Największy fart i niefart podczas bitwy:P

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Kędzior
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Wolny Szczelec ze Stolicy

Re: Największy fart i niefart podczas bitwy:P

Post autor: Kędzior »

Dorobek jednego tura.
1 bitwa: Na każdą turę gość rzucał miscasta.
2 bitwa: w SD wpada 10 Black knightów. Jakimś cudem przegrywam walkę o 1. Nie zdaję LD. Smok leci 13, a trupy gonią 15.
Warhammer to gra wyobraźni. Grajmy karteczkami.

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

jakimś cudem, 2 razy miałem sytuacje że SD byłem -1 w walce z 10 BK i zawsze SD uciekał :D a potem sie zebrać nie mógł i wiał za stół ;)

ostatnio w bitwie vsChD... (grałem taką mocno funową rozpą... princ na koniu z seafarerem + 3x nobl + 2x 21 spearów + 15 PG/SM/WL + 2x 5 SH + 6 SW)
- Bow of Seafarer: do 4 tury nie zabił nic :D aczkolwiek miał szanse ściągnąć 6 Bullcentaurów (taka jazda ChDków) od boku :P do końca bitwy zdążył usiec jeszcze 4 bullcentaury i 4 blunderbussersów.

- Swordmasterzy: wbijają się w 10 Blunderbussersów (teraz sie nazywają Annihilatorzy) z Deamonsmithem, oczywiście zabijają AŻ 1 dwarfa, ginie 4 SM i lecą od breaka ;D po chwili od tych Blunderów odbijają od nich także SH ^^

w sumie w tej bitwie udało mi się tylko 2 razy dobrze strzelić z RB na jednym noblu w Greate Taurusa który potem schował sie za lasem na ostatniej ranie ;D a na koniec 12:8 dla mnie ^^

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

Blackorkowy bsb na dziku(nie pamiętam przedmiotów) wbija się w 5 pg z muzykiem i BoS na krańcu stołu. Raz trafia nie rani i dostaje wpiernicz: jedna rana wbita, plus przegrana walka i zagonienie :D

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

w Knurowie na Haji:

4 rany na lionsach od strzelania lizaków.. moje rzuty 2,2,2,1
pakuję z bolca w stedzia, Trafiam! w skinka kur** ranię i co? .. 1
bolec wpada w scar veterana - trafienie, zranienie, 3 woundy 8)

smok pluje ogniem w w skinki i salamandrę z załogą które myślaly że ukryły się w lesie.. pół lasu wyjarało a resztę spanikowało :lol2:

terrki atakują bolca załoga się broni zabija terrkę choć traci obsługanta :)

z Woch'em 5 psów wpada w bolca- trafienia 6,6 -zranienia 5,5 8)
łucznicy stoją 3 tury choć mają od przodu maruderów a od boku wilki :D

Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Post autor: mikadorus »

Lord HE na smoku. Zbroja - save - 2+ z przerzutem i ward na 4+.
Strzela w niego oddział glade guardów....
1 trafia w lorda.. zranienie 4.. teraz pancerz 1.. przerzut 1... ward 3...

Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce z 2 tygodnie temu.

Duży mag WE - teleport w las z 15 WL.
Przedmiot dający hita z siłą 5 na każdy model w lesie. 3WL przeżywa .. a była 1 tura.

Szarża SD na Glade guards - zjada 3 oddziały w jednej turze....
oddział 5 DP szarżuje na driady - nie wbijają żadnej rany, driady oddają, DP zwiewają - uciekają na 7' driady doganiają...

Ogólnie całą bitwę miałem baardzo udane rzuty a przeciwnik wręcz przeciwnie.
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

przypomniala mi sie moja pierwsza gra vs Skaveni 7ed.
pierwsza tura:
Plague Priest wali z 3 kości zaraze na klocek WL, IFka, z 14 WL zostaje 4, efekt zarazy - przenosi się na wybrany oddział w 12", przeciwnik wybiera drugi oddział WL, po rzutach z klocka 14 kolesi zostaje coś koło 5-6 elfów, efekt zaraz - to samo... tym razem na 6 DP, po rzutach zostaje 2 kawalerzystów :D
ogólnie maska w 4 turze :P

Awatar użytkownika
ninjaska
Chuck Norris
Posty: 386

Post autor: ninjaska »

Oi,
druga bitwa z rzedu, druga przeciw krasnoludom: Arcymag w drugiej rundzie rzuca miscast i efekt w tabeli 2 jedynki. Ech.
Obrazek

AndreFW
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: AndreFW »

NIEFART
gralem w sojuszu de+he na imperium+lizz

black dragon, 20 WL, 5 DP szarżuje na steam tanka, ze wszystkich rzutów na ranienie zadaje 2 rany :roll: przeciwnik zdaje 1 save, nabita jedna rana. Następna tura 5 steam pointów w rozjeżdżanie 14 ran na smoku :shock: 1 zdany save, smok spada. Sypie się lord i DP. Naszczeście potem dojechalem jeszcze z boku i wl rozkręcili tanka ale i tak niewiarygodny pech.

FART
he na lizz
gralem na arcy, tura magii: arcy poza zasięgiem 24 cali slana więc ten targetuje drugiego maga na kradnięcie 6, mailem shadow i arcy rzuca na siebie na ifce popychaczke (dublet na boh), następnie pitka w templi trzy 6 (przeciwnik się delikatnie zdenerwowal :mrgreen: ) pitka na templi ze slanem, slan rzuca los i 1 , następnie inicjatywa 4,zassalem slana i kilku gwardzistów , a to tylko zostalo na stole i przeciwnik sie załamał :mrgreen:

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

Tak z mojego grania proxowanymi HE:
Fart: Gram z VC, on ma lorda z korona (głupota i ward) na lataczu. 1 tura nie zdaje głupoty, wystawia się ,strzelam z bolca, trafiam, ranie, on nie zdaje warda, 3 rany wbijam, lord nie żyje
Niefart: też z VC, arcy z BoH nie mógł przez 3 tury rzucić zadnego czaru na dublecie (tzn dublet był, ale miscast)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

A mi w ciągu około 30 bitew rozegranych na 8 edycje, udało się już 5 razy nie rzucić dubletu na 6 kościach. 3 razy na BoH, 2 razy na Power Scrollu #-o
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mortipher »

Mój największy rekord to: zapomnieć o możliwości przekierowania szarży przez przeciwnika i dać flee...no wpadł od boku pozamiatał i do domu. - sam nie wiem czy to jeszcze niefart czy już głupota... :oops:

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Niefart:Grałem z VC i miałem Arcy z Life. Do 6tury grałem bez BoH (po prostu zapomniałem)
Fart: 5fasta ścinała klocek szkieli z generałem

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Niefart:przez 3 tury magii rzucałem 5 na pulę.Gwardią prawie zmiotłem Gravewów poczym kumpel rzucił na nich mega wskrzeszanie i wyrzucił 15...
Fart:Wampir Lord wojak atakował w ostatniej turze mojego Arcymaga i rzucił 4 jedynki na zranienie :)
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Pierwsza tura:
10 archerów strzela w gianta.
9 trafień na daleki.
7 woundów (z siłą 3, t6!!!!)
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Eerion
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Eerion »

Oj tam 6 edycja, teclis.
na 6 tur 8 miscastów, z czego 5 na wyssanie całej many w tym 4 na pierwszym czarze >.>

Awatar użytkownika
Bercik
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Bercik »

7 edycja, gram z DE. Stardragon szarżuje w Dark Riderów żeby z overruna wpaść w hydre i do spółki z DP pokroić ją. Prince wbija 1 ranę, potem atakuje smok: 6 ataków, na trafienie wypada 5 x 1.... #-o Dobra, przebijam to jedno trafienie ... szósta pała ! :? DR ustali, a hydra pokroiła DP...

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

21(3x7) PG z brzytwą zostaje przegonionych przez 5 knightów chaosu(nie, nie byli nawet z markiem khorna :P) od przodu w 1 ture CC ^^

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Rabsp pisze:21(3x7) PG z brzytwą zostaje przegonionych przez 5 knightów chaosu(nie, nie byli nawet z markiem khorna :P) od przodu w 1 ture CC ^^
Jest to możliwe ? :)

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

najwyrazniej tak... bylem pewien, że ich potne ^^
w sumie nie zabilem ZADNEGO KNIGHTA, padło kilku(nie pamietam dokladnie ilu) PG i wystarczylo przegrać CR o 1, żeby elfy z 3 Ld(po zamianie S/Ld z Brzytwy) uciekły :P

Juz niejednokrotnie przekonałem sie o niezłej sile przebicia knightów chaosu. Jak grałem lizakami, to taka biedna kawaleria WoCh'u prawie wykosiła mi TG ze slanem(jak dobrze ze EotG z flarą był w pobliżu...).

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Rabsp pisze:żeby elfy z 3 Ld(po zamianie S/Ld z Brzytwy) uciekły :P
To nieźle się zwałowałeś :mrgreen:
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

ODPOWIEDZ