieczności rozpoczynania gry - bezpośrednio z ekranu startowego

ODPOWIEDZ