Pożyczki na mastery

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Re: Pożyczki na mastery

Post autor: Relosu »

juz nie trzeba, ktos inny wezmie mi orla =)

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

jednak potrzeba mi orla, piwo dam! albo mam 17 PG moge pozyczyc.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

potrzebuję 30lothernów i minimum 5lwów na Białoystok :) kto wspomoże?

p.s. moda prosze o skasowanie nowego tematu, w którym zdublowałem to pytanie.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

jak zaplata standardowa to ja mam 5wl-3 zwyklych sztandar i champion, pasuje ?
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

a ilu masz w obwodzie tych WL ;)

bo mi sie jeden pozyczkodawca wysypał :P
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

hmm ja mam ta 5, zapytaj andrzeja choc watpie bo pewnie sam uzywa, ale popytam jeszcze, ilu ich dokladnie potrzebujesz ?
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Z WL sprawa sie wyjasniła, niestety commandy mam, wiec potrzebuję 5 zwyklaków, coprawda mam juz 50/55 ;) wiec tutaj w kupie mogę jakoś 5 innych elfów schować ;) ,
gorzej z lothernami, których mam 0/30 :(
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

spokojnie schowasz, wtopia sie w tlum, champion specjalnie sie nie wyroznia a sztandarow nigdy dosc. Co do lothorenow, pomalowanych w bialym nie uswiadczysz. W sumie niepomalowanych tez ciezko xD
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

słabo...
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Pożycz 10 włóczników i 20 łuków. Włócznie ustawisz z przodu, łuki z tyłu i gitara 8)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

mam juz chyba wszytsko opróćz maga i bsb, jakos przeoczylem, ze do tej pory za bsb u mnie robił sztandar mengili ;) a to moze nie przejsć, no i kolejna wpadka bo mi sie sklonowali magowie z high magic ;)

help:

1 czarownik
1 bsb ( moze byc sztandar z SM, PG )
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

czarownika i sztandarowego pg moge zabrać
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Bardzo potrzebuję spear elfy w liczbie 40sztuk.Jak ktoś ma mniejszą liczbę też wezmę!!!!

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Potrzebuje z 15 WL na silesiana, zapłata standardowa :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Czy na Arene ktoś pożyczyłby mi 2 orły?? Odwdzięczę się zupą chmielową.
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Ponawiam swoją prośbę: 2 orły i 5 łuczników!
Please:)
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Moglbym znalezc tych 5 lucznikow, o ile zalatwilbys mi jakis WL :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Wystawiam wszystkich niestety :( według równania WL>= 60 :wink:
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

ja mam ino 57 w rozpie xD a swoich mam chyba koło 61 więc mogę ci Andrzeju 4 pożyczyć :) (dam ci znać o 16 jeszcze)
jednak mam ino 2 jak chcesz
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ej, ludzie, weź mi ktoś 2 bolce, wiem że ich nie używacie, a ja swoje zostawiłem w domu i nie mam jak ich przywieźć. Ofc jakieś piwko się znajdzie :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ