The Old World is back

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: The Old World is back

Post autor: QQrydza »

Mają się oprzeć na settingu total wara
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

A gdzie Ulthuan?:)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Galharen pisze: 20 lis 2019, o 16:48 A gdzie Ulthuan?:)
W drugiej części Total Wara. :P

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Nikt nie wie ile jeszcze osób będzie grało w 9age za 3 lata.
Nawet jeśli zasady by GW będą słabsze, to zapewnią napływ nowych graczy.
Co do kwadratów to było wideo na którym pokazywali pojedynczą czarną podstawkę, taką jak korzystamy w 9age.
Dlatego odrzucił bym teorię że będzie to wyglądać jak wotr.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Ten filmik (o ile nie propaganda) to pokazanie , że kwadraty wracają.
Miło będzie zobaczyć 14 armii w Nowym wydaniu i jako bonus mogli by odkupić od Total war wyspę piratów i Norsce.
A może mają takowy pomysł.
Myślę że co jakiś czas będą dawać jakieś wzmianki co by ludzie nie zapomnieli, oraz by nakręcać do oczekiwania na wydanie majątku na nowe stare 😁

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Wiedziałem, że prędzej czy później WFB w tej czy innej formie powróci, bo to jest atrakcyjny bitewny setting fantasy. Z ekonomicznego punktu widzenia przerwa pewnie była potrzebna, bo rynek był za bardzo nasycony figurkami i popyt na nowe nie był zbyt duży.

Moim zdaniem Total War: Warhammer I i II pokazał jedną rzecz, a mianowicie to że da się stworzyć nowe armie. Nie zdziwi mnie, jak w Warhammerze III zobaczymy armię Kitaju i Nipponu bazujące na historycznych jednostkach z Shoguna II i Trzech Królestw okraszone fantastycznymi dodatkami. Do tego dadzą demony, podział chaosu na 4 bogów, ogry, jakąś frakcję koczowników w rodzaju Mongołów powiązanych z Chaosem i to może być trójka.

I tym tropem mogą pójść w swoim nowym projekcie. Może się okazać, ze połowa armii w nowym WFB pod brandem "The Old World" będzie paradoksalnie całkowicie nowa np. Nippon i Kitaj. Co jest o tyle logiczne, ze po pierwsze Daleki Wschód to ogromny rynek, gdzie klasa średnia jest silna (Japonia, Korea Płd) albo szybko rośnie w siłę (Chiny), a po drugie w przypadku całkowicie nowych armii trudno będzie odkurzyć stare figsy.

Jestem ogromnie ciekaw nowego projektu. Mam nadzieję, ze wielkość podstawek się nie zmieni.

I nie sądzę, aby zaszkodziło to 9th Age. Ludzie będą grali w jedno i drugie.
Nikt nie da nam zbawienia.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Generalnie jest worek fajnych systemów, tylko czasu nie ma żeby grać ;)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

generalnie od systemu ważniejsi są ludzie z którymi się bawi.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Gdyby tak było to mało kto by grał w tą grę. :wink: Na bazie doświadczeń z wielu innych systemów mamy najbardziej upośledzone i toksyczne środowisko :roll: :| (co zresztą widać chodźby na takim shitpostingu- kto wie o co chodzi ten wie :mrgreen: )
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Eltharion pisze: 4 sty 2020, o 10:08 Gdyby tak było to mało kto by grał w tą grę. :wink: Na bazie doświadczeń z wielu innych systemów mamy najbardziej upośledzone i toksyczne środowisko :roll: :| (co zresztą widać chodźby na takim shitpostingu- kto wie o co chodzi ten wie :mrgreen: )
<3
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Shitposting to najlepsze co mogło spotkać środowisko bitewniaków w ostatnim czasie.

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 562

Post autor: Cylindryk »

Fajnie jakby wprowadzili w tej nowej odsłonie WFB zasadę monsterów z AoS, czyli im bardziej oberwał tym słabszy. :)

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Warhammerowa lokomotywa powoli wjeżdża na tory.

Na pierwszy ogień kislev:

https://www.warhammer-community.com/202 ... ge-post-2/

P.S. tak wiem, tylko dwa arty, a jednak cieplej się robi na serduszku, zwłaszcza w tych ponurych czasach.

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Jaram się !
Obrazek

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Nie spodziewalem sie tego ,oldschoolowy powrót !
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Czy ja wiem że oldschoolowy powrót , nowe kobietki pewnie będą pasować do nowych figurek i bardziej będą wyglądać jakObrazek anieżeli tak
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

I tak lepiej niż jak by miały wyglądać tak: :roll:
Obrazek
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Nie rozumiem waszego sentymentu....stare modele wyglądają jak kupa....

jak możecie porównywać to:
Obrazek

do tak pięknego modelu:
Obrazek


a ci wyglądają jak gremliny:
Obrazek
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Zależy do czego masz sentyment.
Ja np chciałbym powrotu stali w figurkach.
Wiadomo że wiąże się to z gorszą jakością, ale masa robi swoje 😁

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Akraut z metalu tez idze robic fajne figsy. Po prostu wtedy jeszcze nie szło i mamy te swoje ukochane pokraki. Ale fakt akurat stare demony - poza demonetkami - były co do jednego szkaradne. Za to orki sie skończyły na metalach i każdy to wie xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ