Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Re: Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka

Post autor: DarkAngel »

To co wyszło to 8, IoB to też 8
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Khazad89
Warzywo
Posty: 17

Post autor: Khazad89 »

A jakieś strony z ładnym zestawieniem figurek z poprzednich edycjii?

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

RuleBook pisze:Banishment is a magic missile with a range of 24" — the target suffers 2D6 hits. The Strength of the hits is equal to 4 plus the number of Wizards that know spells from the Lore of Light within 12" of the caster (not counting the caster himself).
Loremaster of hoeth zna spell z loru światła, więc podwyższa siłę banishemntu prawda?
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Shadar pisze:
RuleBook pisze:Banishment is a magic missile with a range of 24" — the target suffers 2D6 hits. The Strength of the hits is equal to 4 plus the number of Wizards that know spells from the Lore of Light within 12" of the caster (not counting the caster himself).
Loremaster of hoeth zna spell z loru światła, więc podwyższa siłę banishemntu prawda?
Tak
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Khazad89
Warzywo
Posty: 17

Post autor: Khazad89 »

Wybaczcie, że ponowie pytanie.

Jest jakaś strona na której można zobaczyć w przejrzysty sposób figurki ze starych edycji?

noggin
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: noggin »


Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Siódma edycja booka HE już za nami.
Proszę o kontynuowanie wątku w nowym temacie.

pozdrawiam,
A.
Obrazek

Zablokowany