Druga armia do VC

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

a ja bym zaproponował Dark Elfy.... ale to takie zboczenie już :roll:
chociaż figurki piękne, styl gry inny niż u VC
tylko że armia trudna, choć wygrywać się da

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

Ja mam podobny problem. Gram HE, których mam już tak ok. 5k i chce zacząć zbierać drugą armię. Waham się między O&G i Lizardmenami. Pomóżcie :P

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Ja jako drugą armię do VC wybrałem Dogs of War - trochę większe wyzwanie kolekcjonerskie, a styl gry bardziej elastyczny.

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

dogs of war ... spore wyzwanie jesli dostepni sa tylko w mail order i na aukcjach

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

No zależy czy chce się mieć oryginalne modele z piątej edycji, czy człowiek zadowoli się innymi modelami. Oryginalne DoW kupuję jak mam okazję, ale w większości da się je zastąpić modelami Imperium/Bretonni. Ale rozumiem doskonale kolegę Zajcewa - Wampiry to świetna armia, ale jak się dłużej pogra to człowiek ma ochotę w końcu pouciekać i postrzelać. :)

Zajcew88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zajcew88 »

Nordi ma racje ile mozna sie rozpadac albo rozbijac regimenty trzeba troche postrzelac!
DoW to niewidzialem wogole kodexow ani figurek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

bo DoW nie ma jako takiego Codexu (co nie jest dziwne bo codexy to w 40-stce tylko są)
Army Booka też nie ma, są tylko zasady na stronie GW,
do tego jeszcze była jakaś włoska kampania, która dała DoW trochę przedmiotów magicznych i te przedmioty są ostatnio na różnego rodzaju turniejach dopuszczane

Zajcew88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zajcew88 »

Nie tam DoW nie sa dla mnie chyba ze wyjdzie AB cale i wtedy bede mogl sie zastanowic ;]

Awatar użytkownika
Aenarion
Pseudoklimaciarz
Posty: 34
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Aenarion »

Artemis pisze:Ja mam podobny problem. Gram HE, których mam już tak ok. 5k i chce zacząć zbierać drugą armię. Waham się między O&G i Lizardmenami. Pomóżcie :P
O&G wielka odmiana od elsów ork kosztuje 6p. a elf średnio 11p.lub więce jak grasz O&G wystaiasz wielkie kloce ,lub savage orc boar boyzów którzy jak w padną to leci około 24 ataki.
M jak masakra niepozorna tak. :twisted:
---------------
:x Wpisz się :shock:

ODPOWIEDZ