Największy fart i niefart podczas bitwy:P

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Rychu
Wałkarz
Posty: 82
Kontakt:

Największy fart i niefart podczas bitwy:P

Post autor: Rychu »

no to ja zaczynam z grubej rury
Niefart:
12 SM atakuje 1 imperialnego maga, a ten przeżywa na 1 woundzie :shock:
Fart:
Salwa łuków po goblińskich pajączkach, te nie zdają paniki wpadają w następne pajączki, a te z kolei w odział 40 goblinów z szamanem i około 400 pkt do przodu

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

heh, ciekawy temat ;)

Najwiekszym fartem jaki mialem to bylo spanikowanie jednym zionieciem smoka calej armii skavenow ^^ po kolei jednostki paniokowaly sie nawzajem :P na koniec smok rozkrecil klocek z dzwonkiem ;]
Drugi w kolejce najwiekszy fart to jak orzel ustal 2 kombaty z biegaczem z Sv1+ i jeszcze go ubil :P

Najwiekszy niefart to jak z 3 rbt nie udalo mi sie zestrzelic samotnego maga z wardem na 6+ ;)

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Zwykle nie pamietam takich sytuacji poniewaz fortuna kolem sie toczy, ale jedna jakos mi w glowie sie zachowala.

DE master na CO, BSB, SoM, Pendant, szarza na luczników. S&S i jedna rana, walka i kolejna;]

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

gram z kumplem na 7k

Arcy i teclis nie mogą rozwalić greater demona ani jednej rany mu nie wbiłem... za to 20 łuczników zrobiło mu z miejsca instant kila :D dla takich momentów warto miec łuczników jak magia bierze w łep z teclisem a 20 łuczników ściąga demona :D

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Największy niefart:
caddy, 12 SM, BT, 5 DP, 10 archer uciekli w jednej turze od paniki :( Graliśmy na 1200pkt
największy fart
Smok WE odbił się od 10 archerów i przy okazji stracił jeźdźca i 2 woundy ze S&S :lol2:

Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mortipher »

największy fart:
Dragon mage rzuca pożogę zagłady na ifce - rzucam 6,6,5,5 i dopiero kumpel ma więcej na k6 niż ja. 22 hity z tego wchodzi 16 - anichilacja oddziału. (niby dm to plewa ale ja często mam na nim akcje które ustawiają całą potyczkę)

Smok(już bez jeźdźca) sieje terror na łuczników imperialnych ci panikują a z nimi szermierze z priestem, chyba kusznicy i cos tam jeszcze. (prawa flanka wolna :-) )

niefart
bolec strzela salwą do imperalnego działa- cztery trafiają w obsługę i rzucam cztery jedynki.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Największy niefart: Czarodziej Nurgle'a (w dużej jednostce Chaos Knights) chce rzucić bąbelki na mojego HE maga, rzuca miscasta i wyrzuca tyle, że ja wybieram czar a on może pozostałymi power dice'ami dispellować. Wybieram Wall of Fire (12+), a jemu pozostały dwie kostki... Zgadnijcie co wypadło...

Rychu
Wałkarz
Posty: 82
Kontakt:

Post autor: Rychu »

no nie wiem 6 i 7? :P

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

dobre Rychu :lol2:

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

największy niefart dzisiejszy. (ogonie cała bitwa była jedna wielką pomyłka) . Mag rzuca sobie duzą kuźnie , oczywiste nasz ulubiony misscast , rzuca tyle ze zadaje sobie oraz wszystkim jednostkom w kontakcie hita. Rani siebie oraz zabija do okola SM w tym dowódce. Po tym wszystkim jeszcze panika i jednostka ucieka =D> .

2 niefart z wpadam SD w smoka DElfów z dużą magiczną i prze 3 tury nie mogę zabić magiczki i przegonić smoka =D>
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

magiczka miala pendanta?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

Magiczka była goła i wesoła :shock: dosłownie . Należą się brawa co =D> =D>

Heidar
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: Heidar »

dziś miałem plan.. piękny plan.. 3magów.. 1500punktów, duża kuźnia... PITka... przypalić na dobicie.. i na 3magów i 6tur weszły aż 2 zaklęcia-____- to się nazywa epickie rzuty kostkami... ma ktoś lepszy pomysł na krasie?;/

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Zeszłe DMP, szarża Star dragona z lordem na tył bsb khorna. W mojej turze nie przepchnął , w jego nie przepchnął ( podleciał blodzio ), w mojej nie przepchnął, w jego turze wskakuje blodzio i zabija smoka w szarży. Można się ugryść, ale wyciągnąłem remis.

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

A ja ostatnio jednym tiranokiem skasowałem 10 saurusiej kawy z herosem(6 impactów 6 killów :D ) i osłabionego engina(4 woundy z impactów) a potem poleglem od 13 skinów

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

a wlasnie przed chwilką moze nie koniecznie z bitwy ale wygrałem aukcje 5ed podrecznika do HE za dosłownie 2zl xD

Krogulec
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Krogulec »

Mój największy niefart zdarzył się podczas grania DE.
Wbijam w pinki od demonów dwa CO Charioty i wyrzucam dwie jedynki na impacty, a następnie wbijam jednego wounda z wszystkich pozostałych ataków. Rydwany odbiły się. W tym samym czasie DR szarżujący na kolejny oddział pinków z heraldem nie potrafią go zabić. Jeźdźcy nie wbili mu ani jednej rany. Jedna runda i bitwa w plecy.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

no dobrze, ale co to wnosi do tego tematu? ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Anaris
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Anaris »

Najwiekszy fart:( masakryczny fart)

HE(ja)vs Bretka (kolega) 2250

jakoś w tej bitwie mało się działo bo bretka chciała pograć defensywnie a zanim ja ustawiłem odziały tak jak chciałem to troche potrwało.
tura bretki( IV ogulnie) szarża 9x & 5x yeomanów oraz lordzie hipogryfie na 5x DP. DP przetrzymało ta szarze przez 1 ture(zabijajac 2xlance) dopóki nie nadciągnął odział 5 DP i 7 SM. ogulnie bitka zakonczyła się masakra a i jeszcze podaczas tego kombatu elven steed dał wounda lordowi. P.S nic mi nie zgineło.


Najwiekszy peszek:
Giant TK szarzuje na mnie ja rzucając po 1 kosci wylosowałem same nie trafienia a giant młynkiem zabił mi smoczka

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Proszę zmień awatar, strasznie po oczach wali :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ