rozpiski elfów v2

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Re: rozpiski elfów v2

Post autor: Proch »

to jeden z Bazyliszków... taka jednostka możliwa do wprowadzenia w rozpiskę na najbliższym masterze w W-Wie

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

mi tam sie ostatnio Lion spisuje... jak sa armie strzelające, to walą po smoku/WL/princach :D a o chariocie przeciwnik zapomina czesto gesto. jest bardzo manewrowy (jak to chariot) i glownie ma za zadanie wbijac sie od boku w rzeczy w ktorych ugrzezli WL/DP albo nawet smok :D

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Tak tak, zazwyczaj to jest tak, jedziesz 3 tury przeciwnik cie olewa i strzela po innych rzeczach, a jak już jesteś w stanie zaszarżowac na coś, giniesz z tym swoim marnym 4 tafnesem. Za drogi ten rydwan imho, już lepszy tiranoc i szybszy.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Lion chariot nie ma racji bytu na turniejach, za drogi i za miękki. Rozpiska zupełnie nie w moim stylu, za dużo DP i orłó, za mało WL i RBT :wink: Ale niewątpliwie ma potencjał. A tak w ogóle, kto to jest kielon? I czemu jest dla Ciebie autorytetem w kwestii grania HE?

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Kurde, Endrjiu, nie bądź ignorantem :wink: (inni tak, ale nie Ty :wink: ). Kielon to znakomity gracz, HE ogarnia lepiej od nas, no i jest drużynowym vice mistrzem Europy. (grał HE) :mrgreen:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ja wiem kim jest kielon. Dziwi mnie tylko to, że wzorujecie się na kimś, kto w tym sezonie grał tylko raz HE na turnieju. To, co było dobrą rozpiską rok temu, teraz nią być nie musi. Zmieniają się realia turniejowe, armie, no i jest jeszcze BP.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Andrzej pisze:Dziwi mnie tylko to, że wzorujecie się na kimś, kto w tym sezonie grał tylko raz HE na turnieju
Nie "my", tylko Chmuruś. Ja zdecydowanie podzielam Twoje upodobania względem foe bane, bsb przy smoku, czy wl. Nie zmienia to faktu, że inni grają inaczej i osiągają lepsze wyniki. A to, że Chmuruś podziela upodobania Kielona i jego sposób gry to życzmy mu jak najlepiej, bo braci HE w spektakularnych zwycięstwach na turniejach nader mało.



PS. No i jeśli więcej różnorodnych rozpisek HE da się wystawić, tym lepiej dla nas.
Przynajmniej mi się tak wydaje, bo jakiś czas temu straciłem podnietę na HE. A Kielon, czy Furion mi tę podnietę przywracają. :oops:

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

Specjalnie ksywka Kielon nie odegrała przy tworzeniu tej rozpiski roli :P. Spodoba mi się ona na papierze, więc postanowiłem spróbować ją wykorzystać. Czekają mnie playtesty i potem zadecyduje o kolejnych zmianach. Pierwowzór mojej rozpy na Bazyla był zupełnie inny (m.in. z Lionami, czy 7-kami Swordów), ale nie sprawdziła się ona i szukam alternatywy ;-)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Chmuruś pisze:Specjalnie ksywka Kielon nie odegrała przy tworzeniu tej rozpiski roli
Nikt, nie twierdzi, ze było inaczej. :wink:

Lepiej wrzuć rozpę z bastionu z wnioskami. Szkoda, że niefartownie nie dojechałęm na ten turniej. :(

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Tralalala, śmiechowo was się czyta chłopaki. 8)
Buziak z mojej strony do Andrzeja ( nie do Ciebie Siwy, Ty już za dużo ich dostałeś :P ) :*.
Obrazek

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Kielon pisze:Buziak z mojej strony do Andrzeja ( nie do Ciebie Siwy, Ty już za dużo ich dostałeś :P ) :*.
Normalnie czuję się zazdrosny. :wink:


Ty nie tralalalaj, tylko wytłumacz na co Ci 5 odginaczek.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Siweusz pisze:
Kielon pisze:Buziak z mojej strony do Andrzeja ( nie do Ciebie Siwy, Ty już za dużo ich dostałeś :P ) :*.
Normalnie czuję się zazdrosny. :wink:


Ty nie tralalalaj, tylko wytłumacz na co Ci 5 odginaczek.
w niektorych armiach są oddzialy za 600 pkt. Patrz klocek WL andrzeja z BSB. moge zalozyc ze z 5 odginaczkami nigdzie taki oddzial nie dojdzie ;]

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Taki mądry to każdy jest. :wink:
I do tego wystarczą 3 odginaczki. Na 2250 lub 2350.
mnie ciekawi po co jeszcze dwie.

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Żeby unikać walki tak długo jak tylko się da. ;)
Moja rozpa na Euro to miał być defens z kontrą.
Ale już się nie udzielam, wkońcu w tym sezonie zagrałem tylko jeden turniej HE. :P ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Gothic
Warzywo
Posty: 12

Post autor: Gothic »

Mi sie wlasnie bardziej podobaja takie rozpiski jak Kielona.
Sam gram na DP, PG i lion chariocie. Nie jest to optymalne rozwiazanie, ale mi sei taka amria podoba. WL nie lubie ani z wygladu ani z klimatu i jak juz to daje SM, mimo ze WL sa duzo bardziej grywalni.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

w niektorych armiach są oddzialy za 600 pkt. Patrz klocek WL andrzeja z BSB. moge zalozyc ze z 5 odginaczkami nigdzie taki oddzial nie dojdzie ;]
Od likwidacji odginaczek mam bolce. A w ogóle, to taki klocek nie musi nigdzie iść, wróg zawsze sam do niego przychodzi :)
Buziak z mojej strony do Andrzeja ( nie do Ciebie Siwy, Ty już za dużo ich dostałeś :P ) :*.
Czuje się zaszczycony. W końcu buziak od Kielona to nie byle co. Powoli zaczynam czuć klimat HE (buziaki, uściski itp) :wink:
A tak BTW, to czemu porzuciłeś HE na rzecz VC? Tylko nie pisz, że nagle poczułeś, że od dawna chciałeś nimi grać :)
Żeby unikać walki tak długo jak tylko się da. ;)
Moja rozpa na Euro to miał być defens z kontrą.
Ale już się nie udzielam, wkońcu w tym sezonie zagrałem tylko jeden turniej HE. :P ;)
Na którym moja rozpa sprawdziła się lepiej :) Rozumiem, że chodziło Ci o wielkiego dracona:
http://www.adeon.livenet.pl/individual.php?Id=1371
http://www.adeon.livenet.pl/individual.php?Id=2431

Będziesz na bazyliszku z HE? Z chęcią zobaczę, jak Ci idzie :)

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Dyskusja o wyższości jednej rozpiski nad drugą, jestem na tak.
Dyskusja o kilka punktów na turnieju odzwierciedlającej wielkość... [-X :wink:


Endrju, rozumiem, że jedziesz na bazyla? :D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Na 90 % jadę, chyba że wydarzy się coś nieprzewidzianego (choroba, złamana noga, sprawy rodzinne)
Dyskusja o wyższości jednej rozpiski nad drugą, jestem na tak.
Dyskusja o kilka punktów na turnieju odzwierciedlającej wielkość... [-X :wink:
Daj spokój, przecież żartowałem :wink: Poza tym, to Kielon zaczął z buziaczkami :)

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Spoko, jak trafisz na mnie i na Kielona na bazylu, też będziesz rozdawał buziaczki. :mrgreen:

ODPOWIEDZ