Największy fart i niefart podczas bitwy:P

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Re: Największy fart i niefart podczas bitwy:P

Post autor: PiotrB »

Cichaj tam! Armia jest dla prawdziwych mężczyzn nie ale mięczaków :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Gra dla statystyk jest bez sensu #-o kurde najbrzydszą armią będę grał bo mocna, ale myślenie :roll:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Wolfgar pisze:hej, pierwsza gra HE na 1200 testowo zamieniliśmy się na armie z Mortipherem. pierwsza tura mam z 10 kości mocy, rzucam throne of vines., oczywiście if :) później co? Oczywiście rzuciłem 1, no to trudno sprawdzam efekt miscast i ciach 4 wciąga maga, pół oddziału łuków do piachu. Mortipher mówi ze łzami w oczach ze śmiechu " cofnij to bo to bez sensu", odpowiadam "nie dam rade taka gra, poznasz gniew Asuryana". 3 czy 4 tura rzucam sie na bestigory, zabijam ... 4 z 15 ataków. Przegrywam combat, 2x niezdaje stuborna, dziękuje :D gupia ta armia :D
Nie martw się, zmasakrujesz go kiedy indziej. ;)

Wolfgar
Chuck Norris
Posty: 399

Post autor: Wolfgar »

Hej to nie tak, po prostu to była zamiana typowo dla funu, nie wyobrażam sobie gry HE na stałem bo bym zwariował od schematy 25WL i 25WL i osłanianie WL :D. Druga gra była podobna bo też HE ale Mortipher wylosował WE i co? WL nie przetrwali do 4 tury bo nie potrafiłem tym grać i osłąniać WL. Fajna zabawa, ale armia nie dla mnie. Schrzanili wam RB że wszystko opiera się o WL i gry pod nich. Pozdrówki dla graczy HE.

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

AB byl ok, to ta edycja wszystko zjebala =P no ale zobaczymy co wymysla nam na 8ed
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

To spoko ja czasami też sobie zagram inną armia dla funu :D

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Moim największym niefartem było jak na trafienie (salwą) z balisty rzuciłem 2 jedynki 3 dwójki i jedną trójkę #-o
Nie wiem czy to się zalicza bo był to bardziej niefart przeciwnika ale: Ostatnia tura bitwy malekith rzuca czar na dwóch kościach i... 2X6! A potem wessało go do królestwa chaosu :D
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Malekitowi to nie obce ;)

wsakże nasz kulawy mag raz go tam już wysłał.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

strzelanie to standard wiec sensacji nie widze :roll: .

To ja tez coś powiem: kolega wrzuca brzytwę na 3 kościach, a mówią ze 4 to za mało :mrgreen:
5 Sv do wybronienia z Asv na 6+ rzut i 5 szóstek :mrgreen:
przeciwnika rzuca czar z 6 PD ja rzucam 2 DD iii 2x6 :mrgreen:

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Slayer pisze:strzelanie to standard wiec sensacji nie widze :roll: .

To ja tez coś powiem: kolega wrzuca brzytwę na 3 kościach, a mówią ze 4 to za mało :mrgreen:
5 Sv do wybronienia z Asv na 6+ rzut i 5 szóstek :mrgreen:
przeciwnika rzuca czar z 6 PD ja rzucam 2 DD iii 2x6 :mrgreen:
Nom, dwie pały na fazę magii i ryzykuję - rzucam z dwóch + dorzynanie ze sztyletu i weszła na ifce (2x6 + 5), efekt miscasta - 7 :) i spadło 3 warriorów
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Radzio widzę że, się nudzisz bo szukasz i czytasz moje posty wiec Maluj armie!!!!!! :D

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Kosa pisze:Malekitowi to nie obce ;)

wsakże nasz kulawy mag raz go tam już wysłał.
Mógł mu upierniczyć łeb. Byłby spokój. :lol2:
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

po co? :mrgreen:
wolał go upokorzyć i teraz to niechciane i zagubione dziecko żyje w ciągłym wstydzie, że jakaś lebioda od tak wysłała go do warpa i zrobi to pewnie drugi raz jak się nadarzy okazja.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

turek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Lublin/Gdańsk

Post autor: turek »

Moim największym pechem było to, że wyrzucilem miscasta z 2 kości :roll:

fenwind
Wałkarz
Posty: 73
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: fenwind »

Bitwa ze szczurkami. Ważą się losy bitwy :D mi zostało z 20 archerów szczurom abomka i ratogry. Ratogry są dość daleko za to abomka na jedną faze ruchu, a została jej 1 rana. No więc strzelam tymi 20 archerami, oczywiście nie zabijam abomka podchodzi i koniec długouchych :mrgreen:

edit. Dodam jeszcze że ci archerzy mieli flaming attacki więc niwelowali regenke :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bercik
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Bercik »

Grałem z DE na 2 hydrach, pomimo 3 magów Light (4lvl, 2 i 1) nie wylosowałem banishmentu... Hydra w walce z WL na ostatniej ranie przeżyła walkę - 4 hity ale tylko 1 wound i zdana regenka. Do spółki z Lordem pieszym wybiła wszystkich na styk - 10 albo 11 ran pomimo Speed of Light, po czym zaszarżowała w oddział łuków z 3 herosami. Miałem 24 strzały z stand and shoot, ewentualnie w combacie 3 ataki BSB z s6, wszystko płonące, ale oblałem terror i za stół... Zamiast wygrać maską przegrałem 19:1. Żeby było śmieszniej tego samego dnia bitwę wcześniej też oblałem terror na 9 z przerzutem :D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Bercik pisze:Grałem z DE na 2 hydrach, pomimo 3 magów Light (4lvl, 2 i 1) nie wylosowałem banishmentu...
Wiesz, że jest to niemożliwe? ;)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

możliwe bo brał sygnaturki :) jest takie przysłowie ...chytry dwa razy traci - z pechem wiele wspólnego to nie ma :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bercik
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Bercik »

Andrzej pisze:
Bercik pisze:Grałem z DE na 2 hydrach, pomimo 3 magów Light (4lvl, 2 i 1) nie wylosowałem banishmentu...
Wiesz, że jest to niemożliwe? ;)
Losowałem tak: 2lvl 4 i 6. Zamieniłem 6 na 0 - potrzebowałem płonących pocisków na te 2 hydry. Potem 4 lvl 1,2,3,6 - czyli jedyny układ który mi nie dawał banishmentu. Zamieniłem 3 na 0, a potem BSB wylosował też 3 :D

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Eh, jak już lądujesz słabe czary na słabych badach to je zostawiaj.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

ODPOWIEDZ