The Old World is back

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

The Old World is back

Post autor: Soulferin »

"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Jaram się!!!!

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Aż mi się wierzyć nie chce... Ale ja też się jaram !!!!
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Haha, wracamy!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Zaleś
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Zaleś »

Serduszko mówi Tak! Tak! Tak ! ale rozum podpowiada " To przecież to wredne ofluńskie GW które wbiło Aosowe ostrze w me serece " Pożyjemy zobaczymy co tam " Geniealny Wydawca " wymyśli .

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Za trzy lata xD na razie zrobili logo...

Nargh
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: Nargh »

Obawiam się, że to będzie nekrofilia w najgorszym wydaniu. Wykopią trupa, rzucą na stół i wezmą w obroty wielkim, czarnym dildosem Age of Sigmar, rozbryzgując gnijące truchło na biednych podjaranych nerdów wokół tego ponurego spektaklu. A następnie każą sobie za to zapłacić jak za złoto.
A pacynki przy tym wydadzą może i piękne ale pewnie w cenie połowy mojej armii za sztukę.
Obym się mylił...

D0m1n1k
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: D0m1n1k »

Wygląda to bardzo pozytywnie, ale jednak nie ma na razie żadnych konkretnych informacji, więc pozostaje czekać z nadzieją

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gw ma najtańsze modele na rynku w stosunku do jakości.

Aos byl krokiem w przód rozszerzyli baze wytestowali linie i system faqow.

Sukcesik wyczuwam!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

no to koniec 9th age'a :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie no, 9th age bedzie trzymał sie mocno. Licze Że andrzej zostanie w systemie i jemu podobni zapominacze :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Nie zdziwiłbym się gdyby cała linia poszła z Forge Worlda, 200 PLN na dziesiątkę piechoty :|

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

i wszystko z chin/rosji...

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Ciekawe skąd taki pomysł? Czyżby poszli po rozum do głowy i chcieli odzyskać graczy 9th age?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Może jakoś dzban zobaczył foty z etc albo naszego DMP I stwierdził że tylu nerdów przydało by się znów oskubać z kasy......
Ja się obawiam tylko że za wcześnie się wszyscy podniecamy. GW może owszem zrobić powrót wfb na nowych ślicznych modelach że wsparciem sceny turniejowej....ale równie dobrze może zrobić bitewna grę w innej skali niż 28mm by zmotywować ludzi do zakupu nowej armii.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Soulferin pisze: 16 lis 2019, o 01:58 Ciekawe skąd taki pomysł? Czyżby poszli po rozum do głowy i chcieli odzyskać graczy 9th age?
Obawiam się, że chcą raczej odzyskać graczy KoW. Być może zablokować Warlorda ze zrobieniem im poważnej konkurencji. My to się niespecjalnie liczymy w świecie finansów.
Pytanie: jest jeszcze sens próbować wydrukować podręcznik T9A (gdy już będzie, pewnie jeszcze kilka tygodni / miesięcy?)

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

To Offtop. Ale ja bym kupił pewnie.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Generalnie powody sa nieważne - ale jet po prostu popyt na te figurki, workami schodza im rereleasy staroci jak jakies staroedycyjne demonety czy goblini, masa ludzi ciągle gra na starych modelach, community tego chce a GW i moze i ma hajs.

Te wypiski o forgeworldach to bardziej pasują do hobbita niż warhammera, tam jest sporo FW ale i community jest mniejsze. A generalnie masa marudzenia widze :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Jestem ostrożnie optymistycznie nastawiony :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

To dobrze Przemek, bo bez Ciebie i plików do ab zaden old world w Polsce nie może sie udać :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ